Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σχετικα βεβαια με την ανωνυμια να προσθεσω πως αν καποιος δεν κανει πιστοποιηση οι δυναντοτητες χρησης της καρτας και του λογαριασμου ειναι πολυ περιορισμενες (και λογικο για λογους ασφαλειας, μαυρο χρημα κτλ, μη ξεχναμε πως και η leupay - satabank ελεγχονται απο τις αρχες της Μαλτας: http://www.mfsa.com.mt).

 

για να μπορει να εχει πληρη ελευθερια κινησεων ο χρηστης πρεπει να γινει πιστοποιηση. αν γινει η πιστοποιηση σημαινει πως απο τη leupay εχουν τα στοιχεια του κατοχου του λογαριασμου και κατ επεκταση του ιδιοκτητη της καρτας.

 

αρα αν η καρτα γραφει το ονομα ή οχι του κατοχου λιγη σημασια εχει. στη leupay ξερουν who is who.

 

Ναι, καλά τα λες..

Αλλά η τράπεζα της leupay δεν επικοινωνεί με την εδώ κατάσταση, όπως κάνουν οι Ελληνικές τράπεζες..

Και αν έχεις "θέματα" εδώ, κανένα χέρι δε θα σου τα αρπάξει "λόγω εκκρεμοτήτων"...

Και επιμένω - Δε θέλω το όνομά μου στην κάρτα πάνω.

Οτι έστειλε η leupay, που έχει το όνομά μου, το έχω στο συρτάρι.

Στο πορτοφόλι έχω την ανώνυμη που αγόρασα από εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι, καλά τα λες..

Αλλά η τράπεζα της leupay δεν επικοινωνεί με την εδώ κατάσταση, όπως κάνουν οι Ελληνικές τράπεζες..

Και αν έχεις "θέματα" εδώ, κανένα χέρι δε θα σου τα αρπάξει "λόγω εκκρεμοτήτων"...

Και επιμένω - Δε θέλω το όνομά μου στην κάρτα πάνω.

Οτι έστειλε η leupay, που έχει το όνομά μου, το έχω στο συρτάρι.

Στο πορτοφόλι έχω την ανώνυμη που αγόρασα από εδώ.

Πως φορτίζεις την ανώνυμη κάρτα; :ph34r: και μεχρι ποιό ποσό το χρόνο;   

Αν την φορτίζεις μέσω τραπεζικού εμβάσματος δυστυχώς έγινες απο μόνο σου επώνυμος :lol: (αφου στέλνεις χρήματα σε δικό σου ΙΒΑΝ στη Satabank Μάλτας)

 

Δεν σε ειρωνεύομαι απλά έτσι είναι τα πράγματα αν το καλοσκεφτείς, εγω ας πούμε για λόγους ανωνυμίας δεν έχω στείλει ποτέ απευθείας χρήματα στο ΙΒΑΝ μου αλλά τη φορτίζω μέσω paypal (με withdraw), ή μέσω ελληνικής προπληρωμένης mastercard (για μικρά ποσά προμήθεια 1%). ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως φορτίζεις την ανώνυμη κάρτα; :ph34r: και μεχρι ποιό ποσό το χρόνο;   

Αν την φορτίζεις μέσω τραπεζικού εμβάσματος δυστυχώς έγινες απο μόνο σου επώνυμος :lol: (αφου στέλνεις χρήματα σε δικό σου ΙΒΑΝ στη Satabank Μάλτας)

 

Μου τη φορτίζουν eBay και Paypal.

Έτσι έχω "καύσιμα" για τις υποχρεώσεις μου (μέσα-έξω), αφού η κάρτα μου δεν είναι Ελληνική να μου επιβάλλει όρια...

Και να σου πω και κάτι? Και έμβασμα να στείλω, νομίζεις θα ασχοληθεί κανένας για ένα πεντακοσάρικο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειτε εχεις noname καρτα ή με ονομα κανεις δεν μπορει να βαλει "χερι" στον leupay λογαριασμο σου. αλλα ακομα και εσυ που κανεις χρηση της noname καρτας ξερουν (στη leupay) ποιος εισαι.

 

noname καρτα απο τον ελληνα αντιπροσωπο εχω και εγω και δουλευει αψογα οπως και η ονομαστικη που εχω απο τη leupay (και οι 2 ειναι στον ιδιο λογαριασμο σε EUR) το μονο προβλημα που μου ετυχε με τη noname ειναι στο εξωτερικο δεν μου τη δεχτηκαν για να κλεισω αυτοκινητο γιατι δεν ειχε το ονομα μου επανω και δεν ηταν εφικτη η ταυτοποιηση, τους εδωσα τη leupay καρτα με το ονομα και ολα καλα.

 

A!, Καλά που το είπες, αν βγω έξω να έχω και επώνυμη, για αποφυγή προβλημάτων :-)

Βασικά θα έπεσες σε στραβόξυλο. Η κάρτα λέει πάνω "MasterCard".

Για να το λέει, θα πει οτι σε αυτή τη διαδικασία έδωσε το ΟΚ και η MasterCard... Σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σου έγραψα και χθες για το έμβασμα από την Alpha Bank, στο κομμάτι που γράφει "Αιτιολογία για...", μπορείς να βάλεις το Client number που εμφανίζεται στο λογαριασμό σου στη Leupay για να είναι 100% σίγουρη η αντιστοιχία του εμβάσματος με εσένα. Άρα και σε αυτές τις 2 περιπτώσεις, που για τη Revolut χρειάζεται το Reference, στη LeuPay βάλε "Client number: ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ" (όπου ΧΧΧ οι αριθμοί που αντιστοιχούν στο λογαριασμό σου).

 

Και τίποτα να μην βάλεις, πάλι θα πάει το έμβασμα, γιατί και μόνο το προσωπικό IBAN σου αρκεί.

 

Η Διεύθυνση δικαιούχου νόμιζα ότι συμπληρώνεται αυτόματα από το σύστημα όταν βάζεις το BIC. Αφού δεν γίνεται κάτι τέτοιο, τότε μπορείς να βάλεις τη διεύθυνση που έχει γραφτεί σ' αυτό το post. Για να είμαι σίγουρος ότι είναι η σωστή, πριν σου απαντήσω, το επιβεβαίωσα μέσα από την επίσημη σελίδα της Satabank και πιο συγκεκριμένα από Link.png Site: εδώ .

ευχαριστω για ολες τις ινφο,να σαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως οι "κοκορομαχίες" είναι  ενοχλητικές, αλλά  εγώ το βλέπω και θετικά  μια  και μέσα από τις απεγνωσμένες προσπάθειες των "εχόντων συμφέρον" να προωθήσουν τις υπηρεσίες τραπεζικών προϊόντων, αναδεικνύουν προβλήματα και ενημερώνουν. Αν γινόταν καλόβουλα, και  με  θετικό λόγο θα  ήταν πιο "πολιτισμένο" ή  τουλάχιστον....πιο αποδεκτό.

 

Επί του θέματος...

 

Αγόρασα την leupay ανώνυμη κάρτα, από τον  αντιπρόσωπο που τις δίνει σε ελληνική συσκευασία, αφού είχα ανοίξει ήδη λογαριασμό στη leupay για  να  έχω και μια δεύτερη (τη χρειαζόμουν και άμεσα). Η χρήση είναι ακριβώς η  ίδια. Δεν έχουν όντως καμιά διαφορά ως προς προς τη λειτουργικοτητα και τις παροχές από αυτές που στέλνει η leupay.

 

Σημαντικό είναι όμως, ότι αν ανοίξεις πρώτα το λογαριασμό και παραγγείλεις την επώνυμη κάρτα μέσα από το σύστημα, τη λαμβάνεις δωρεάν, Αλλά αν ανοίξεις το λογαριασμό μέσα από τη σελίδα https://leupay.eu/grc/en/card ...και μετά  πας να παραγγείλεις την επώνυμη κάρτα, τότε χρεώνεσαι 10 ευρώ, άρα  γι  αυτούς που θέλουν να  γλυτώσουν το 10αρικο  καλό  είναι  να το γνωρίζουν.

 

Ανησύχησα  όταν  είδα  ότι  αναφέρθηκε  Προσωρινή άρση λειτουργίας καρτών στο  http://forum.elief.eu/thread/21  αλλά επικοινώνησα και μου είπαν ότι  θα  αλλάξει  η μορφή των καρτών...όμως όσες έχουν εκδοθεί θα ενεργοποιούνται και  θα λειτουργούν κανονικά  χωρίς πρόβλημα

 

Επίσης το ανώνυμο στην κάρτα  το  βλέπω "ουδέτερα" μια  και όλες οι κάρτες φαίνονται  σαν  ένας  αριθμός σε αναλήψεις σε ΑΤΜ ή σε  αγορές σε  ΡΟS. 

 

Το θέμα  με  την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων είναι  θέμα νομικό...με  καλύπτει  αυτό.... (copy  paste  από)  εδώ.... 

 

https://www.leupay.eu/grc/en/legal

 

10. Protection of Client personal information and Professional Secrecy Obligation of Satabank:

10.1 Satabank is authorized to store and process Client's data, including personal data in terms of the Data Protection Act, 2001 of the Laws of Malta (and any amendment thereof), to the extent that this is necessary for the appropriate conduct of the business relations and conforms to the applicable statutory provisions. Satabank only records information which serves to fulfil its duties and do this solely within the scope of the service provided to Client. In this respect Client authorizes the Bank to collect, process and store data relating to Client from other banks and other professionals. For information about Satabank data protection Policy, Client has to read the Privacy Policy available on the website for the Service. Client may request that an electronic copy of Privacy Policy is sent to Client in PDF form by contacting Satabank through the "Contact us" on the website for the Service.

 

Προκύπτει θέμα  ασφάλειας στις  κάρτες με  δυνατότητα  ανέπαφης  συναλλαγής και  παραπέμπω σε  αυτό το άρθρο...(δεν είναι  δικό μου)....   http://www.press-news.gr/echete-karta-anepafon-sinallagon-prosochi-se-afti-tin-apati/#

 

Χρησιμοποιώ  leupay και revolut και είμαι ικανοποιημένος (κάνω αγοραπωλησίες στο διαδίκτυο και στις μικρο-συναλλαγές που πραγματοποιώ με εξυπηρετούν και οι δύο υπηρεσίες με τα  γνωστά σας προτερήματα ) υπάρχουν μεν καθυστερήσεις και bugs αλλά  λεφτά  δεν έχουν χαθεί. 

 

Συνδύασα PayPAL με leupay ΙΒΑΝ  και κάρτα,  έχοντας  και  Ελληνικό ΙΒΑΝ στο PayPAL χωρίς να  αντιμετωπίσω προβλήματα μέχρι τώρα...έφτιαξα  και λογαριασμούς σε Δολάριο και Αγγλική λίρα  για  να  μη  χάνω  στην  αλλαγή νομισμάτων όταν πληρώνομαι  σε διαφορετικό νόμισμα, δοκίμασα  και  τη Monese που είναι  κάτι  σαν  τη revolut και δίνει κάρτα VISA αποτελώντας εναλλακτική  για περισσότερες αναλήψεις free of  charge (για να βγάζω ένα πενηντάρικο αν  χρειαστεί...χωρίς  χρέωση).

 

​Πιο πλήρες προϊόν είναι  αυτό  που  σου  κάνει  όλες τις δουλειές σου (εντός  και  εκτός Ελλάδας) χωρίς να  έχεις ανάγκη μια Ελληνική τράπεζα που προς το  παρόν  σε  περιορίζει πολύ και συμφωνώ με αυτούς που είναι αμερόληπτοι παρουσιάζοντας όλες  τις πλευρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Διεύθυνση δικαιούχου νόμιζα ότι συμπληρώνεται αυτόματα από το σύστημα όταν βάζεις το BIC. Αφού δεν γίνεται κάτι τέτοιο, τότε μπορείς να βάλεις τη διεύθυνση που έχει γραφτεί σ' αυτό το post. Για να είμαι σίγουρος ότι είναι η σωστή, πριν σου απαντήσω, το επιβεβαίωσα μέσα από την επίσημη σελίδα της Satabank και πιο συγκεκριμένα από Link.png Site: εδώ .

 

Λάθος. Η "διεύθυνση δικαιούχου", είναι η δική μας διεύθυνση καθώς δικαιούχοι του λογαριασμού-παραλήπτη του εμβάσματος είμαστε εμείς.

 

Δεν σε ειρωνεύομαι απλά έτσι είναι τα πράγματα αν το καλοσκεφτείς, εγω ας πούμε για λόγους ανωνυμίας δεν έχω στείλει ποτέ απευθείας χρήματα στο ΙΒΑΝ μου αλλά τη φορτίζω μέσω paypal (με withdraw), ή μέσω ελληνικής προπληρωμένης mastercard (για μικρά ποσά προμήθεια 1%). ;)

 

Δεν κερδίζεις σχεδόν τίποτα σε ανωνυμία. Το Paypal έχει δηλώσει εδώ και χρόνια ότι συνεργάζεται πλήρως με τις αρμόδιες αρχές των Ευρωπαϊκών κρατών και παρέχει στοιχεία για συναλλαγές εφόσον ζητηθούν, όπως ακριβώς κάνει οποιαδήποτε τράπεζα της Ε.Ε.

 

κανονικα οταν πληρωνουμε με καρτα σε pos πρεπει ο υπαλληλος να ζηταει ταυτοτητα και να διασταυρωνει το ονομα της καρτας με το ονομα της ταυτοτητας. βεβαια αυτο δεν το κανει σχεδον κανεις αλλα κανονικα ετσι πρεπει. αν αυτο γινοτανε η noname leupay θα ηταν αποδεκτη μονο για αγορες απο internet και αναληψεις απο ΑΤΜ, εγω παντως παντα εχω μαζι μου και τις 2 leupay καρτες (name & noname)

 

Δεν το κάνει πλέον κανείς (με καθυστέρηση ενημέρωσαν οι τράπεζες τους συμβεβλημένους εμπόρους και υλοποιήθηκε), γιατί κατηγορηματικά δεν υπάρχει τέτοια υποχρέωση από τους χρήστες καρτών -να δείχνουν ταυτότητα- σε κάρτες που έχουν ΡΙΝ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρτα Leupay σταλθηκε στις 18/01 απο Ολλανδια και την παρελαβα σημερα 26/02

Αρκετα γρηγορα....

 

Υποθέτω οτι το πρόβλημα δημιουργείται από το Ελληνικό ταχυδρομείο και όχι από το Ολλανδικό...

Εμείς εδώ κάτω θέλουμε πολύ οργάνωση... αλλά με τόσα προβλήματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να παίρνετε και μια personalized κάρτα (με το όνομα σας) γιατί σε μερικές επιχειρήσεις (πχ ενοικιάσεις αυτοκινήτων) κοιτάνε για όνομα στην κάρτα και αν δεν υπάρχει όνομα δεν τη δέχονται αφού δεν μπορεί να γίνει ταυτοποίηση (το έπαθε φίλος με LeuPay κάρτα και τελικά έδωσε άλλη κάρτα).

 

noname καρτα απο τον ελληνα αντιπροσωπο εχω και εγω και δουλευει αψογα οπως και η ονομαστικη που εχω απο τη leupay (και οι 2 ειναι στον ιδιο λογαριασμο σε EUR) το μονο προβλημα που μου ετυχε με τη noname ειναι στο εξωτερικο δεν μου τη δεχτηκαν για να κλεισω αυτοκινητο γιατι δεν ειχε το ονομα μου επανω και δεν ηταν εφικτη η ταυτοποιηση, τους εδωσα τη leupay καρτα με το ονομα και ολα καλα.

Βρήκαμε και τον φίλο του αντιπροσώπου :ph34r:

 

@ananas

Τελικά υπάρχουν περιπτώσεις που μπορεί να υπάρξει πρόβλημα με την ανώνυμη ε;Επίσης δεν έδωσες λύση σε αυτό που σε ρώτησαν ο scarface και ο panicx,οι οποίοι περιμένουν βοήθεια σε κάτι πιο ουσιώδες από το να ασχοληθείς με μένα που σου έθιξα την noname κάρτα...

 

@sahanaki4

Το καλό από όλο αυτό είναι ότι απο κει που υπήρχε μία περίπτωση με κάρτα αντιπροσώπου τόσο καιρό,πλέον απο χτες το βράδυ έχουν ξεφυτρώσει μια χούφτα ακόμα που μας δηλώνουν πόσο ευχαριστημένοι είναι :-D .Όλοι αυτοί θα προσφέρουν έξτρα βοήθεια σε απορίες λογικά,αν και μέχρι αύριο μάλλον θα εξαφανιστούν πάλι.

 

@all

Θέατρο του παραλόγου στις τελευταίες σελίδες,με νέα μέλη κατά συρροή που μάλιστα γνωρίζουν τα πάντα για την υπηρεσία,λίγο παλιότερα που ξυπνάνε από τον λήθαργο όποτε παραστεί ανάγκη για υποστήριξη και ακόμα παλιότερα που μας θυμούνται μόνο σε τέτοιες στιγμές.Νομίζω ότι αυτό το νήμα κατέχει το άτυπο ρεκόρ να έχει τα περισσότερα πρώτα ποστ από μέλη που μόλις γράφτηκαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

@sahanaki4

Το καλό από όλο αυτό είναι ότι απο κει που υπήρχε μία περίπτωση με κάρτα αντιπροσώπου τόσο καιρό,πλέον απο χτες το βράδυ έχουν ξεφυτρώσει μια χούφτα ακόμα που μας δηλώνουν πόσο ευχαριστημένοι είναι :-D .Όλοι αυτοί θα προσφέρουν έξτρα βοήθεια σε απορίες λογικά,αν και μέχρι αύριο μάλλον θα εξαφανιστούν πάλι.

 

 

Γιατι αναφερεσαι σε μενα μιλωντας για αντιπροσωπους ; Αν εχεις κατι επιληψιμο για μενα, πες το καθαρα. Και ζητα απο διαχειριστες και συντονιστες της ιστοσελιδας να λαβουν μετρα.

Στο νημα που συγκρινονται οι 3 υπηρεσιες ο χρηστης bilomnia με ρωτησε αμεσα, αν σχετιζομαι με καποια απο τις υπηρεσιες. Η απαντηση μου ειναι εκει δημοσια οχι, σε ανοιχτο φορουμ να την διαβαζουν ολοι. Αν μου το ζητησουν διαχειριστες/συντονιστες ειναι στη διαθεση τους η φωτοτυπια της ταυτοτητας μου.Το επαναλαμβανω και εδω.

Εσυ τριτη δημοσιευση μετα την ερωτηση μου, αν χρησιμοποιεις καποια απο τις υπηρεσιες leupay, number26, revolut και ακομα δεν απαντας. Κρινεσαι και κρινομαι για αυτα που γραφουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης το ανώνυμο στην κάρτα  το  βλέπω "ουδέτερα" μια  και όλες οι κάρτες φαίνονται  σαν  ένας  αριθμός σε αναλήψεις σε ΑΤΜ ή σε  αγορές σε  ΡΟS. 

 

αυτό το έχεις δοκιμάσει? γιατί σε εμένα με κάρτα Ν26 σε pos της eurobank για αγορά που έκανα στην απόδειξη του pos έγραφε το όνομα μου, αυτό δηλαδή που αντιστοιχεί στην κάρτα και επειδή τα pos βγάζουν 2 αποδείξεις η μια έμεινε στο κατάστημα.

 

επίσης η leupay με το που παραγγείλεις μια κάρτα, σου επιτρέπει να επιλέξεις τι όνομα θα γράψεις επάνω, αυτό ισχύει ή είναι τελείως διακοσμητικό? με το ισχύει εννοώ εάν για παράδειγμα το leupay account μου είναι στο όνομα Tom Tom και η κάρτα έχει καταγραφεί στον όνομα Adam Adam τότε στις συναλλαγές με την κάρτα πιο όνομα θα φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sahanaki4

Δεν καταλαβαίνω γιατί είδες ότι σε έμπλεξα κάπου με αντιπρόσωπο.Καμία τέτοια πρόθεση σε αυτό που έγραψα,ξαναδιάβασε το πιο προσεκτικά,γι αυτό αναφέρθηκα ξεχωριστά σε σένα.Έγραψα για κάρτα αντιπροσώπου και την έλλειψη εμπειριών που φαντάζομαι συμφωνείς ότι είχαμε τόσο καιρό,και ότι πλέον βρέθηκαν.

 

Για το τί χρησιμοποιώ,απο αυτά που μου είπες δεν χρησιμεύει σε τίποτα στην κουβέντα,αλλά μόνο για το τί άποψη θα σχηματίσεις εσύ για μένα.Άποψη που όπως λες έχεις διαβάσει τα ποστ μου,οπότε πρέπει να έχεις καταλάβει αν τουλάχιστον ξέρω τί μου γίνεται.Εκτός αυτού στην κριτική που ασκώ,δεν χρειάζεται να χρησιμοποιώ την υπηρεσία,κυρίως είναι θέματα πέραν της λειτουργικότητας αυτής αν έχεις προσέξει.Αλλά για να μην νομίζεις ότι δεν απαντάω,revolut χρησιμοποιώ και όταν ανανεώσω το ληγμένο μου διαβατήριο θα κάνω και number26,μιας και εγώ την θεωρώ την πιο ολοκληρωμένη.

 

Επίσης αλλίμονο αν το τί χρησιμοποιούμε παίζει τον πιο μεγάλο ρόλο σε αυτά που γράφουμε.Καταλαβαίνεις ότι να κάνω 5 κλικ σε 3 σελίδες και να ανοίξω σε όλες λογαριασμό,δεν θα δώσει άλλη σημασία σε αυτά που γράφω,το μόνο ευκολο.Ούτε το να τα χρησιμοποιείς όλα συνεπάγεται και αντικειμενικότητα,δεν χρειάζεται περαιτέρω εξήγηση αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sahanaki4

Δεν καταλαβαίνω γιατί είδες ότι σε έμπλεξα κάπου με αντιπρόσωπο.Καμία τέτοια πρόθεση σε αυτό που έγραψα,ξαναδιάβασε το πιο προσεκτικά,γι αυτό αναφέρθηκα ξεχωριστά σε σένα.Έγραψα για κάρτα αντιπροσώπου και την έλλειψη εμπειριών που φαντάζομαι συμφωνείς ότι είχαμε τόσο καιρό,και ότι πλέον βρέθηκαν.

 

Για το τί χρησιμοποιώ,απο αυτά που μου είπες δεν χρησιμεύει σε τίποτα στην κουβέντα,αλλά μόνο για το τί άποψη θα σχηματίσεις εσύ για μένα.Άποψη που όπως λες έχεις διαβάσει τα ποστ μου,οπότε πρέπει να έχεις καταλάβει αν τουλάχιστον ξέρω τί μου γίνεται.Εκτός αυτού στην κριτική που ασκώ,δεν χρειάζεται να χρησιμοποιώ την υπηρεσία,κυρίως είναι θέματα πέραν της λειτουργικότητας αυτής αν έχεις προσέξει.Αλλά για να μην νομίζεις ότι δεν απαντάω,revolut χρησιμοποιώ και όταν ανανεώσω το ληγμένο μου διαβατήριο θα κάνω και number26,μιας και εγώ την θεωρώ την πιο ολοκληρωμένη.

Ξερεις τι σου γινεται. Εχω απλα την εντυπωση πως μερικες φορες αφηνεις τα συναισθηματα σου να σε παρασυρουν σε επιθετικες δημοσιευσεις. Φιλικα στο λεω. Ευχαριστω που μου απαντησες τι υπηρεσια εχεις χρησιμοποιησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...