Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Άρα είσαι ταυτοποιημένος στην icard? Με το που έκανα την μετάβαση δεν το προχώρησα στην ταυτοποίηση.

Ναι μάλλον γιαυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 31/01/2020 at 16:10, naimore said:

να θες να φυγεις και να μην σ αφηνουν: 

hello, you replied" Dear xxx, We kindly ask you to provide us with a picture of your old passport."
I told you it has expired, you don't mind, right?
Emma
The colleagues are aware. You can send it as a reply to the email.
also, can I sent it in the email you've sent me?
aaa, great news, thanks !

εντωμεταξυ τι ρδελοπου ειναι αυτοι ρε;

απ την παρασκευη το εστειλα το διαβατηριο, τριτη πηγε,

στελνω στο τσατ, βριζω, τιποτα ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, naimore είπε

εντωμεταξυ τι ρδελοπου ειναι αυτοι ρε;

απ την παρασκευη το εστειλα το διαβατηριο, τριτη πηγε,

στελνω στο τσατ, βριζω, τιποτα ακομα..

Τι βρίζεις ;Καλά σου κάνουν αν βρίζεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στείλει κανείς τελευταία στον USD λογαριασμό;
Θυμάμαι είχαν προβλήματα με εισερχόμενα και εξερχόμενα εμβάσματα πιο παλιά.
Επίσης εάν σταλούν USD στον EUR λογαριασμό θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ή θα τα μετατρέψει η leopay αυτόματα και θα τα πιστώσει κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

 

δεχτηκαν το διαβατηριο μου, δεχτηκαν και το bank statement και μπηκαμεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

γιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

 

εκανα και την καταθεση μου και ειμαι ετοιμος για αγορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέλος απο το 2015 (ας όψονται τα capital controls) στην Leupay - Leopay κανένα πρόβλημα τόσα χρόνια.  Με αυτό το video identification της icard έχω αγανακτήσει.... :( 

Εχω δοκιμάσει και καθημερινές και σαββατοκύριακα...τίποτα η σύνδεση μετά την επιλογή raise your account limits ούτε καν ξεκινά !   Εν τω μεταξύ το κινητό είναι καινούργιο με android 9, no-rooted και σε απόσταση 2μ απο το router.   Στο τέλος τους έστειλα e-mail και τους ζητώ να δεχτούν τα έγγραφα που έχω ήδη υποβάλλει στην Leopay (ID & proof of address), ή να τερματίσουν το λογαριασμό μου στην Leopay.  Περιμένω απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, molot12 είπε

Μέλος απο το 2015 (ας όψονται τα capital controls) στην Leupay - Leopay κανένα πρόβλημα τόσα χρόνια.  Με αυτό το video identification της icard έχω αγανακτήσει.... :( 

Εχω δοκιμάσει και καθημερινές και σαββατοκύριακα...τίποτα η σύνδεση μετά την επιλογή raise your account limits ούτε καν ξεκινά !   Εν τω μεταξύ το κινητό είναι καινούργιο με android 9, no-rooted και σε απόσταση 2μ απο το router.   Στο τέλος τους έστειλα e-mail και τους ζητώ να δεχτούν τα έγγραφα που έχω ήδη υποβάλλει στην Leopay (ID & proof of address), ή να τερματίσουν το λογαριασμό μου στην Leopay.  Περιμένω απάντηση.

Κατι παρομοιο ....

Κι εγω μελος απο παλια και στην Leopay και στην iCard. Εχω κανει επιτυχώς ταυτοποιηση και στις δυο. Τον περασμενο Νοέμβριο αλλαξα αριθμό κινητου και εστειλα mail στην icard να τον αλλαξει.

Μου απαντησαν και μου ζητησαν βεβαιωση της εταιρειας οτι μου ανηκει ο αριθμός. Την εστειλα αμεσως, και σε λιγες μερες μου την ζητησαν ξανα. Αφου την εστειλα 4-5 φορες, με αλεπάλληλα mails πυ την ζητουσαν καθε 3 μερες, αλλαξαν και ζητησαν "αντιγραφο της συμβασης που υπογραψατε κατα την αποκτηση του αριθμού" . Προσπαθησα με άλλα 5 mail να τους εξηγησω οτι γιακαρτοκινητό δεν εχω αντιγραφο συμβασης αλλα μονον βεβαιωση ταυτοπροσωπίας αλλα η "τελικη" τους απάντηση ηταν οτι δεν μπορουν να αλλαξουν τον αριθμο χωρις αντιγραφο συμβασης.

Εγκατελειψα την προσπαθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, alfeios είπε

Κατι παρομοιο ....

Κι εγω μελος απο παλια και στην Leopay και στην iCard. Εχω κανει επιτυχώς ταυτοποιηση και στις δυο. Τον περασμενο Νοέμβριο αλλαξα αριθμό κινητου και εστειλα mail στην icard να τον αλλαξει.

Μου απαντησαν και μου ζητησαν βεβαιωση της εταιρειας οτι μου ανηκει ο αριθμός. Την εστειλα αμεσως, και σε λιγες μερες μου την ζητησαν ξανα. Αφου την εστειλα 4-5 φορες, με αλεπάλληλα mails πυ την ζητουσαν καθε 3 μερες, αλλαξαν και ζητησαν "αντιγραφο της συμβασης που υπογραψατε κατα την αποκτηση του αριθμού" . Προσπαθησα με άλλα 5 mail να τους εξηγησω οτι γιακαρτοκινητό δεν εχω αντιγραφο συμβασης αλλα μονον βεβαιωση ταυτοπροσωπίας αλλα η "τελικη" τους απάντηση ηταν οτι δεν μπορουν να αλλαξουν τον αριθμο χωρις αντιγραφο συμβασης.

Εγκατελειψα την προσπαθεια.

Λες και θέλουν να μας διώξουν απο πελάτες  🙄   τι να πω.  Τέλος πάντων αν δεν υποχωρήσουν θα κλείσω το λογαριασμό και θα βγάλω μια monese για να τους αντικαταστήσω (έχω ήδη Ν26 & Revolut αλλά ποτέ δεν ξέρεις, γενικά δεν χρησιμοποιώ τις ελληνικές κάρτες στο εξωτερικό).

Επεξ/σία από molot12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Hapatingo είπε

Στα καρτοκινητά συνήθως μια υπεύθυνη δήλωση αρκεί, τουλάχιστον αυτό ισχύει στις ελληνικές τράπεζες. 

Εγω τους εστειλα βεβαιωση της Cosmote με Ονοματεπωνυμο, διευθυνση, ΑΦΜ και αριθμό κλήσης κινητου, και κανουν τον Κινέζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ ποσο τεραστια μλκια που αμα εχεις δυο κινητα σε βαζει να βαλινταρεις με sms την εισοδο καθε φορα που αλλαζεις; 😮 

τους εστειλα και μειλ και απαντησαν λογω security, να το βρασω τετοιο security,

ειχα leopay, κι εχω και alpha και eurobank, πρωτη φορα μου συμβαινει να καθονται να κοιτανε με τι κινητο μπηκα 

(το οποιο κινητο εχει ηδη βαλινταριστει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

free funding για αγ βαλεντινου,

12-17/2

 

All you need is Love & iCard this Valentine's day💙😍

Fund your iCard for Free via a stored card from 12-17th Feb and surprise your special one with the perfect gift.

👉ddwj9.app.goo.gl/Add-money-stor…

#Valentines2020
#ValentinesDayGifts
#giftideas
#loveisintheair https://t.co/dAwA1zF8Gb

Επεξ/σία από naimore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...