Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet


ikfika

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα tablet, για internet, διαβασμα pdf και κάποια μικρή επεξεργασία σε word, excel όταν αυτό ειναι αναγκαίο... Είμαι λόγω μετακινησεων αρκετες ώρες εκτός laptop και σταθερού και χρειάζομαι ένα φορητό μέσο. Επειδή δεν είχα ποτέ tablet τα android παίρνουν office ε? Θα προτιμούσα μεγάλη οθόνη και όχι κινέζο budget 300E περίπου. Τι μου προτείνετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έχεις μια καλή συμβίωση με το τάμπλετ σου, κοίτα σε μεταχειρισμενα ipad όπως αυτά εδώ http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/ipad/

 

Θα σου πρότεινα τα μοντέλα μετά του πρώτου air

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εγώ θα πρότεινα να μην αγοράσεις τάμπλετ με λογισμικο ios . Επειδή διαθέτω και android και ios θα σου πρότεινα το android για επεξεργασία δεδομένων και ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εγώ θα πρότεινα να μην αγοράσεις τάμπλετ με λογισμικο ios . Επειδή διαθέτω και android και ios θα σου πρότεινα το android για επεξεργασία δεδομένων και ίντερνετ.

Και εγώ προς android κλείνω... Από αυτά που έδωσα link παραπάνω ποιο θα μου πρότεινες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μ' αρεσει που στο πρωτο ποστ λες οτι προτιμας οχι Κινεζικο και μου βαζεις στις επιλογες σου και το MLS.Τεσπα,εγω προτεινω το Lenovo,αρκετα γρηγορο,παρα πολυ καλη οθονη και αυτονομια απιστευτη.Ειπες οτι θες μεγαλη οθονη,το 8ιντσο θα παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...