Προς το περιεχόμενο

Δεύτερο trailer για το Batman v Superman: Dawn of Justice


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ή ταινία προορίζεται να έχει και συνέχεια? Θα δούμε πως ξεκίνησαν όλα, θα δουμε batman vs superman, εμφανιση επιπλέον χαρακτήρων της dc, wonder woman, aquaman και πιθανό και άλλων, επίσης θα έχει τη δημιουργια και μάχη με τον doom. Πως ακριβώς θα τα χωρέσουν αυτα σε 2 ώρες πάνω κάτω?

Η ταινία είναι η αρχική μια σειράς ταινιών που θα φτιάξουν την αντίστοιχη ομάδα των Avengers στο DC universe,δηλαδή την Justice League.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Που εισαι βρε Michael Keaton να τους δείξεις τι εστί Batman. (ο αγαπημένος μου ).

 

Όσο για το την ταινία φαίνεται πολλά υποσχόμενη. Θα κοντραριστεί με το Suicide Squad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η ηλικία ταιριάζει στο storyline πάντως. 

 

Εναλλακτικά, Λίαμ Νίσον διάολε!!!

Χαχα, σωστός! Ο Λίαμ Νίσον τώρα στα γεράματα έχει κάνει ταινίες με περισσότερα κασκαντεριλίκια/ξυλίκια από ο,τι είχε κάνει όταν ήταν 30άρης! Στην παρέα μου πλέον δεν λέμε Λίαμ Νίσον, αλλά "πάμε να δούμε ταινία που παίζει ο θειός;"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε  γενικές γραμμές μου φαίνεται βλακεία, batman μόνο christian bale! (κατά την γνώμη μου). θα την δω μόνο για το story και για τα εφέ τις. (ελπίζω, να κάνω λάθος και να είναι καλή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλώσαμε με αυτά τα κόμικ και πλέον όλα βγαίνουν σε ταινίες. Μας εκμεταλλεύονται ουσιαστικά χτυπώντας στις παιδικές μας αναμνήσεις και φαντασία.

Ήθελα να ξέρω η επόμενη γενιά θα πορώνεται έτσι με την τότε ταινία Pokemon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία θα είναι καλη και σίγουρα θα έχει πολλά εφέ κτλ...όμως εως εκει...γνώμη μου μπατμαν σαν τον μπειλ δεν υπάρχει και επίσης την τριλογία του νολαν δεν θα την φτάσει..Απλά έπος!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...