Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3, Μεταλλικό, φθηνό και με αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανοίξανε οι προπαραγγελίες και στο Gearbest http://www.angroid.gr/android-news/prosfores/xekinisan-i-proparangelies-tou-xiaomi-redmi-note-3160€ το 2GB και 188 το 3GB.

 

Εγώ ένα γκρί 3άρι το τσίμπησα για να αλλάξω το Z2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς το λές ειρωνικά αλλά για να προλάβω το xiaomi πλέον είναι επώνυμα. Αν άλλαζα τώρα το note 3 που έχω αυτό θα επαιρνα.

Μπορώ να πω εκ πείρας ότι η Xiaomi ήταν εξ αρχής "επώνυμη".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν αξίζει για 30 δολάρια να περιμένει κάποιος 1 μήνα και πολύ παραπάνω (κλασσικό gearbestt) καλύτερα από vickmall που δίνει δώρα που πάνω κάτω αξίζουν κάνα 15-20 δολάρια και το έχει σε στοκ.

Untutu 50.000 πραγματικά φυσάει το κινητό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν αξίζει για 30 δολάρια να περιμένει κάποιος 1 μήνα και πολύ παραπάνω (κλασσικό gearbestt) καλύτερα από vickmall που δίνει δώρα που πάνω κάτω αξίζουν κάνα 15-20 δολάρια και το έχει σε στοκ.

Untutu 50.000 πραγματικά φυσάει το κινητό.

τι δώρα δίνει το vickmall?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tempered glass,silicone case,μεμβράνη

το tempered glass υπόψιν παίζει να είναι του κιλού οπότε να μην παλεύεται μετά το touch

πάρτε κανά Nilkin για να είστε σίγουροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν αξίζει για 30 δολάρια να περιμένει κάποιος 1 μήνα και πολύ παραπάνω (κλασσικό gearbestt) καλύτερα από vickmall που δίνει δώρα που πάνω κάτω αξίζουν κάνα 15-20 δολάρια και το έχει σε στοκ.

Untutu 50.000 πραγματικά φυσάει το κινητό.

Μωρε σίγουρα, αλλα έιχα $30 σε Gearbest points και το πήρα 179 δολλάρια, είναι μεγάλη η διαφορά :/

 

Δεν το είχα δει ομως οτι το είχε στοκ το Vickmall. Πως στο καλό το έχουν στοκ όταν όλοι οι άλλοι κάνουν Presales?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το tempered glass υπόψιν παίζει να είναι του κιλού οπότε να μην παλεύεται μετά το touch

πάρτε κανά Nilkin για να είστε σίγουροι

Με το Κ3 μου,μου στειλαν ενα,το εχω βαλει και ειναι μια χαρα.

Δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη το tempered glass.

Το μονο μειον οτι αφηνει δαχτυλιες εντονα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Κ3 μου,μου στειλαν ενα,το εχω βαλει και ειναι μια χαρα.

Δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη το tempered glass.

Το μονο μειον οτι αφηνει δαχτυλιες εντονα.

 

 

και η ζελατίνα μπορεί να μην είναι πυρηνική φυσική αλλά υπάρχουν διαφορές 

 

στα tempered βασική διαφορά , πέρα από την "ποιότητα" , είναι το ο.τι ναναι κόψιμο και μπορεί να έχεις θέμα με τους αισθητήρες τους πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν αξίζει για 30 δολάρια να περιμένει κάποιος 1 μήνα και πολύ παραπάνω (κλασσικό gearbestt) καλύτερα από vickmall που δίνει δώρα που πάνω κάτω αξίζουν κάνα 15-20 δολάρια και το έχει σε στοκ.

Untutu 50.000 πραγματικά φυσάει το κινητό.

Και όχι μόνο αυτό. Αν η παραγγελία του gearbest έρθει και είναι και σωστή και δεν κάνει 3 μήνες, παρακαλάς να μην χρειαστεί υποστήριξη γιατί πολύ απλά οι τύποι είναι, το λιγότερο, γελοίοι. Προσωπικά, όταν έβγαλε πρόβλημα το τηλέφωνο της αδερφής μου που είχα κάνει το λάθος να πάρω από εκεί, χρειάστηκαν σχεδόν 3 μήνες με απειλές και βρισίδια για να δεχτούν να μου στείλουν άλλο... Και αν δει κανείς τα σχόλια στο νήμα του gearbest στο myphone.gr άστα...

Vickmall κι από εμένα με κλειστά μάτια, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Κι ας κοστίσει και λίγο παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνετε να το έχει το Vickmall  την στιγμή που τα άλλα site το έχουν preorder???  Μήπως ειναι μούφα ??? 

 

και το honorbuy in stock λέει

και το minideal (οκ αυτό δε το πιστεύω τόσο πολύ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...