Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παληκάρια,

 

με το support τους έχει κανείς εμπειρία?

 

Έχει 3ις μέρες που τους έστειλα και ακόμα να απαντήσουν. Προσπαθώ να κάνω verify μια mastercard που έβαλα και ενώ βλέπω τη χρέωση (1€) μαζί με το 4ψήφιο κωδικό στο ebanking μου, δεν τον δέχεται με τίποτα στο verification.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 φορές χρειάστηκα το support τους και ήταν άψογο και το θέμα μου λύθηκε άμεσα.

 

Φυσικά τους πήρα τηλέφωνο γιατί αν περιμένεις από email τότε αργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παληκάρια,

 

με το support τους έχει κανείς εμπειρία?

 

Έχει 3ις μέρες που τους έστειλα και ακόμα να απαντήσουν. Προσπαθώ να κάνω verify μια mastercard που έβαλα και ενώ βλέπω τη χρέωση (1€) μαζί με το 4ψήφιο κωδικό στο ebanking μου, δεν τον δέχεται με τίποτα στο verification.

 

Δεν είναι ο 4ψήφιος κωδικός το +3597 που βλέπεις.Έχει συζητηθεί εκτενώς σε προηγούμενες σελίδες αλλά δεν διάβασες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα δεν γνωριζω αν ξαναεχει γινει αναφορα αλλα μπορω μηπως να μεταφερω χρηματα απο το Leupost στη Leupay?

 

Δεν γίνεται. Μόνο το αντίστροφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 2 προβληματα 

1. δεν μπορω να κανω verify καμμια απο τις 4 καρτες (πιστωτικες) που εχω περασει

2. δεν μπορω να εισαγω την Mastercard Leupay στο Paypal.

 

τι κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ο 4ψήφιος κωδικός το +3597 που βλέπεις.Έχει συζητηθεί εκτενώς σε προηγούμενες σελίδες αλλά δεν διάβασες...

 

Διάβασα τις τελευταίες 10 από τις 110. Δεν είναι και πολύ efficient να ψάξω 100 σελίδες για ένα φαινομενικά απλό πραγματάκι δεν νομίζεις?

 

Μην πεις καν για search, όλοι γνωρίζουμε πως είναι για τα βουνά.

 

Παρόλα αυτά σε ευχαριστώ, τουλάχιστον με διαφώτησες κάπως, θα ψάξω στις προηγούμενες σελίδες.

 

Edit. Εντάξη δηλαδή άμα θέλει να σε βγάλει ηλήθιο το μηχανάκι δεν υπάρχει σωτηρία  :-(  Βρήκα την απάντησή μου στην 1η σελίδα των Results.. (Ο κωδικός δεν φαίνεται στην Eurobank!... #$E!!@#)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και, όμως, η αναζήτηση λειτουργεί και μάλιστα αποτελεσματικά  ... όταν θέλουμε, αλλά οι περισσότεροι δεν την πάνε και αναζητούν έτοιμη τροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να θελετε να ενεργοποιησετε χρεωστική καρτα της Eurobank για να τροφοδοτειτε την leupost, και ο κωδικος δεν φαινεται στο ebankink ουτε στο sms, καλεστε την εξυπ. πελατων να σας το δωσουν. 

Αν σας πουν οτι και αυτοι το ιδιο βλεπουν, δηλαδη το 3587 που ειναι το τηλεφωνο, ζητειστε τους να δουν τις κινησεις της καρτας, και όχι του λογαριασμου. Εκει φαινεται .....

 

Επιβαιβεώνω, εάν καλέσετε Eurobank και τους πείτε να ψάξουν στις κινήσεις της κάρτας θα το βρούνε αμέσως!

 

Kudos alfeios

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επιβεβαιώσω κι εγώ το παραπάνω. Σήμερα έλαβα με ταχυδρομείο το statement (λογαριασμό) με τις κινήσεις της Eurobank Debit Mastercard από 1/1/2016 ως 31/3/2016 (εκδίδεται κάθε 3μηνο αυτό αν και δεν θυμάμαι πότε το είχα λάβει τελευταία φορά). Της κάρτας ξαναλέω όχι του λογαριασμού στον οποίον είναι συνδεδεμένη για τον ο΄ποίο λογαριασμό στέλνεται άλλο statement. Ε λοιπόν φαίνεται ο 4ψήφιος κωδικός που είχε στείλει η Leupay τότε στις 20/2 που είχα προσπαθήσει να συνδέσω την κάρτα κανονικότατα. Άρα να ζητάτε όσοι προσπαθείτε να συνδέσετε κάρτα Eurobank, να σας πουν τι βλέπουν στις κινήσεις της κάρτας και όχι του λογαριασμού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, το site της leupay σας δουλεύει αυτή τη στιγμή;

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο

Δεν ήταν δυνατή η εύρεση της διεύθυνσης DNS του διακομιστή www.leupay.eu.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο

Δεν ήταν δυνατή η εύρεση της διεύθυνσης DNS του διακομιστή www.leupay.eu.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

 

ούτε το mypos.eu παίζει.. :( Τι έγινε άραγε;

https://www.sata.bank/ .... ούτε εδω... Ελπίζω να είναι προγραμματισμένη αναβάθμιση... μην φανταστω τίποτα άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...