Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3, Μεταλλικό, φθηνό και με αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ενα χρονο το πετας αφου δεν αλλαζει μπαταρια

Τι λες ρε φιλε εγω xiaomi mi3 εχω και μαι χαρα αλλξα την μπαταρια...την παρειγγειλα και μου ηρθε ωραια και ομορφα και την αλλαξα....αν ψαχτεις μπορεις να την αλλαξεις...αν δεν μπορεις ο ιδιος υπαρχουν πολλοι που αλλαζουν..οποτε πολυ κακο για το τιποτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχοντας το  xiaomi redmi note 2 εδώ και σχεδόν ένα μήνα είμαι πολυ ευχαριστημένη. Ζορίστηκα η αλήθεια είναι ότι βγαίνει μέσα σε 3 μήνες ο αντικαταστάτης του... Έχει τα θετικά του και τα αρνητικά του. Δεν ξέρω εάν θέλω να δικαιολογήσω την αγορά μου αλλά με το να έχει unibody συσκευή και όχι θύρα για microsd είναι για μένα ανασταλτικός παράγοντας για να πουλήσω αυτό που έχω και να πάω στο note 3.

Δεν παύει όμως να γοητεύει στην έκδοση του 3gb ram 32 εσωτερική μνήμη, αισθητήρας δαχτ.απτουπωμάτων και πάει λέγοντας για 160 ευρώ (αν και θεωρώ θα είναι λίγο παραπάνω στα κινεζομάγαζα, ιδίως στην αρχή).

Να ρωτησω κατι που το παρελαβα και γω χτες?Το ραδιοφωνο που ειναι?(για το note 2)

Και όχι μόνο αυτό. Αν η παραγγελία του gearbest έρθει και είναι και σωστή και δεν κάνει 3 μήνες, παρακαλάς να μην χρειαστεί υποστήριξη γιατί πολύ απλά οι τύποι είναι, το λιγότερο, γελοίοι. Προσωπικά, όταν έβγαλε πρόβλημα το τηλέφωνο της αδερφής μου που είχα κάνει το λάθος να πάρω από εκεί, χρειάστηκαν σχεδόν 3 μήνες με απειλές και βρισίδια για να δεχτούν να μου στείλουν άλλο... Και αν δει κανείς τα σχόλια στο νήμα του gearbest στο myphone.gr άστα...

Vickmall κι από εμένα με κλειστά μάτια, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Κι ας κοστίσει και λίγο παραπάνω.

Mα την παναγια δεν καταλαβαινω αυτο το μενος για το gearbest.......εχω παρει τρεις φορες και δεν αργησανε πανω απο 20 μερες...τι να πω..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mα την παναγια δεν καταλαβαινω αυτο το μενος για το gearbest.......εχω παρει τρεις φορες και δεν αργησανε πανω απο 20 μερες...τι να πω..?

 

Φίλε, το μένος που το είδες; Εγώ παραθέτω την άθλια εμπειρία που είχα με τους απαράδεκτους τυπάδες του gearbest, εξαιτίας της οποίας από εμένα έχει φάει μαύρο δια παντός. Δεν τη διάβασες; Διάβασε και το νήμα του gearbest στο myphone και θα καταλάβεις πολύ καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, το μένος που το είδες; Εγώ παραθέτω την άθλια εμπειρία που είχα με τους απαράδεκτους τυπάδες του gearbest, εξαιτίας της οποίας από εμένα έχει φάει μαύρο δια παντός. Δεν τη διάβασες; Διάβασε και το νήμα του gearbest στο myphone και θα καταλάβεις πολύ καλά.

Και όχι μόνο αυτό. Αν η παραγγελία του gearbest έρθει και είναι και σωστή και δεν κάνει 3 μήνες, παρακαλάς να μην χρειαστεί υποστήριξη γιατί πολύ απλά οι τύποι είναι, το λιγότερο, γελοίοι. Προσωπικά, όταν έβγαλε πρόβλημα το τηλέφωνο της αδερφής μου που είχα κάνει το λάθος να πάρω από εκεί, χρειάστηκαν σχεδόν 3 μήνες με απειλές και βρισίδια για να δεχτούν να μου στείλουν άλλο... Και αν δει κανείς τα σχόλια στο νήμα του gearbest στο myphone.gr άστα...

Vickmall κι από εμένα με κλειστά μάτια, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Κι ας κοστίσει και λίγο παραπάνω.

 

 

Δηλαδη αν αυτο δεν ειναι μενος.........τοτε να παω για μαθηματα ελληνΙκων φιλε μου,μεχρι που τους εβρισες...ελεος!!!Λες και σου δινουν προμηθεια απο τα αλλα site.......μια εμπειρια μου κατεθεσα,δεν εβρισα κανεναν,ουτε σιγονταρισα κανενα!!!ελεος!!!!!!Να σαι καλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε, το μένος που το είδες; Εγώ παραθέτω την άθλια εμπειρία που είχα με τους απαράδεκτους τυπάδες του gearbest, εξαιτίας της οποίας από εμένα έχει φάει μαύρο δια παντός. Δεν τη διάβασες; Διάβασε και το νήμα του gearbest στο myphone και θα καταλάβεις πολύ καλά.

Και όχι μόνο αυτό. Αν η παραγγελία του gearbest έρθει και είναι και σωστή και δεν κάνει 3 μήνες, παρακαλάς να μην χρειαστεί υποστήριξη γιατί πολύ απλά οι τύποι είναι, το λιγότερο, γελοίοι. Προσωπικά, όταν έβγαλε πρόβλημα το τηλέφωνο της αδερφής μου που είχα κάνει το λάθος να πάρω από εκεί, χρειάστηκαν σχεδόν 3 μήνες με απειλές και βρισίδια για να δεχτούν να μου στείλουν άλλο... Και αν δει κανείς τα σχόλια στο νήμα του gearbest στο myphone.gr άστα...

Vickmall κι από εμένα με κλειστά μάτια, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Κι ας κοστίσει και λίγο παραπάνω.

 

 

Δηλαδη αν αυτο δεν ειναι μενος.........τοτε να παω για μαθηματα ελληνΙκων φιλε μου,μεχρι που τους εβρισες...ελεος!!!Λες και σου δινουν προμηθεια απο τα αλλα site.......μια εμπειρια μου κατεθεσα,δεν εβρισα κανεναν,ουτε σιγονταρισα κανενα!!!ελεος!!!!!!Να σαι καλα!!!

 

Εσύ αν τράβαγες αυτά που τράβηξα εγώ θα βάραγες παλαμάκια και θα έλεγες ευχαριστώ, δηλαδή; Φυσικά και τους έβρισα αφού αυτό αξίζουν με τη συμπεριφορά τους. Και σε ξαναρωτάω, διάβασες τη δική μου εμπειρία;

Τώρα, όσο για την προμήθεια, ελπίζω να μη σοβαρολογείς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο radio fm που δεν εχει, εχουμε καλη ιδεα?

Εκτος απ το να περασω mp3 η να κουβαλαω αλλη μια συσκευη..

Τελικά έχει fm radio, ευτυχώς!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

εχει ανακοινωθει.

ινφο εδω http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_3-7863.php

Το ειδα αυτο. Καθως ειδα και αυτο http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-615-octa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery.html.Απλα αν ξερατε κατι νεοτερο για την αγορα κλπ. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...