Προς το περιεχόμενο

[TV] PANASONIC TX-55CX670E - UHD 4k - 699Ε [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποψιάζομαι ότι θα πρέπει να δώσει αναβάθμιση. Δεν έχει όμως καμμία σημασία. Ελληνική γλώσσα, κανάλια όλα κομπλέ με επιλογή χώρας Ολλανδία.

Το θέμα είναι όμως οι υπότιτλοι. Δώρον άδωρον προς το παρόν... Να υπήρχε τρόπος να μπει το popcorn!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιάζομαι ότι θα πρέπει να δώσει αναβάθμιση. Δεν έχει όμως καμμία σημασία. Ελληνική γλώσσα, κανάλια όλα κομπλέ με επιλογή χώρας Ολλανδία.

Το θέμα είναι όμως οι υπότιτλοι. Δώρον άδωρον προς το παρόν... Να υπήρχε τρόπος να μπει το popcorn!

Ενα android tv box και τελειωσες... ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα android tv box και τελειωσες... ;)

 

Για να δεις Netflix σε HD και 4K δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.Με ένα οποιοδήποτε Android tv box θα δεις μόνο SD.

 

Διάβασε

Link.png Site: ΕΔΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δεις Netflix σε HD και 4K δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.Με ένα οποιοδήποτε Android tv box θα δεις μόνο SD.

 

Διάβασε

Link.png Site: ΕΔΩ

Για το Popcorn λέγαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλή προσφορά αλλά ακόμα έχει θεματακια από ότι διάβασα πχ δεν παίζει 4k στο YouTube λόγω προβλήματος της εφαρμογής. Αν γνωρίζει κάποιος κάτοχος ας το επιβεβαιώσει τουλάχιστον έτσι αναφέρεται στο avforums. Αλλά δεν είναι θέμα tv γιατί έχει vp9 απλά για κάποιο λόγο η εφαρμογή πάει ως 1080. Αντίθετα μέσω του Browser τα παίζει. Αυτό όπως και το Netflix θα διορθωθούν κάποια στιγμή τώρα το πότε άγνωστο.

 

Πολύ καλό το tip του Μάνου αν γνωρίζει κάποιος υποστηρίζει 4k αν δηλώσεις Ολλανδία και το αντέχει η γραμμή σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να τη χτυπήσω για να αντικαταστήσει μια lg 50 pk 550. Απόσταση θέασης στα 3-3,5μ και χρήση κυρίως για σειρές ταινίες kodi Kai Ote tv. Τηλεοπτικό ελαχιςτα. Τι λέτε αξίζει το κόπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει. Την έχει ο αδερφός μου σε απόσταση 3 μέτρων και είναι εξαιρετική σε οτε tv. Καλή επίσης σε τηλεοπτικό, σε σχέση με κάτι άλλες (πχ ue55h6400), αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο λόγω του άθλιου τηλεοπτικού σήματος. Κάνει όμως upscaling και το αποτέλεσμα είναι ικανοποιητικο.

Τα επίπεδο μαύρου, όσο έχω δει, το έχω βρει ε-ξ-α-ι-ρ-ε-τ-ι-κ-ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλή προσφορά αλλά ακόμα έχει θεματακια από ότι διάβασα πχ δεν παίζει 4k στο YouTube λόγω προβλήματος της εφαρμογής. Αν γνωρίζει κάποιος κάτοχος ας το επιβεβαιώσει τουλάχιστον έτσι αναφέρεται στο avforums. Αλλά δεν είναι θέμα tv γιατί έχει vp9 απλά για κάποιο λόγο η εφαρμογή πάει ως 1080. Αντίθετα μέσω του Browser τα παίζει. Αυτό όπως και το Netflix θα διορθωθούν κάποια στιγμή τώρα το πότε άγνωστο.

Πολύ καλό το tip του Μάνου αν γνωρίζει κάποιος υποστηρίζει 4k αν δηλώσεις Ολλανδία και το αντέχει η γραμμή σου?

Σε εμένα παίζει 4Κ video στο YouTube πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλα φίλε μου, σ ευχαριστω πολυ. Βασικά γι αυτό θέλω να την πάρω. Εχω διαβάσει διαφορά ποστ οτι το μαύρο της ειναι εξαιρετικό πραγματικά, κάτι που δεν ισχύει στην πλάσμα που εχω τωρα. Με προβληματίζει βέβαια το πάνελ με τα 50hz, αλλά δε μπορείς να τα εχεις όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200  ΗΖ   γραφει   στο   σαιτ....

Αυτά ειναι τα πλασματικά φίλε μου όπως και σε κάθε τηλεόραση. Τα πραγματικά αν δε κανω λάθος στο πάνελ ειναι 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά ειναι τα πλασματικά φίλε μου όπως και σε κάθε τηλεόραση. Τα πραγματικά αν δε κανω λάθος στο πάνελ ειναι 50.

 

Kαι   τα   200HZ  BMR   που   γραφουν   τα   σαιτ   εξωτερικου   ειναι   ουσιαστικα   50ΗΖ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παρα πολυ καλη η τηλεοραση τελικα παιδια, οσοι προλαβαν ειναι super η αγορα! Τι να πεις οταν με 700 ευρω σε 55 ιντσες , δεν περνεις ουτε καν καλη 1080P , πηραμε 4Κ Smart και πολυ καλη εικονα ,καταπληκτικο μαυρο , wifi και γενικα εχει αρκετε ευκολιες....

 

στην αρχη δεν ειχα καλη εικονα στα 1080P γιατι ειχα συνδεσει την Tv μεσω xbox one και δεν πηγενε καλα και νομιζα οτι μονο στα 4Κ ειναι καλη που την δοκιμασα και ηταν super, αλλα μολις εβαλα κανονικα τον αποκωδικοποιητη κατευθιαν στην TV και οχι μεσω του XBOX , τοτε φανηκε αμεσως η  διαφορα και πλεον παιζει τελεια!  Το θεμα ειναι τι βλακεια προβλημα παιζεται με το ΟΝΕ και αν θα το φτιαξουν με κανα update

Φιλε μου καλησπερα.

θα σου ηταν ευκολο να παραθεσεις τις ρυθμισεις που εχεις κανει στην τηλεοραση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...