Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά συγνώμη αν κάπου πριν έχει αναφερθεί,αλλά έχω τρελαθεί!

 

Ενώ πριν Eurobank->Revolut->Paypal όλα ΟΚ,σήμερα για αγορά από το Gearbest δεν περνάει http://picpaste.com/pics/PP-1ym0X8fR.1502451815.jpg

Συμβαίνει και σε άλλους,τι άλλαξε και δεν την περνάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά συγνώμη αν κάπου πριν έχει αναφερθεί,αλλά έχω τρελαθεί!

 

Ενώ πριν Eurobank->Revolut->Paypal όλα ΟΚ,σήμερα για αγορά από το Gearbest δεν περνάει http://picpaste.com/pics/PP-1ym0X8fR.1502451815.jpg

Συμβαίνει και σε άλλους,τι άλλαξε και δεν την περνάει?

H eurobank πού κολλάει στο τρενάκι για την αγορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη αν κάπου πριν έχει αναφερθεί,αλλά έχω τρελαθεί!

 

Ενώ πριν Eurobank->Revolut->Paypal όλα ΟΚ,σήμερα για αγορά από το Gearbest δεν περνάει http://picpaste.com/pics/PP-1ym0X8fR.1502451815.jpg

Συμβαίνει και σε άλλους,τι άλλαξε και δεν την περνάει?

Eίχες κάνει στο πρόσφατο παρελθόν συναλλαγή μέσω paypal στο gearbest? με ποια κάρτα; Απευθείας δοκίμασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H eurobank πού κολλάει στο τρενάκι για την αγορά?

Μέσω eurobank στέλνω έμβασμα.

Eίχες κάνει στο πρόσφατο παρελθόν συναλλαγή μέσω paypal στο gearbest? με ποια κάρτα; Απευθείας δοκίμασες;

Πολλές φορές!

Με την Master της Revolut.

Απευθείας δεν δοκίμασα,είναι ρίσκο εκτός paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω eurobank στέλνω έμβασμα.

 

Πολλές φορές!

Με την Master της Revolut.

Απευθείας δεν δοκίμασα,είναι ρίσκο εκτός paypal.

Το εμβασμα πήγε στην ρεβολυτ, εχεις δηλαδή τα απαραίτητα χρήματα για την αγορά στην ρεβολυτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι χρήσιμο, μετά την επιτυχημένη κίνηση από λογαριασμό ΕΤΕ τρίτου προς νέο Ρεβολουτ IBAN που αναφέρω πιο πάνω, μισή ώρα μετά έγινε εντελώς απρόσκοπτα αγορά μέσω Paypal με τη συγκεκριμμένη κάρτα Ρέβολουτ δηλωμένη στο Paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση να κάνω αν κάνω κατάθεση από το κισέ της τράπεζας πόση λεφτά χρέωση υπάρχει? επειδή δεν έχω ακόμα τραπεζικό λογαριασμό και έχω prepaid μόνο 

Επεξ/σία από Mikelpcpro_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη αν κάπου πριν έχει αναφερθεί,αλλά έχω τρελαθεί!

 

Ενώ πριν Eurobank->Revolut->Paypal όλα ΟΚ,σήμερα για αγορά από το Gearbest δεν περνάει http://picpaste.com/pics/PP-1ym0X8fR.1502451815.jpg

Συμβαίνει και σε άλλους,τι άλλαξε και δεν την περνάει?

Τελικά ούτε απευθείας(χωρίς Paypal)περνάει,ούτε και στο Ali!!(Payment failed - Reason: Your issuer declined your payment. Suggestion: You may contact your issuer, or use another card or payment method).

 

Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αντίστοιχο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην περίπτωση που αναφέρω παραπάνω όχι, κανονικά το όνομα του τρίτου προσώπου - μπας και είσαστε συνδικαιούχοι?

Όχι όχι, εντελώς διακριτοί οι λογαριασμοί. Οκ, κατάλαβα τι παίζει.

αν είναι χρήσιμο, μετά την επιτυχημένη κίνηση από λογαριασμό ΕΤΕ τρίτου προς νέο Ρεβολουτ IBAN που αναφέρω πιο πάνω, μισή ώρα μετά έγινε εντελώς απρόσκοπτα αγορά μέσω Paypal με τη συγκεκριμμένη κάρτα Ρέβολουτ δηλωμένη στο Paypal

Ύποπτο αυτό. Βλέπουν δηλαδή άμεσα τα χρήματα στη Revolut, αλλά αργούν να τα πιστώσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση να κάνω αν κάνω κατάθεση από το κισέ της τράπεζας πόση λεφτά χρέωση υπάρχει? επειδή δεν έχω ακόμα τραπεζικό λογαριασμό και έχω prepaid μόνο (το ξανά κάνω post μπας και μου απάντηση κάποιος!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ούτε απευθείας(χωρίς Paypal)περνάει,ούτε και στο Ali!!(Payment failed - Reason: Your issuer declined your payment. Suggestion: You may contact your issuer, or use another card or payment method).

 

Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αντίστοιχο πρόβλημα?

Μηπως εχεις κλειδωσει την καρτα απο την εφαρμογη και το ξεχασες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση να κάνω αν κάνω κατάθεση από το κισέ της τράπεζας πόση λεφτά χρέωση υπάρχει? επειδή δεν έχω ακόμα τραπεζικό λογαριασμό και έχω prepaid μόνο (το ξανά κάνω post μπας και μου απάντηση κάποιος!)

Παρε τηλ να σου πουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...