Προς το περιεχόμενο

Dragonball Super


snik3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τουλάχιστον μάθαμε το μυστικό του τόπο και τον τζιρεν, το να καθαρίζουν το μυαλό τους από όλα. Βέβαια οι δικοί μας είναι στην αντίθετη πλευρά, αντλούν δυνάμη από την σκέψη της προστασία της οικογένειας και φίλων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγαπησα λιγο παραπανω τον vegeta σημερα. Ο toppo μετα την sailor moon ο ποιο σπαστικος χαρακτηρας. Στην αρχη απο τις 10 λεξεις που ελεγε οι 5 ηταν Justice και τωρα τις Justice τις εκανε hakai... 

Στο επομενο φαινεται οτι

ο Jiren θα ριξει πολυ ξυλο και μαλλον το 17 παιρνει δρομο. Εγω δεν βλεπω να νικανε οι δικοι μας και στο τελος να κανει καμια ευχη ο Jiren να επαναφερει ολα τα συμπαντα ( μαζι και εκεινα τα 6 που ειχε καταστρεψει ο Zeno οταν ειχε περιοδο). Εκτος και αν εχει να δωσει κατι ακομα ο Goku με ui που δυσκολα το βλεπω.[/spoiler[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουπερ το επεισοδιάκι! Έλαμψε επιτέλους και ο Vegeta όπως του άξιζε!

Θα δούμε ωραίο ξύλο από εδώ και πέρα!

Νο17 ο αγαπημένος μου από αυτό το Arc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Manoleros95 said:

Αγαπησα λιγο παραπανω τον vegeta σημερα. Ο toppo μετα την sailor moon ο ποιο σπαστικος χαρακτηρας. Στην αρχη απο τις 10 λεξεις που ελεγε οι 5 ηταν Justice και τωρα τις Justice τις εκανε hakai... 

Στο επομενο φαινεται οτι

  Hide contents

ο Jiren θα ριξει πολυ ξυλο και μαλλον το 17 παιρνει δρομο. Εγω δεν βλεπω να νικανε οι δικοι μας και στο τελος να κανει καμια ευχη ο Jiren να επαναφερει ολα τα συμπαντα ( μαζι και εκεινα τα 6 που ειχε καταστρεψει ο Zeno οταν ειχε περιοδο). Εκτος και αν εχει να δωσει κατι ακομα ο Goku με ui που δυσκολα το βλεπω.[/spoiler[

Ακούγεται έντονα εδώ και κάποιες μέρες για το τελευταίο επεισόδιο και τον τίτλο του που καταλαβαίνεις εύκολα πως θα γίνει κάτι τέτοιο. 

Εκτός αν είναι απλά φήμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μπορεί απλά να μάθουμε ποια θα είναι η ευχή του.

Στην πράξη,δεν ξέρουμε τίποτα για τον Jiren,πέρα του ότι είναι ο θνητός που είναι δυνατότερος από έναν θεό της καταστροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τρομερο επεισοδιο!!!

ο χοντρος εδειχνε τι ειναι το hakai

και ο Vegeta ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΓΑ....ΕΙ !!!!!!

ΤΡΟΜΕΡΟΣ απλα ο Vegeta σημερα!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το σημερινό!!

Τροφή για σκέψη:

Έφυγε και η armor του Vegeta οπότε get ready for Vegito 

Δεν νομίζω να το έκαναν τυχαία

Το λέω αυτό γιατί στο Z αν θυμάστε φορούσε διαφορετικο  uniform όταν έγιναν Vegito και έτσι στο Super όταν θέλουν να βάλουν το Vegito ξηλώνουν το armor του Vegeta για να μην χρειαστεί να αλλάξουν uniform στο Fusion τους -κάτι αντίστοιχο έγινε και στο trunks arc-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Chrysostomos είπε

όσο για το επόμενο,θα μας κάνουν ήρωα τον 17 κοίτα να δεις...

 

Με όλα όσα έχει κάνει ο 17, είναι ήδη ήρωας / MVP contender. ;)

 

Respect για Vegeta αυτό το επεισόδιο. Το είχαν από τα spoilers όταν είχαν ανακοινωθεί γι'αυτό που έλεγαν πολλοί ότι το πιο πιθανό ήταν να κάνει το Final Explosion. Los Poulos Señor Toppo. :P

Το ότι ο Jiren τους (Dyspo/Toppo) την είπε όμως μου έκανε εντύπωση. Anyways, στο επόμενο επεισόδιο περιμένω tanking/ξύλο α λα Broly. :P

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GhostRiderLSOV είπε

Με όλα όσα έχει κάνει ο 17, είναι ήδη ήρωας / MVP contender. ;)

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Respect για Vegeta αυτό το επεισόδιο. Το είχαν από τα spoilers όταν είχε ανακοινωθεί το επεισόδιο που έλεγαν πολλοί ότι το πιο πιθανό είναι να κάνει το Final Explosion. Los Poulos Señor Toppo. :P

Το ότι ο Jiren τους (Dyspo/Toppo) την είπε όμως μου έκανε εντύπωση. Anyways, στο επόμενο επεισόδιο περιμένω tanking/ξύλο α λα Broly. :P

Φυσικά και είναι ο MVP.Δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Με όλα όσα έχει κάνει ο 17, είναι ήδη ήρωας / MVP contender. ;)

  Απόκρυψη περιεχομένων

Respect για Vegeta αυτό το επεισόδιο. Το είχαν από τα spoilers όταν είχαν ανακοινωθεί γι'αυτό που έλεγαν πολλοί ότι το πιο πιθανό ήταν να κάνει το Final Explosion. Los Poulos Señor Toppo. :P

Το ότι ο Jiren τους (Dyspo/Toppo) την είπε όμως μου έκανε εντύπωση. Anyways, στο επόμενο επεισόδιο περιμένω tanking/ξύλο α λα Broly. :P

 

Καθόλου εντύπωση δεν μου έκανε... στον Τoppo την είπε ξεκάθαρα για το γεγονός οτι όταν έσφιξαν τα γάλατα έκανε πέρα όσα πίστευε και πρέσβευε... και στο τελος τον ηπιε και κρυο... ακριβως επειδη ο Vegeta παρέμεινε πιστός σε όλα αυτά και τον τρύπισε πήρε και τα συγχαρήκια απο τον Jiren. Τσέκαρε το...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται να τα φοράνε, τους τα πετάνε απο τις κερκίδες που τους βλέπουνε. επίσης όπως είπα και πριν, ακόμα δεν έχουν βγει οι τίτλοι των επεισοδίων και πόσο μάλλον του τελευταίου (ούτε στο tv guide). άρα το "η ευχή του jiren" είναι άτοπο (ακόμα) (μπορεί να  το ονομάσουν το επισόδειο και έτσι αλλά σίγουρα ακόμα δεν γνωρίζουμε κάτι) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην προτρεχετε το UI form δεν εχει δειξει τiπoτα ακομη απο τις δυνατοτητες που μπορει !

Το πλεον λογικο με την φιλοσοφια του dragon ball(παρα την κατακρεουργηση των power levels και την στοιχειωδης λογικη τους στο super) θα εχει πρωταγωνιστικο ρολο απεναντι στον jiren

Το hype του UI που κερδισε οταν το εμφανισαν πριν λιγα επισοδεια δεν θα το πεταξει στα σκουπιδια θεωρω ετσι ευκολα αν και κακως το χρησιμοποιησαν λίγο παλι στην μάχη στο fusion Kale&Caulifla(έχει την δικαιολογία ότι δεν ειχε ανακτήσει τις δυναμεις του).

Πολύ κριμα που τελειωνει το super σε λιγα επισοδεια παρολα τις απειρες ατελειες που ειχε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...