Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη για κατέβασμα η πρώτη μεγάλη αναβάθμιση των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα προβλημα στην welcome screen με καθυστερηση μετα απο το upgrade. Ειχε να κανει με τους οδηγους της καρτας γραφικων και το SLi configuration.. Οσοι εχετε SLi περαστε μια τους οδηγους παλι, δεν βλαπτει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το update βγαίνει που και που το εικονίδιο ότι κάτι χρησιμοποιεί το location παρόλο που από τις ρυθμίσεις είναι κλειστό. Συμβαίνει σε κανένα άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έβαλα στο desktop με το tool που δόθηκε προηγουμένως. Μια χαρά μπήκαν (για κάποιο λόγο δε γουστάρουν το cpuz). Το περίεργο είναι ότι τώρα βλέπω ακόμα περισσότερο ελεύθερο χώρο στον c (μετά το καθάρισμά του). Στο δε T100 ακόμα να φανεί το update, μάλλον θα πάω και εκεί για brute install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα πήγε μέχρι το 100% αλλά μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν μπορεί να εγκαταστήσει την ενημερώσει αυτή και τώρα δεν μου την εμφανίζει καν

Και σε εμένα ρε το ίδιο.Update από ms αν δεν έχει ηλίθια bugs κάτι δεν σου πιάνετε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα εμφανίστηκε κανονικά το update, πήρε όμως κανά 5ωρο συνολικά (κατέβασμα & εγκατάσταση).

 

Άσχετο, έχω πρόβλημα με τα ελληνικά στον chrome όταν διαβάζω το feedly.Μόνο εκεί όχι γενικά στον Chrome.

Ξέρει κανείς κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε οσους ηρθε αυτοματα το update ηταν με τοπικο λογαριασμο ή microsoft ?

Εμένα μου ήρθε αυτόματα και είμαι με λογαριασμό κανονικά. Βέβαια failαρε το update, αλλά αυτό είναι άλλου παππά ευαγγέλιο. Μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει 2 φορματ , με το που τελειωνει την αναβαθμιση και μπαινει στα win10 δεν εχω ιντερνετ , μου βγαζει το εξης μυνημα " Σας λειπουν καποια προτοκολα απο τον υπολογιστης σας. Τι εννοει ? Τους drivers για την μητρικη μου P6T7 WS ? Δεν εχει βγαλει drivers για win10 64 μονο για 8.1 , τα κατεβασα (LAN DRIVERS ) και δεν τα παιρνει. Τι αλλο μπορει να θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Επιστροφή του τρόπου κλεισίματος των εφαρμογών σε λειτουργία tablet όπως στα Windows 8.x

Αυτο υποτιθεται οτι ειναι καλο για χρηστες pc ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...