Προς το περιεχόμενο

i tracker (mini gps/gsm/gprs/sms tracker)


toshiba nb200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους, θελω να να κανω την εξης αγορα οποτε ζηταω την βοηθεια των ειδικων σε αυτο το forum.Εχω μια μηχανη και θελω να παρω εναν i-tracker ,δηλαδη για οσους δεν γνωριζουν μια συσκευη σε μεγεθος τσεπης που λειτουργει με καρτουλα sim και στελνει οποτε χρειαστει στοιχεια στο κινητο με τις συντεταγμενες του που βρισκεται, η τυχον ενημερωσεις σε περιπτωση που "κουνηθει" και αλλα διαφορα τετοια. Η ερωτηση μου λοιπον εμενα ειναι η εξης: Εχει χρησιμοποιησει καποιος στην ελλαδα τετοια συσκευη και αν ναι με ποιον παροχο καρτοκινητης και ποιο μοντελο i-tracker?? Εχω φυσικα υποψην μου παρα πολλα μοντελα αυτης της συσκευης απο διαφορα κινεζικα σαιτ το προβλημα ειναι θελω κατι δοκιμασμενο στην Ελλαδα αν εχει τεσταριστει απο καποιο φιλο/φιλη. Δεκτες ολες οι γνωμες ,ευχαριστω!

post-204870-0-91197400-1448456275_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι δουλευει αψογα. Προσεχε μονο να είναι η γνήσια γιατι κυκλοφορουν κλώνοι που δεν δουλευουν για καποιο λόγο (εχω φαει στη μαπα ήδη 3 απο ebay)... Οποιο δικτυο και να βάλεις ιδιο είναι. Υπαρχει σχετικο παλαιότερο θέμα που γραφω λεπτομερειες, ψαξτο λιγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινέζικη συσκευή που δουλεύει μεν αλλα...δεν!
Εαν θέλεις κάτι καλό θα πάς σε Teltonika FM1200 που είναι και αδιάβοχη αλλα κοστίζει κιόλας!
Επίσης υπάρχουν και άλλες πολλές επιλογές όπως Meitrack, ATrack κτλ.

 

Σχετικά με τον πάροχο και εγω θα συμφωνήσω οτι όλοι είναι οκ, απλά θα σου πρότεινα cosmote καθαρά και μονο επειδή εχει την μεγαλύτερη κάλυψη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...