Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3, Μεταλλικό, φθηνό και με αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω παρει το Note 2 μονο και μονο γιατι δεν ειχε 4g 800mhz.. Ουτε και αυτο αρα τπτ... πολυ κακώς δεν το εχουν. Χωρις αυτο ειναι ενα 3g και τιποτε παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στην αρχη εκανα λιγο πισω..αλλα διαβασα και μερικα ριβιου και νομιζω πως κατεληξα..ηρθε η ωρα να παρω καινουριο κινητο .. καλο ειναι και το elephone m1 αλλα καιρος να παμε σε μια πιο  γνωστη εταιρεια νομιζω..

 

http://geekbuyingen.blogspot.co.uk/2015/11/xiaomi-redmi-note-3-hands-on-review.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dropbox υπαρχει τροπος να ανεβασεις τα free giga σου σε 20 για παντα....δες στις αγγελιες για προγραμματα στο ινσομνια ;-)

το γνωρίζω αυτό, αλλά δεν κατάλαβες τι έγραψα

και 100GB dropbox να έχεις, πως θα τα έχεις αυτά στη συσκευή σου άμεσα διαθέσιμα μέσω 3G/4G;

Κανένας πάροχος εννοώ κινητής τηλεφωνίας (Wind, Voda, Cosmote) δεν δίνει απεριόριστα GB

δεν παραγνωρίζω την ευκολία που προσφέρει το cloud, ούτε την επιλογή του otg

αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να συγκριθούν με την χρηστικότητα που έχει η microSD στο smartphone, αυτό λέω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω κινητό με 2 SIM, micro SD, αφαιρούμενη μπαταρία 2500+ και μέχρι 5΄΄. Τα υπόλοιπα για σας :) :) :) :)

 

Α, και κάμερα που να τραβάει 4Κ βίντεο! :)

 

Για να σας προλάβω, μέχρι €150 :)

θελεις καμια φερραρι? τη δινω 200 ευρω. λιγο ακριβη το ξερω αλλα τι να κανεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι λεει το παιδι πιο πανω οτι δεν παιζει 4g μπαντα στη wind; αφου λενε τα fdd κινητα δουλευον κανονικα ελλαδα 4g ! Το λεω γιατι και εγω wind εχω και σκευτομαι να το παρω ,, sos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι είναι απίστευτοι τον Αυγουστο βγάζουν το note 2 και μετα από 3μήνες ανακοινώνουν ένα update πρακτικα το note 3 με fingerprint για να συμβαδίζει στην εποχή , microsd μεχρι 128GB (από 32) , +1 GB ram στο μοντέλο 32GB(3GB συνολο) , dual led-flash αρα improved performance στην πισω κάμερα, 1080p video με την εμπρός 5ΜP καμερα (από 720p, βασει gsmarena) και το εκπληκτικο +33% μπαταριά (συνολο 4000mah) με μόλις +4gr από τον προκάτοχο του.... ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ. Α και όλα αυτά στα ίδια λεφτά για να μην ξεχνιόμαστε..

 

 

Γιατι να το πάρεις από Ελλάδα?

 

Προσωπικα απο κινα θα το επαιρνα...το ειπα ετσι για αυτους που δεν παιρνουν τπτ εκτος ελλαδος...και ξερω πολλους απο αυτους...:P

γιατι λεει το παιδι πιο πανω οτι δεν παιζει 4g μπαντα στη wind; αφου λενε τα fdd κινητα δουλευον κανονικα ελλαδα 4g ! Το λεω γιατι και εγω wind εχω και σκευτομαι να το παρω ,, sos

Δες σε τι συχνοτητες εκπεμπει 4g η wind και δες και τι συχνοτητες λαμβανει το κινητο που θες να παρεις...αν ταιριαζει εστω μια...καααπου θα εχεις 4g αν ταιριαζουν παραπανω απο μια...εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να πιανεις σε πιο πολλα σημεια...εξαρταται και σε ποσες μπαντες εκπεμπει καθε εταιρια κινητης φυσικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dropbox υπαρχει τροπος να ανεβασεις τα free giga σου σε 20 για παντα....δες στις αγγελιες για προγραμματα στο ινσομνια ;-)

Off-topic, αλλά πως γίνεται αυτό? Έχεις λινκ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι αλλο οσο αφορα τη 800αρα μπαντα.

Δηλαδη δε σας φτανει σε ταχυτητα το Η+?

Νομιζω πως ελαχιστα κινεζικα εχουν 800αρα μπαντα.

Αρα εμενα πιο πολυ ως δικαιολογια μου φαινεται του η ελλειψη της,παρα ως πραγματικο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι να μην αλλάξεις το mx5 για αυτό,

αλλης κατηγοριας τηλεφωνα

ενταξει και το note 3 ειναι καλο αλλα το meizu mx5 εχει καλυτερες καμερες και καλυτερη οθονη το εχω συγκρινει και με note 2 που εχει ιδια οθονη με το note 3 καμια σχεση .μονο μπαταρια εχει καλυτερη το xiaomi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει και το note 3 ειναι καλο αλλα το meizu mx5 εχει καλυτερες καμερες και καλυτερη οθονη το εχω συγκρινει και με note 2 που εχει ιδια οθονη με το note 3 καμια σχεση .μονο μπαταρια εχει καλυτερη το xiaomi

 

γιατί συγκρίνουμε συσκευή 200ε και 300ε+ ; :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν προλαβα να παραλαβω το note 2 που εχω παραγγειλει απο το minideal βγηκε το 3 ελεος......!!!! :cry: Αντε σε κανα μηνα θα βγει το note 3 pro με 4giga ram και τον μεθεπομενο το 4  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...