Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το νέο LG Ray με 5,5 ιντσών οθόνη και 8MP selfie camera


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι και παρει χαμπαρι ο μεσος απληροφορητος/ανυποψιαστος χρηστης τι τηλεφωνα παιρνει στα 200 ευρω, σαμσουνγκ lg htc και το κακο συναπαντημα θα κλαψουν με μαυρο δακρυ. 

Ηδη εχουν αρχισει να κλαινε, αλλα μυαλο δεν βαζουν. 

Ακου εκει 1γιγα ραμ το 2015. Ουτε τα τσιμεντα δεν μπορουν να γελασουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι και παρει χαμπαρι ο μεσος απληροφορητος/ανυποψιαστος χρηστης τι τηλεφωνα παιρνει στα 200 ευρω, σαμσουνγκ lg htc και το κακο συναπαντημα θα κλαψουν με μαυρο δακρυ. 

Ηδη εχουν αρχισει να κλαινε, αλλα μυαλο δεν βαζουν. 

Ακου εκει 1γιγα ραμ το 2015. Ουτε τα τσιμεντα δεν μπορουν να γελασουν

το fb, viber, youtube, mail δεν χρειάζεται 8πυρηνη κινεζιά και 2gb ραμ για να ανοίξει...γελάνε-θυσαυρίζουν οι κινέζοι με τις "κινεζιές" που πουλάνε στους απληροφόρητους/ανυποψίαστους χρήστες (που δεν έχουν λεφτά για μηλαράκι και nexus) ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to thema den einai ti na tous pasareis , kai den exw kanena endiaferon na diafimizw kinito. to exw to 

 

Υπαρχει το καταλληλο θεμα των αγγελιων,που μπορεις να μας διαφημισεις οτι θες!

 

Τωρα οσον αφορα το κινητο,πραγματικα πιστευω οτι οι πωλησεις θα πιασουν πατο!Οταν στο ιδιο ευρος τιμης υπαρχουν τοσο ποιοτικα κινητα!

 

Απ'την αλλη,υπαρχουν τοσοι π.χ. στην Ελλαδα που δεν εχουν τις απαιτουμενες γνωσεις και οταν με το καλο μπουν σε οποιοδηποτε απ'τα μεγαλα καταστηματα της χωρα μας,θα τους το πλασαρουν πολυ ευκολα!Το εχω δει να συμβαινει μπροστα μου...

koitakse den eimai edw gia na to diafimizw kai den eimai magazi. to f3 pro to exw kai mpwro na sou pw to ti einai auto to kinito , egw an den to xiristo kai den to dokimasw den pisteuw tipota . kai sou anafero me tetia kamera kai toso lepto kai akrivo stil me 8core kai 3 gb ram den vriskeis eukola kai se ful hd . eksalou etsi opws paei h texnologeia den einai na dineis panw apo 200 euro gia kinito , se 2 xronia tha einai arxeo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to thema den einai ti na tous pasareis , kai den exw kanena endiaferon na diafimizw kinito. to exw to 

 

koitakse den eimai edw gia na to diafimizw kai den eimai magazi. to f3 pro to exw kai mpwro na sou pw to ti einai auto to kinito , egw an den to xiristo kai den to dokimasw den pisteuw tipota . kai sou anafero me tetia kamera kai toso lepto kai akrivo stil me 8core kai 3 gb ram den vriskeis eukola kai se ful hd . eksalou etsi opws paei h texnologeia den einai na dineis panw apo 200 euro gia kinito , se 2 xronia tha einai arxeo.

 

Φιλε,ειπες να σου στειλει π.μ. οποιος ενδιαφερεται για το κινητο!Και σου επισημενω οτι υπαρχει το καταλληλο θεμα στο φορουμ που μπορεις να ανεβασεις αγγελια αν θες να το πουλησεις.Ολα αυτα που γραφεις καμια σχεση δεν εχουν μ'αυτο που σου λεω εγω.

 

Επισης,απαγορευονται τα Greeklish...Μαλλον πρεπει να ριξεις μια ματια στους κανονες του φορουμ!

 

Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fb, viber, youtube, mail δεν χρειάζεται 8πυρηνη κινεζιά και 2gb ραμ για να ανοίξει...γελάνε-θυσαυρίζουν οι κινέζοι με τις "κινεζιές" που πουλάνε στους απληροφόρητους/ανυποψίαστους χρήστες (που δεν έχουν λεφτά για μηλαράκι και nexus) ....

Ax νυχτωμενε μου εσυ.

Σου λεει κατι οτι εγω και η παρεα μου αποχωριζομαστε τα σαμσουνγκ/lg/htc μας και στρεφομαστε σε ΄κινεζιες΄ χωρις να εχουμε χασει κατι ? Μπα ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...