Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Δεν ισχύει

Χρήματα μπορείς να στείλεις από οποιοδήποτε τραπεζικό λογαριασμό. 

Η ρεβο έχει πλέον ιβαν

Οταν δοκιμκασα με leypay να στειλω απο την paypal που ηταν στο ονομα του αδερφου μου στην δικη μου καρτα δεν γινοταν μου τα γυρισαν πισω ! Αυτο θελω να κανω και τωρα οποτε ανοιγω στο δικο του ονομα που ειναι και το ονομα της paypal σωστα? απλα μπορω να εχω την εφαρμογη στο κιν μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, darkmatinee said:

Αποκτήσαμε και θησαυροφυλάκιο (https://www.revolut.com/gr/vaults). Πείτε μου κάποιος την χρησιμότητά του γιατί εγώ δεν την καταλαβαίνω :)

Εγώ την χρησιμοποιώ και τους έστελνα συνέχεια μηνύματα για το πότε θα το βάλουν. Παράδειγμα δεν θέλω να κάνω προσθαφαιρέσεις για τις συναλλαγές μου, προκειμένου να έχω ένα ποσό για το μέλλον και με το άγχος να μην ξεπεράσω τις αγορές και εν τέλη χαθεί η αγορά του μέλλοντος γιατί δεν φτάνει το υπόλοιπο. Παράδειγμα θες να πας ένα ταξίδι 1.000 ευρώ, αυτά τα 1.000 τα βάζεις στο θησαυροφυλάκιο και έτσι το υπόλοιπο της revolut balance μηδενίζεται ή αφαιρούνται από το υπόλοιπο. Με τα 1.000 να είναι σε ασφαλές μέρος χωρίς να πειραχτούν σε ενδεχόμενες αγορές. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, daioner1986 είπε

Οταν δοκιμκασα με leypay να στειλω απο την paypal που ηταν στο ονομα του αδερφου μου στην δικη μου καρτα δεν γινοταν μου τα γυρισαν πισω ! Αυτο θελω να κανω και τωρα οποτε ανοιγω στο δικο του ονομα που ειναι και το ονομα της paypal σωστα? απλα μπορω να εχω την εφαρμογη στο κιν μου?

Από την leupay δοκίμασες να στείλεις έμβασμα στη revolut χωρίς το PayPal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ρε παιδιά! Θέλω να μεταφέρω από την Revolut κάρτα χρήματα στο τραπεζικό μου λογαριασμό στην Eurobank. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην διαδικασία και αν υπάρχει κάποια χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, konstantinos77g είπε

Καλησπέρα ρε παιδιά! Θέλω να μεταφέρω από την Revolut κάρτα χρήματα στο τραπεζικό μου λογαριασμό στην Eurobank. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην διαδικασία και αν υπάρχει κάποια χρέωση;

H revolut δε θα σε χρεωσει. Θα σε χρεωσει η eurobank 3 ευρω για το εισερχόμενο έμβασμα. Εκτός και αν έχεις λογαριασμο με δωρεαν εμβασματα εισερχομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, konstantinos77g είπε

Καλησπέρα ρε παιδιά! Θέλω να μεταφέρω από την Revolut κάρτα χρήματα στο τραπεζικό μου λογαριασμό στην Eurobank. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην διαδικασία και αν υπάρχει κάποια χρέωση;

Αν είναι ως 200 ευρώ μπορείς να τα σηκώσεις από ΑΤΜ και να τα καταθέσεις όπου θέλεις χωρίς χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bandit650 είπε

Από την leupay δοκίμασες να στείλεις έμβασμα στη revolut χωρίς το PayPal;

Οχι γτ δεν εχω ρεβολουτ ακομα σημερα εφτιαξα ! εμενα με ενδιαφερει να βγαλω απο παυπαλ σε ρεβολουτ και μετα απο ΑΤΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Καλησπέρα... για κάποιο λόγο χάθηκε το ιστορικό... γνωρίζει κανείς γιατί;

 

εντάξει το έλυσα... logout and login

 

Επεξ/σία από george_renia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...