Προς το περιεχόμενο

Expanse (TV series)


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 341
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
18 minutes ago, vairass said:

Αλήθεια; ίδια διαδικασία γίνεται δηλαδή; 

Βαριέσαι λίγο να ψάξεις ή μου φαίνεται? 😛

https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201910190

Πήγαινε απο το Βρετανικό ή το Γερμανικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Βαριέσαι λίγο να ψάξεις ή μου φαίνεται? 😛

https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201910190

Τι να βαριέμαι... Οριακά βλέπω τα μηνύματα εδώ, όλο κάτι κάνω... Να ήμουν δημόσιος υπάλληλος κ να αραζα 48 ώρες το 24ωρο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

και 3 ευρω μονο τον μηνα επισης . Ειπαμε ενας καφες τον μηνα δεν ειναι τιποτα. 

3 ευρώ μόνο; καλή φάση.... Δεν πρόλαβα να μπω να δω. Θα το ψάξω τώρα σε λίγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/2/2020 στις 11:01 ΜΜ, johny f είπε

Mixed bag για μενα η σεζον 

  Απόκρυψη περιεχομένων

καθως ενω με ενδιαφερε πολυ η εξερευνηση των Νεων Κοσμων που βρηκαν λογω των Δακτυλιων αναλωθηκε υπερβολικα,κατα τη γνωμη μου, στις κοντρες που υπαρχουν αναμεσα στις φατριες του Συστηματος μας και μεταφερθηκαν και στον εναν πλανητη που εξερευνησαν τον Ιλο,οπου ενω ειχαν να αντιμετωπισουν μια εντελως alien πλανητικη απειλη τους εβλεπες να εχουν ο καθενας το χαβα του.
Καλυτερο επισοδειο της σεζον για μενα ηταν το 9ο με την ανακαλυψη του Χολντεν στα εγκατα της Κατασκευης που βρηκαν στον Ιλο που τελικα τους εσωσε απο την καταστροφη.
Βεβαια πισω στο Συστημα μας ο καθενας ειχε το χαβα του οπως ειπα με αποκορυφωμα το Μαρκο Ιναρος που εξαπελυσε επιθεση με αστεροειδεις εναντιον της Γης στο φιναλε.
Και οκ δε λεω ρε αδερφε η ανθρωπινη αντιπαλοτητα και η κοντοφθαλμη οπτικη δεν εξαλειφεται ευκολα ακομα και στο επιπεδο τεχνολογιας και Διαστηματος που εχουν φτασει,αλλα ρωταω ρητορικα,πρεπει να γινει κανα χοντρο ντου απο τιποτα "Μποργκ" για να βαλουν μυαλο?Τι θυμηθηκα τωρα....

Μην ξεχνάς πως είναι βασισμένη σε βιβλία. Και το 4ο βιβλίο είναι όντως από τα λιγότερο ενδιαφέροντα της σειράς. Γι' αυτό έβαλαν και στοιχεία από το επόμενο βιβλίο. Αν ακολουθούσε αυστηρά το 4ο βιβλίο θα έδιχνε μόνο τον Ίλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Δεκέμβρη, επιτέλους και κάτι ανέλπιστο, έχω να δω σειρά παρ ότι έχω και netflix και δορυφορική nova, από το προηγούμενο expanse, γιατι απλά δεν βρίσκω τίποτα άλλο που να με τραβάει να ασχοληθώ, στο netflix πήγα να αρχίσω μια που λέγεται away αλλά βαρέθηκα, επλίζω η φετινή σεζόν του expance να είναι καλύτερη από την 4η που με κούρασε αρκετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...