Προς το περιεχόμενο

Dragonball Super


snik3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όσοι το παρακολουθείτε πως σας φαίνεται; δεν μου αφήνει την αίσθηση που είχε το dragonball z πάντως. Ήταν πιο μυστηριώδες, με καλύτερες μάχες, περισσότερο σασπέν ακόμα και δράμα. Αυτό μου φαίνεται πολύ χλιαρό. Δεν μου κολλάει καθόλου σαν συνέχεια του z. Δεν έχει τη μαγεία των dragonball και dragonball z. Μάλλον το z ήταν το οριστικό κλείσιμο για τη σειρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμνα μου φαίνεται πολύ καλό και πάνω από όλα χωρίς ατελείωτες φιλερ σκηνές τύπου να κοιτιουνται για 2 επεισόδια ξέρω γω.

 

Περιμένω βέβαια μία γερή μάχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα μου αρεσει πολυ το θεωρω πολυ καλυτερο αυτην την στιγμη απο το op και το fairy tail που βλεπω, πολυ ποιο γρηγορη δραση χωρις πολλα πολλα... Και ο heat μου αρεσε πολυ πιστευω οτι μεχρι και με τον bereeus ειχε ελπιδες αμα πολεμούσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το παρακολουθει κανένας ακόμα? Τι φαση παίζει με τον black goku?

 

είναι απο το timeline του future trunks και ειναι πολύ δυνατός περισσότερα δν μας εχουν πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακολουθει κανένας ακόμα? Τι φαση παίζει με τον black goku?

 

Είναι god of destruction σαν τον beerus απ ότι διάβασα και μπορεί να ταξιδέψει στον χρόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι god of destruction σαν τον beerus απ ότι διάβασα και μπορεί να ταξιδέψει στον χρόνο. 

 

God of destruction o black? Ενδιαφέρον αυτό δεν το ήξερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρον το super. Μπορεί να μην είναι z αλλά έχουν καταφέρει να το πάνε σε αρκετά υψηλά επίπεδα. Πως και πως περιμένω το τουρνουά με τους μαχητές από όλα τα συμπαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...