Προς το περιεχόμενο

Kοντά σε συμφωνία οι Samsung και Apple για την προμήθεια οθονών OLED για τα νέα iPhone;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι aftermarket οθόνες iphone με τις αυθεντικές δεν έχουν διαφορά ούτε στο μάτι ούτε στην αφή, εκτός αν πέσεις σε ελαττωματικό κομμάτι...

 

Για το θέμα, είχα την εντύπωση ότι είναι εχθροί αυτοί οι δύο και δεν μιλιούνται! :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το την σχεδιαζει ειναι σχετικο...δεν λεω οτι δεν ειναι τιποτα δικο της αλλα οταν παιρνεις μια ετοιμη οθονη και την φερνεις στα μετρα σου μοντιφια λεγεται οχι σχεδιασμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το την σχεδιαζει ειναι σχετικο...δεν λεω οτι δεν ειναι τιποτα δικο της αλλα οταν παιρνεις μια ετοιμη οθονη και την φερνεις στα μετρα σου μοντιφια λεγεται οχι σχεδιασμος

Kαι αυτός που εχτισε τον Παρθενώνα μοντιφια έκανε, στα μάρμαρα....

δεν προμηθευει απλα καποια παρτς ετσι οπως οπως παει θα ανοιγεις το iphone και θα λεει made by samsung

Προς το παρόν λέει made in China....Αν φτιαχτεί εξολοκληρου στη Samsung μπορεί και να μην λεγεται μετά iphone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους!
Δυσκολεύομαι πάρα πολύ κάθε φορά να δικαιολογήσω την αγορά του νέου iphone στον πατέρα μου για να μου δώσει χρήματα και πάντα με κορόιδευε για την οθόνη!Η αλήθεια ειναι πως η amoled μου άρεσε παραπάνω,αλλα αναγκαστικά δεν το παραδεχόμουν ποτε.
Ευτυχώς τώρα θα έχω και εγώ amoled σαν το δικο του!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...