Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχετα με το εαν τις διαγραφεις στο συστημα εχουν ηδη καταχωρηθει και επειδη λογικα εχεις ακομα basic λογαριασμο το οριο ειναι μεχρι 2 καρτες. Οταν αναβαθμιστεις σε standard θα μπορεις να συνδεσεις αλλες 3 γιατι το οριο παει στις 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ασχετα με το εαν τις διαγραφεις στο συστημα εχουν ηδη καταχωρηθει και επειδη λογικα εχεις ακομα basic λογαριασμο το οριο ειναι μεχρι 2 καρτες. Οταν αναβαθμιστεις σε standard θα μπορεις να συνδεσεις αλλες 3 γιατι το οριο παει στις 5.

επειδη τις εσβησα απο το λογαριασμο μου δηλαδη τωρα δεν εχω μεσα αποθηκευμενες καρτες ,αλλα και παλι δεν γινετε λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν προσπαθησεις να συνδεσεις αυτες που εσβησες θα σε αφησει γιατι ειναι ηδη καταχωρημενες ασχετα εαν δεν τις βλεπεις τωρα επειδη τις διεγραψες. Εαν θες να συνδεσεις αλλη θα πρεπει να περιμενεις να αναβαθμιστει ο λογαριασμος σου σε standard. Ετσι την πατησα και εγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη leupay, έχουμε λογαριασμό σε € και πάμε να τα τραβήξουμε από ελληνικό ΑΤΜ. Πόση προμήθεια κρατάει;

Ναι έχεις λογαριασμό με IBAN και σε euro (μπορείς και σε λίρες αγγλίας, φράγκο ελβετίας κλπ) και η προμήθεια ανάληψης από ΑΤΜ είναι 2 euro για αναλήψεις έως 300 euro και 4 euro για αναλήψεις από 300 έως 1000 euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!δυο πραγματα θελω να μαθω μονο αν και διαβασα οσες σελιδες μπορουσα...εχω windows phone και θελω μεσω της leupay

να κανω αγορες και λοιπα...εφ οσον κανω λογαριασμο και επιβεβαιωση λογαριασμου θα πρεπει να παρω και καρτα?αν δεν θελω?

και επισης θελω να βαλω την προ-πληρωμενη μου καρτα,θα μπορω να φορτιζω λεφτα απο την προ-πληρωμενη στην leupay αμεσα απο το κινητο?με τη χρεωση?πιο πολυ για aliexpress αγορες την θελω.

 

σας ευχαριστω πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια 19 ημερολογιακες και ακομα η καρτα δεν ηρθε..

Εστειλα μαιλ απαντηση τιποτα..

Η καρτα ειναι σε αποστολη λεει ακομα....

Ποσο καιρο κανει συνηθως;;; με ταχυδρομειο εβαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!δυο πραγματα θελω να μαθω μονο αν και διαβασα οσες σελιδες μπορουσα...εχω windows phone και θελω μεσω της leupay

να κανω αγορες και λοιπα...εφ οσον κανω λογαριασμο και επιβεβαιωση λογαριασμου θα πρεπει να παρω και καρτα?αν δεν θελω?

και επισης θελω να βαλω την προ-πληρωμενη μου καρτα,θα μπορω να φορτιζω λεφτα απο την προ-πληρωμενη στην leupay αμεσα απο το κινητο?με τη χρεωση?πιο πολυ για aliexpress αγορες την θελω.

 

σας ευχαριστω πολυ

virtual καρτα και συνδεση καρτας με χρηση κινητου μπορεις να εχεις μονο απο την εφαρμογη leupost η οποια ειναι μονο για android.

 

εσυ που εχεις windows phone πας σε λυση ιστοσελιδας leupay με φυσικη καρτα. οταν ανοιξεις τον λογαριασμο, μπορεις να κατεβασεις και την εφαρμογη leupay στο windows phone σου για να βλεπεις τον λογαριασμο σου, καρτα και λοιπες πληροφοριες.

 

τη συνδεση της prepaid καρτας σου μπορεις να την κανεις μεσα απο την ιστοσελιδα της leupay και να μεταφερεις αμεσα τα χρηματα απο τη μια καρτα στην αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη συνδεση της prepaid καρτας σου μπορεις να την κανεις μεσα απο την ιστοσελιδα της leupay και να μεταφερεις αμεσα τα χρηματα απο τη μια καρτα στην αλλη

Πρoσέξτε περνάνε για κάποιο λόγο μόνο οι mastercard των ελληνικών τραπεζών (εκτος εθνικής) και οχι οι visa !   Προμήθεια 1% επι του ποσού που μεταφέρετε απο την ελληνική κάρτα στη leupay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θελω μεσω της leupay

να κανω αγορες και λοιπα...εφ οσον κανω λογαριασμο και επιβεβαιωση λογαριασμου θα πρεπει να παρω και καρτα?αν δεν θελω?...

 

 

Εχει αναφερθει πολλες φορες στο νημα.
Χρονικα, πρωτα παραλαμβανει κανεις καρτα, μετα την ενεργοποιει, μετα αναβαθμιζεται ο λογαριασμος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καποιες ερωτησεις γιατι θελω να ανοιξω και εγω leupost ωστε να αγοραζω απο εξωτερικο:

1) πως ΑΚΡΙΒΩΣ γινεται η φορτιση της καρτας αυτης? Μπορω μεσω ebanking της Πειραιως? δεν παιζουν ρολο τα capital controls?
2) μπορω κανονικα να την συνδεσω με το paypal οπως και την εικονικη prepaid που ειχα προ capital controls?

3) τι χρειαζεται για να ανοιξω leupost? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. η με εμβασμα η με συνδεση ελληνικης καρτας, δεν συνδεονται ολες οι ελληνικες καρτες και μπορεις με εμβασμα απο την πειραιως. τα εμβασματα ειναι 500€ ανα μηνα

 

2. ναι μπορεις

 

3. για το leupost πρεπει να εχεις κινητο με android

εχει δοκιμασει κανεις να συνδεσει καρτα απευθειας απο την εφαρμογη leupay ;

post-380762-0-22458700-1454344290_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να την χρησιμοποιω σαν προπληρωμενη, γινεται αυτο? δηλαδη να φορτωνω χρηματα και να κανω αγορες. πχ να φορτωσω τωρα 40 ευρω την αλλη βδομαδα πιο λιγα, ή πιο πολλα κ.ο.κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)επεδη εχω καποια λεφτα στο paypal balance και θελω να τα μεταφερω στη leupay θα δωσω το iban στο paypal.... θα εχω καποια χρεωση? πχ εστω οτι εχω 20 ευρω στο paypal ποσα θα μπουν στη leupay?

και 2) μπορω να στειλω εμβασμα απο leupay σε αλλη τραπεζα? και ποιες οι χρεωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...