Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ θέλω να ρωτήσω εάν έχει κάνει κάποιος απευθείας εγγραφή στη satabank?

επίσης προς τους απανταχού brakers (που κακά τα ψέματα εγώ τον επιθύμησα) υπάρχει κάποια εξέλιξη στα προιόντα της leupay, που μας είχαν υποσχεθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, μετά από 10 μέρες ήρθε η κάρτα , αμέσως έγινε ενεργοποίηση και σε μια ώρα ο λογαριασμός έγινε στάνταρ.και πρόσθεσα την χρεωστική Πειραιώς master.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω! και για το 2ο ερωτημα?

με 3€ ανεξαρτητως ποσου τα στελνεις σε οποιον λογαριασμο sepa θες. για εκτος sepa εχει διαφορες ταριφες,

εγώ θέλω να ρωτήσω εάν έχει κάνει κάποιος απευθείας εγγραφή στη satabank?

επίσης προς τους απανταχού brakers (που κακά τα ψέματα εγώ τον επιθύμησα) υπάρχει κάποια εξέλιξη στα προιόντα της leupay, που μας είχαν υποσχεθεί?

τους ειχα στειλει mail αλλα ζητανε ενα σκασμο εγγραφα και λεω ασε, ποια ειναι τα αλλα προιοντα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 3€ ανεξαρτητως ποσου τα στελνεις σε οποιον λογαριασμο sepa θες. για εκτος sepa εχει διαφορες ταριφες,

Για το πρώτο μεταφορά paypal balance σε leupay επιβεβαιώνω οτι το κόστος είναι μηδέν !   Για το δευτερο  λογικά εκτός των 3 ευρώ στη leupay θα έχει και κάποια χρέωση και στην ελληνική τράπεζα που θα λάβει το έμβασμα  :confused:  Συνήθως 3-4 ευρώ ανάλογα με την τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 3€ ανεξαρτητως ποσου τα στελνεις σε οποιον λογαριασμο sepa θες. για εκτος sepa εχει διαφορες ταριφες,

 

τους ειχα στειλει mail αλλα ζητανε ενα σκασμο εγγραφα και λεω ασε, ποια ειναι τα αλλα προιοντα ;

 

από το email που μας είχαν στείλει, ότι μέρος της αλλαγής σε satabank είναι και οι νέες υπηρεσίες που θα μας παρουσίαζαν στο μέλλον.

παράδειγμα να πηγαίνουμε σε mypos και να καταθέτουμε επιτόπου χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, μετά από 10 μέρες ήρθε η κάρτα , αμέσως έγινε ενεργοποίηση και σε μια ώρα ο λογαριασμός έγινε στάνταρ.και πρόσθεσα την χρεωστική Πειραιώς master.

Δεν είναι προσωπικό φίλτατε αλλά επειδή βλέπω και άλλους να "γκρινιάζουν" για την καθυστέρηση,  γιατί να αγχώνεστε για 9,5 ευρώ;  Τόσο μου κόστισε εμένα η αποστολή της κάρτας το Νοέμβριο με courier σε 3 ημερες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το email που μας είχαν στείλει, ότι μέρος της αλλαγής σε satabank είναι και οι νέες υπηρεσίες που θα μας παρουσίαζαν στο μέλλον.

παράδειγμα να πηγαίνουμε σε mypos και να καταθέτουμε επιτόπου χρήματα.

δεν το ξερω αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να φανταστείτε ότι ο braker κάποτε προσπαθούσε να σας πείσει ότι δεν έχει σχέση με την εταιρεία και συμφέρον από την προώθησή της.Απλός ευχαριστημένος πελάτης ρε παιδάκι μου,γι αυτό κάνει νέο account κάθε 1-2 μέρες για να μας πείσει.Ευτυχώς η διαχείριση ενεργεί σωστά όσο είναι δυνατόν.

 

Χάθηκαν και κάτι ψυχές που ειρωνεύονταν όταν κάποιοι τα λέγαμε από τις πρώτες σελίδες,πάει,κόψανε λάσπη κι αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην φαμιλια!

μου ηρθε σημερα η καρτα leupay..την εκανα κανονικα ενεργοποιηση και την προσθεσα σαν bank account στο paypal.

τωρα για να μεταφερω τα λεφτα απο το balance στην καρτα,γινεται αμεσα η θελει οπως λεει 1-2 μερες αναλογα την τραπεζα?

για να τα στειλω απο leupay στην revolut θα με χρεωσει κατι?εχει κατι απο ολη την διαδικασια χρεωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην φαμιλια!

μου ηρθε σημερα η καρτα leupay..την εκανα κανονικα ενεργοποιηση και την προσθεσα σαν bank account στο paypal.

τωρα για να μεταφερω τα λεφτα απο το balance στην καρτα,γινεται αμεσα η θελει οπως λεει 1-2 μερες αναλογα την τραπεζα?

για να τα στειλω απο leupay στην revolut θα με χρεωσει κατι?εχει κατι απο ολη την διαδικασια χρεωση?

H μεταφορά απο paypal balance σε 1-2 εργάσιμες στη leupay ---> κοστος 0

Top Up Revolut (μεσα απο την εφαρμογή της - κινητο) απο καρτα leupay  ---> κοστος 0 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι προσωπικό φίλτατε αλλά επειδή βλέπω και άλλους να "γκρινιάζουν" για την καθυστέρηση,  γιατί να αγχώνεστε για 9,5 ευρώ;  Τόσο μου κόστισε εμένα η αποστολή της κάρτας το Νοέμβριο με courier σε 3 ημερες

ειχα γνωσει και τοσο περιμενα να κανει,δεν γκρινιαζω.και γρηγορα ηρθε για εμενα .πιο πολυ περιμενα να σου πω την αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πει κάποιος αν γίνεται να μεταφέρω χρήματα από ελληνικά κάρτα (όχι μέσω εμβάσματος), μεταφορά από κάρτα σε κάρτα. Ευχαριστώ!

Γίνεται να φορτίσεις την leupay απευθείας απο ελληνική κάρτα mastercard (δοκιμασμένο-ολες σχεδόν εκτος εθνικής) με προμήθεια 1% επι του ποσού μεταφοράς με ελαχιστη χρέωση 0.50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...