Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείται θέλει verification για πλήρη χρήση των υπηρεσιών, θα ανοίγει ο καθένας λογαριασμό με IBAN στο Λουξεμβούργο, θα μεταφέρει ή θα του μεταφέρουν χρήματα και δεν θα ξέρει η τράπεζα ποιος είναι… (ωραίος είσαι εσύ).

 

Δεν έγραψα εγώ κάπου ότι κακώς ζητάει verification,μην τα διαβάζεις όπως θες.Έγραψα ότι ο λογαριασμός είναι περιττός για τους περισσότερους,επομένως και το verification που σωστά απαιτεί. 

 

και ποιός σου είπε εσένα πως όλοι θέλουν απλά να ψωνίζουν 100 και 200 euro από τα κινεζομάγαζα που ψωνίζεις ;; 

Εσένα ποιος σου είπε ότι δεν μπορείς να ψωνίζεις όσο θες με την άλλη λύση;ΑΝ και ΟΤΑΝ το χρειαστείς τότε κάνεις verify.Όσο για το πόσο και τί ψωνίζω εγώ,δεν αφορα κανέναν,ατυχής η προσπάθεια σου να με μειώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το τι υπηρεσια ειναι η Leupay και αν ειναι αξιολογη ο χρονος και η πορεια θα το δειξει .

Εγω εχω "κρυωσει" με τον τροπο που εχει "σερβιριστει" στο insomnia.gr απο καποιους και λογω αυτου ειμαι καχυποπτος, δηλ. αυτος που αντιπροσωπευει την leupay στην Ελλαδα μπηκε στο φορουμ οχι σαν αντιπροσωπος να πει αυτη ειναι αυτη η υπηρεσια αυτα προσφερει και να ρωτησουμε ολοι να μας απαντησει και να μας πληροφορησει.  Αν ειναι σωστη η Leupay γιατι δεν μπηκε αυτος που την αντιπροσωπευει επωνυμα να την παρουσιασει μονο στελνει παπαγαλακια η κανει τον χρηστη ? Αυτο και μονο ειναι για εμενα καχυποπτο και δεν χρηζει καμμια εμπιστοσυνη . Τα παγαλακια εχουν ξεκινησει απο εκει http://www.insomnia.gr/topic/574635-capital-controls-paypal-ebay-αγορές-εξωτερικού/?p=54433805 και αυτο με εκανε να την αποφυγω σαν επιλογη αλλα ειχε και συνεχεια στο παρον νημα .

 

Άσε λοιπόν την πορεία να το δείξει... είτε έχεις κρυώσει είτε έχεις ζεσταθεί προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και η LeuPay (αν δεν το έχεις ακόμα καταλάβει) είναι δωρεάν άρα εδώ μέσα δεν έχει θέση κανείς αντιπρόσωπος για να πουλήσει την πραμάτεια του.

 

 

Όποιος θέλει μπαίνει στο www.leupay.eu και ανοίγει δωρεάν λογαριασμό (end of story).

 

 

Tο θέμα με τη LeuPay φυσικά και ξεκίνησε από το link που παραθέτεις αλλά επειδή εκεί είναι γενική συζήτηση άνοιξα ένα θέμα για τη LeuPay ώστε να είναι συγκεντρωμένες πληροφορίες (όπως υπάρχει αντίστοιχο θέμα για τη Revolut, το PayPal κ.α)

 

 

Αλήθεια ….εσύ τι ζόρι τραβάς ;;

 

 

Αν δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να γράψεις για το θέμα προτείνω να μη συνεχίζεις να καταστρέφεις το topic (εκτός και αν έχεις λόγο για να το κάνεις).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογο δεν εχω φιλε μου εσυ τραβας το ζορι γιατι νομιζεις οτι μιλας σε ιθαγενεις οπως ειχε πει καποιος σε προηγουμενο μηνυμα . Βγες ομορφα και ανοιχτα και πες ποιος εισαι και τι υπηρεσιες προσφερεις και μην το παιζεις happy customer!! Αν ειναι θα βγουν και θα μιλησουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να γράψεις για το θέμα προτείνω να μη συνεχίζεις να καταστρέφεις το topic (εκτός και αν έχεις λόγο για να το κάνεις).

 

Ε ναι... γιατι οταν εσυ καταστρεφεις φορουμ ολοκληρα με τα promotion πυραμιδων, δεν τρέχει κάστανο... ενώ οταν ο χρήστης δηλώσει αμφιβολίες (και επειδη το πλασάρεις εσυ με ενα κακο παρελθον στην πιατσα του ιντερνετ) ειναι καταστροφή τοπικ... 

 

Οπως εχεις εσυ δικαιωμα να γράφεις εδω μέσα, ετσι εχει και αυτός... προσπάθησε να το ξεπερασεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοση προιστορια στις πυραμιδες να αλλαξεις και ονομα στα φορουμ γιατι το braker αναγνωριζεται να το κανεις (λογω προιστοριας) pyramidosavrus !! :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δεν έχω κάποιο θέμα με την leupay, έχω όμως στο πίσω μέρος του κεφαλιού ότι ανα πάσα στιγμή μπορεί να γίνει η στραβή. πιο πολύ μέρος για ξέπλυμα χρήματος μοιάζει, ωστόσο εαν εμένα με εξυπηρετεί για το σκοπό που το θέλω χωρίς προβλήματα προσεύχομαι να παραμείνει έτσι. ούτος η άλλως δεν μεταφέρουμε εκατομμύρια. τώρα καλά κάνει ο καθένας και έχει τις αμφιβολίες του γι αυτό πέρα από την revolut, υπάρχει και η mywirecard η οποία είναι virtual mastercard και δεν χρειάζεται ταυτότητες κοκ. σου παρέχει ατομικό iban και είναι προιόν της γερμανικής τράπεζας wirecard bank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι εδω μέσα από το 2004 και δεν έχω τίποτα να αλλάξω...

 

σαν τους Xιώτες... 2-2 πάτε εσείς ;;;  :-D

 

Το τι εισαι απο το 2004 τι λεει? Οτι? Γιατι εγώ ειμαι εδώ απο 1999-2000 με μια αλλαγη nickname στην πορεία. Που θες να καταλήξεις? 

 

Τεσπα... τελος απο μένα... μη σου κανουμε και hijack το τοπικο οπως λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δεν έχω κάποιο θέμα με την leupay, έχω όμως στο πίσω μέρος του κεφαλιού ότι ανα πάσα στιγμή μπορεί να γίνει η στραβή. πιο πολύ μέρος για ξέπλυμα χρήματος μοιάζει, ωστόσο εαν εμένα με εξυπηρετεί για το σκοπό που το θέλω χωρίς προβλήματα προσεύχομαι να παραμείνει έτσι. ούτος η άλλως δεν μεταφέρουμε εκατομμύρια. τώρα καλά κάνει ο καθένας και έχει τις αμφιβολίες του γι αυτό πέρα από την revolut, υπάρχει και η mywirecard η οποία είναι virtual mastercard και δεν χρειάζεται ταυτότητες κοκ. σου παρέχει ατομικό iban και είναι προιόν της γερμανικής τράπεζας wirecard bank

 

 στις χρεώσεις ψιλοβαράει, για το IBAN δεν βρήκα κάτι έχεις κάποιο link ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 στις χρεώσεις ψιλοβαράει, για το IBAN δεν βρήκα κάτι έχεις κάποιο link ??

 

την χρησιμοποιώ από τότε που έγινε άρση των εμβασμάτων προς το εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την χρησιμοποιώ από τότε που έγινε άρση των εμβασμάτων προς το εξωτερικό.

 

 

καλή φάση, αν και για το IBAN δεν βρήκα κάτι, βέβαια η τράπεζα έχει SWIFT / BIC: WIREDEMM

 

 

είναι ωραίο να βγαίνουν τέτοια προϊόντα στην αγορά τα οποία κάνουν τη ζωή μας ευκολότερη. 

 

:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοση προιστορια στις πυραμιδες να αλλαξεις και ονομα στα φορουμ γιατι το braker αναγνωριζεται να το κανεις (λογω προιστοριας) pyramidosavrus !! :-D :-D

 

Μπορείς να βάλεις links σε παρακαλώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η LeuPay (αν δεν το έχεις ακόμα καταλάβει) είναι δωρεάν άρα εδώ μέσα δεν έχει θέση κανείς αντιπρόσωπος για να πουλήσει την πραμάτεια του.

 

 

 

Θα αυτομπαναριστείς δηλαδή;Η κοροιδία πάει σύννεφο εδώ μέσα.

 

Και επειδή δεν ξέρω αν εγινε ξεκάθαρο από το ποστ του greekn1c,ο braker είναι αυτός που θέλει να λέγεται  "αντιπρόσωπος" (λέμε τώρα) της leupay εδώ στην Ελλάδα.

 

Θα το παραδεχτείς ώστε να συζητήσουμε σε άλλη βάση πλέον,ή θα βγάλω πράγματα στη φόρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αυτομπαναριστείς δηλαδή;Η κοροιδία πάει σύννεφο εδώ μέσα.

 

Και επειδή δεν ξέρω αν εγινε ξεκάθαρο από το ποστ του greekn1c,ο braker είναι αυτός που θέλει να λέγεται  "αντιπρόσωπος" (λέμε τώρα) της leupay εδώ στην Ελλάδα.

 

Θα το παραδεχτείς ώστε να συζητήσουμε σε άλλη βάση πλέον,ή θα βγάλω πράγματα στη φόρα;

 

αντιπρόσωπος... τι λες ρε παιδί μου, σοβαρά ;; 

 

 

εντοπίζω online εκβιασμό - απειλή ή είναι ιδέα μου ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...