Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3, Μεταλλικό, φθηνό και με αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι κηνεζοι πανε μπροστα θελουμε δε θελουμε να το παραδεχτουμε .Πλεον η xiaomi που σιγουρα ειναι μια απο τις εταιριες που θα υπαρχουν καποιοι που ουτε ακουστα δε θα τη ξερουνε παρολα αυτα ειναι 4αρτη σε παγκοσμιες πωλησεις και η lg 5επτη!!πρωτη σαμσουνγκ μετα μυλο μετα χουαγουεη μετα xiaomi και μετα η lg παρακαλω.τουλαχηστον μεχρι πριν 1.5μηνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω κινητό με 2 SIM, micro SD, αφαιρούμενη μπαταρία 2500+ και μέχρι 5΄΄. Τα υπόλοιπα για σας :) :) :) :)

 

Α, και κάμερα που να τραβάει 4Κ βίντεο! :)

 

Για να σας προλάβω, μέχρι €150 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι είναι απίστευτοι τον Αυγουστο βγάζουν το note 2 και μετα από 3μήνες ανακοινώνουν ένα update πρακτικα το note 3 με fingerprint για να συμβαδίζει στην εποχή , microsd μεχρι 128GB (από 32) , +1 GB ram στο μοντέλο 32GB(3GB συνολο) , dual led-flash αρα improved performance στην πισω κάμερα, 1080p video με την εμπρός 5ΜP καμερα (από 720p, βασει gsmarena) και το εκπληκτικο +33% μπαταριά (συνολο 4000mah) με μόλις +4gr από τον προκάτοχο του.... ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ. Α και όλα αυτά στα ίδια λεφτά για να μην ξεχνιόμαστε..

 

Απιστευτο...με τετοια χαρακτηριστικα και τιμη που στην ελλαδα θα φτασει τα 250 ευρω προφανως με δυετη εγγυηση...εχει βαλθει να καταστρεψει ολους τους μεγαλους...αν δεν αλλαξουν τιμολογιακη πολιτικη και δεν σταματησουν να πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες δεν τους βλεπω καλα...η meizu πριν λιγο καιρο και η xiaomi τωρα και διαφορες αλλες εταιριες απο ανατολη,απεδειξαν οτι το μεταλο και τα μεχρι ωρας premium χαρακτηριστικα δεν ειναι τοσο ακριβα... ;)

 

Γιατι να το πάρεις από Ελλάδα?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε μου μόνιμο καλώδιο,ειπα εγω κάτι τέτοιο???αν θες να κάνεις ένα ταξίδι εχεις τιγκαρει τα 32 γκιγκα σου με φωτογραφίες κουμπωνεις ένα στικ με ταινιες και εισαι κομπλε....ασε που είναι άκυρο να μιλαμε εν έτη 2015 για χωρητικότητες με όλα τα cloud που υπάρχουν...εγω πχ εχω 17 giga dropbox....

το otg είναι μια λύση μεν αλλά ανάγκης δε, καμία σχέση δεν έχει η χρησιμότητα με την microSD

και το cloud είναι ολίγον τι άσχετο όταν μιλάμε για Ελλάδα, δεν προσφέρει κάποιος πάροχος απεριόριστα GB προς το παρόν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήδη παρήγγειλα το δικό μου! Την έκδοση των 3GB RAM / 32 GB ROM. 210€ με τα μεταφορικά :) Νομίζω γράφει ότι ξεκινάνε οι αποστολές στις 31/12

 

Όποιος ενδιαφέρεται το βρίσκει εδώ:
http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-5-5Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-64bit-Helio-X10-Octa-Core-MIUI-V7-13-0MP-TOUCH-ID---Gray-359151.html

 

Έχουν βάλει και περισσότερες φωτογραφίες για όποιον δεν μπορεί να περιμένει:
http://geekbuyingen.blogspot.gr/2015/11/xiaomi-redmi-note-3-hands-on-review.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super τιμουλες βλεπω απο Xiaomi!

 

Εφερε συναδελφος την προηγουμενη εβδομαδα το Xiaomi Note 2 και πραγματικα κερναγε τσαγακι αρκετα εως πολυυυυυ ακριβοτερα του τηλεφωνα.

 

Ευκολα αλλαζα το G2 μου για το Note 3.

 

Bravo Xiaomi!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήδη παρήγγειλα το δικό μου! Την έκδοση των 3GB RAM / 32 GB ROM. 210€ με τα μεταφορικά :) Νομίζω γράφει ότι ξεκινάνε οι αποστολές στις 31/12

 

Όποιος ενδιαφέρεται το βρίσκει εδώ:

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-5-5Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-64bit-Helio-X10-Octa-Core-MIUI-V7-13-0MP-TOUCH-ID---Gray-359151.html

 

Έχουν βάλει και περισσότερες φωτογραφίες για όποιον δεν μπορεί να περιμένει:

http://geekbuyingen.blogspot.gr/2015/11/xiaomi-redmi-note-3-hands-on-review.html

 

31/12 η 31/11??

Σοβαρα θα περιμένεις έναν μήνα και άλλον 1 για να σ έρθει??

Εγώ δν θα άντεχα βσκα ήδη σκέφτομαι να πάρω αεροπλάνο να κάνω μια βιλτουλα στους φίλους μ τους σχιστοματιδες και με την ευκαιρία να το τσιμπήσω και το του μπανακι:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το θέμα είναι αν θα παίζει και στην 800 συχνότητα στο 4G. Έχουμε καμία εικόνα σε αυτό το κομμάτι; </p>

 

Απο οσα λενε τα specs για το 4G μεσα , φοβαμαι πως οχι.Κριμα γιατι εχω wind.

 

Αποστολή από το SM-N9005 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το otg είναι μια λύση μεν αλλά ανάγκης δε, καμία σχέση δεν έχει η χρησιμότητα με την microSD

και το cloud είναι ολίγον τι άσχετο όταν μιλάμε για Ελλάδα, δεν προσφέρει κάποιος πάροχος απεριόριστα GB προς το παρόν

dropbox υπαρχει τροπος να ανεβασεις τα free giga σου σε 20 για παντα....δες στις αγγελιες για προγραμματα στο ινσομνια ;-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...