Προς το περιεχόμενο

[TV] PANASONIC TX-55CX670E - UHD 4k - 699Ε [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα βγάζει "Δεν είναι δυνατή η αποστολή, το καλάθι περιέχει ένα προιόν που εξαντλήθηκε στο online κατάστημα." 

 

Οπότε παει αναγκαστικά σε παραλαβή από κατάστημα.

 

Εσύ πως έβαλες αποστολή στο σπίτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρασκευη το εβαλα με αντικαταβολη, ειχα δει στο mm στο μαρουσι οτι το ειχε κανονικα.

Μεχρι το πρωι σημερα ελεγε επεξεργασια και το μεσημερι οτι εσταλη. Και λιγο αργοτερα με πηραν απο τη μεταφορικη οτι θα το φερουν αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ καλη η τηλεοραση τελικα παιδια, οσοι προλαβαν ειναι super η αγορα! Τι να πεις οταν με 700 ευρω σε 55 ιντσες , δεν περνεις ουτε καν καλη 1080P , πηραμε 4Κ Smart και πολυ καλη εικονα ,καταπληκτικο μαυρο , wifi και γενικα εχει αρκετε ευκολιες....

 

στην αρχη δεν ειχα καλη εικονα στα 1080P γιατι ειχα συνδεσει την Tv μεσω xbox one και δεν πηγενε καλα και νομιζα οτι μονο στα 4Κ ειναι καλη που την δοκιμασα και ηταν super, αλλα μολις εβαλα κανονικα τον αποκωδικοποιητη κατευθιαν στην TV και οχι μεσω του XBOX , τοτε φανηκε αμεσως η  διαφορα και πλεον παιζει τελεια!  Το θεμα ειναι τι βλακεια προβλημα παιζεται με το ΟΝΕ και αν θα το φτιαξουν με κανα update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

στην αρχη δεν ειχα καλη εικονα στα 1080P γιατι ειχα συνδεσει την Tv μεσω...

Τελικα κανει FrameInterpolation; Δεν μας ειπες αν ειναι δηλαδη 100Hz ή κλασσικη 50αρα.

 

Επισης αλλη μια ερωτηση, δεν εχει δορυφορικο δεκτη οπως φαινεται και απο τα χαρακτηριστικα της. Σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ευτυχής κάτοχος κι εγώ. Διαφορά στην εικόνα δεν είδα καμμία σε σχέση με την "πρώην" μου (p50ut50). Κριτήριο αγοράς ήταν η φανταστική τιμή (έδωσα 200 ευρώ και την πρώην), οι 5 ίντσες παραπάνω, το μισό πάχος της, ο εφιάλτης του burn in και η επένδυση στο μέλλον (που μάλλον δε θα ισχύσει γιατί μέχρι να δούμε 4k στην Nova ή στον OTE θα έχω αλλάξει 5 τηλεοράσεις).Στα + ο wifi δέκτης, το πιο έξυπνο menu. Απογοήτευση το tv anywhere που διαφημίζει,σκέτη καταστροφή οι media δυνατότητες της (εν έτει 2015 η Panasonic δε βρήκε ακόμα τρόπο να διαβάζει εξωτερικούς υπότιτλους;;;;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πληροφορώ ότι μου τη ζήτησαν 3 άτομα από το AVClub. Αυτό λέει πολλά...

Επίσης πρόσεχε λίγο,μπορεί ο αγοραστής να είναι από εδώ μέσα (δεν είναι) και δε θα νιώσει και τόσο καλά με το χαρακτηρισμό σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ζήτησαν δηλαδή στα 500 € τρεις από το avclub; Οχι τίποτα άλλο αλλά να ξέρουμε που να βάζουμε αγγελίες..

 

ΥΓ: Μαγκιά σου πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500,450 και 400 με δύο ζευγάρια γυαλιά. Πόσο δηλαδή θα ήθελες εσύ να πάρεις κορυφαία

50ρα,σχεδόν σαν καινούργια (2.000 ώρες), PLASMA (το τονίζω γιατί πολλοί ψάχνουν αποκλειστικά Plasma), 3d και Smart? Πόσο έχει η ανάλογη καινούργια; Και ας συνυπολογίσουμε και τον παράγοντα αξιοπιστία. Τα παιδιά εκεί ξέρουν πολύ καλά πως όταν λέω σαν καινούργια και επιστροφή με το παραμικρό ψεγάδι, το εννοώ.

 

Ένα ένα τα θυμάμαι. Εντός εγγύησης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500,450 και 400 με δύο ζευγάρια γυαλιά. Πόσο δηλαδή θα ήθελες εσύ να πάρεις κορυφαία

50ρα,σχεδόν σαν καινούργια (2.000 ώρες), PLASMA (το τονίζω γιατί πολλοί ψάχνουν αποκλειστικά Plasma), 3d και Smart? Πόσο έχει η ανάλογη καινούργια; Και ας συνυπολογίσουμε και τον παράγοντα αξιοπιστία. Τα παιδιά εκεί ξέρουν πολύ καλά πως όταν λέω σαν καινούργια και επιστροφή με το παραμικρό ψεγάδι, το εννοώ.

 

Ένα ένα τα θυμάμαι. Εντός εγγύησης!

 

 

 

Εγώ πάντως σαν κάτοχος της ut50 δεν υπήρχε περίπτωση να τη δώσω για ένα πάνελ των 50hz, ένα ενωματωμένο wifi και 5 ίντσες παραπάνω. Να αλλάξω το μαύρο του πλάσματός μου για κοκόψαρα. Ειδικά μετά αφού την έχω καλιμπράρει. Άποψη μου βέβαια. Αλλά σκέψου ότι την πούλησες 500 στο av, ενα εξειδικευμένο χώρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εδωσα κ εγω plasma για led (samsung ue48j6200) ναι τα καλα panel αν τα ρυθμισεις σωστα δεν εχουν διαφορες απο plasma στην εικονα ,δεν εχεις δλδ τα απαραδεκτα ψευτικα χρωματα των πρωιμων led

 

με 50hz panel ομως αποκλειεται να μην εχεις απαραδεκτη κινηση ειδικα; σε σχεση με plasma , το interpolation ειναι καλο μονο για minimum επεμβασεις γιατι μετα η κινηση φαινεται τελειως ψευτικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ πάντως σαν κάτοχος της ut50 δεν υπήρχε περίπτωση να τη δώσω για ένα πάνελ των 50hz, ένα ενωματωμένο wifi και 5 ίντσες παραπάνω. Να αλλάξω το μαύρο του πλάσματός μου για κοκόψαρα. Ειδικά μετά αφού την έχω καλιμπράρει. Άποψη μου βέβαια. Αλλά σκέψου ότι την πούλησες 500 στο av, ενα εξειδικευμένο χώρο.

 

Αν δεις το μαυρο της panasonic... θα παθεις! Μιλαμε για εκπληκτικα επιπεδα, εφαμιλλο των καλων πλασμα, οσο υπερβολικο και να ακουγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...