Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πειραιώς και Eurobank δεν είναι εφικτή η αποστολή χρημάτων στο προσωπικό IBAN επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν ότι ο λογαριασμός είναι λάθος έτσι έστειλα χρήματα με τον παλιό τρόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με την alpha bank γινεται με τον καινουριο τροπο; Μπορει καποιος να μου πει ακριβεις στοιχεια που βαζω;

 

 

@Luxx: την κατάθεση την κάνεις πάντα σε Ευρώ, δεν γίνεται το αντίθετο.

Αφου υπαρχουν επιλογες για να κανω καταθεση σε πολλα διαφορετικα νομισματα. Απλα θα κανει την μετατροπη η Ελληνικη τραπεζα, που δε πιστευω να συμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα σημερα εβαλαν τα χρηματα.δυστυχως τους εστειλα 55 ευρω κσι μου βαλαν 48 και κατι ψιλα σε στερλινες

Ειδες λοιπόν, τα πειράματα με χρήμα πληρώνονται

 

 

Ο λογος είναι εδω

http://www.insomnia.gr/topic/588647-revolut-οδηγός-επιβίωσης-διαβάστε-τα-3-πρώτα-posts-πριν-ρωτ/?p=55847660

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την alpha bank γινεται με τον καινουριο τροπο; Μπορει καποιος να μου πει ακριβεις στοιχεια που βαζω;

 

Αφου υπαρχουν επιλογες για να κανω καταθεση σε πολλα διαφορετικα νομισματα. Απλα θα κανει την μετατροπη η Ελληνικη τραπεζα, που δε πιστευω να συμφερει.

 

Αυτό που περιγράφεις είναι μετατροπή. Όχι κατάθεση στο ίδιο νόμισμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω καιρό να χρησιμοποιήσω τη revolut και είδα πως άλλαξε αρκετά η εφαρμογή. Καταρχάς θέλω να τη φορτίσω. Τα κάπιταλ για φόρτηση από κάρτα debit ισχύουν ακόμη; Αν ναι, με έμβασμα από Πειραιώς πώς γίνεται; Πάτησα στην εφαρμογή top up by bank και δεν μου δίνει reference number για φόρτιση σε λογαρισμό ευρώ (σε λογαρισμό USD και UKP δίνει κανονικά). Γίνεται φόρτηση χωρίς reference number;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τις τελευταίες 10 σελίδες αλλά θα ήθελα μια διευκρίνιση. Για να στείλω λεφτά από Πειραιώς θα πρέπει να ζητήσω το reference στο support ή έχει πλέον λυθεί το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...