Προς το περιεχόμενο

Καλά ακουστικά για πολύ μουσική και ταινίες;


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά

 

Ψάχνω ακουστικά γύρω 120-140 ευρώ κυρίως γιατί είχα καταλήξει στα audio-technica ath-m50x αλλά δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη επιλογή για μουσική. Μου αρέσει πολύ να ακούω μουσική αλλά με τα ηχέια που έχω τώρα δεν την απολαμβάνω πολύ. Επίσης θα ήθελα να είναι και εργονομικά άμα γίνεται για να χρησιμοποιώ αρκετή ώρα και σε ταξίδια κτλ και με το κινητό μου εάν γίνεται. 

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τα συγκεκριμένα ειναι top notch. Νομίζω κοντά στα 150 παίζουνε αλλα τσέκαρε κανα σκρουτζ για σιγουριά. Απο διαφορα reviews πάντως φαίνονται vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που τα άκουσα δν μ άρεσαν είναι πολύ flat ήχος είναι πιο πολύ για στούντιο δλδ (άλλωστε είναι studio monitor)!

Αλλά είναι θέμα γούστου πάντα!

Έχουν πολύ καθαρό και καλό ήχο αλλά μπάσο δν έχει πολυ(που για ταινίες το θέλεις) τα mids κ hight εξερετηκα αλλά κ πάλι δν έχουν κάτι το έξω πραγματικό εγώ προτιμώ κάτι να "χρωμστιζει" των ήχο και όχι φλατ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που τα άκουσα δν μ άρεσαν είναι πολύ flat ήχος είναι πιο πολύ για στούντιο δλδ (άλλωστε είναι studio monitor)!

Αλλά είναι θέμα γούστου πάντα!

Έχουν πολύ καθαρό και καλό ήχο αλλά μπάσο δν έχει πολυ(που για ταινίες το θέλεις) τα mids κ hight εξερετηκα αλλά κ πάλι δν έχουν κάτι το έξω πραγματικό εγώ προτιμώ κάτι να "χρωμστιζει" των ήχο και όχι φλατ

Αυτό με ανησυχεί και μένα γιατί κάτι τέτοιο διάβασα. Ξέρεις που μπορεί να τα έχουν για να τα ακούσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...