Προς το περιεχόμενο

δεν εμφανίζεται η κάρτα δικτύου στο device manager


Thanos233

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που λέει ο τίτλος. Συνδέομαι με ethernet κανονικά, αλλά όταν το βγάζω δεν μου εμφανίζονται διαθέσιμα ασύρματα δίκτυα. Το λαπτοπ είναι hp 620 energy star, του πέρασα win 8.1, δεν υπάρχουν drivers για αυτά και έτσι έβαλα τους drivers των win7. Και πάλι τίποτα. Έχω δοκιμάσει τα πάντα, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θα πας πινάκας ελέγχου, Διαχείριση συσκευών, θα βρεις τη κάρτα δικτύου δεξί κλικ πάνω της ιδιότητες στη καρτέλα λεπτομέρειες εκεί που λέει ιδιότητα βάλ'το στο αναγνωριστικό υλικού και κανε επικόλληση εδώ το περιεχόμενο κάτω από εκεί που λέει τιμή.

 

Άκυρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θα πας πινάκας ελέγχου, Διαχείριση συσκευών, θα βρεις τη κάρτα δικτύου δεξί κλικ πάνω της ιδιότητες στη καρτέλα λεπτομέρειες εκεί που λέει ιδιότητα βάλ'το στο αναγνωριστικό υλικού και κανε επικόλληση εδώ το περιεχόμενο κάτω από εκεί που λέει τιμή.

 

Άκυρο!

φίλε μου έχεις δίκιο! έτσι το έκανα εν τέλη μετά από άλλες προσπάθειες, βρήκα το VEN της κάρτας και έπειτα βρήκα τον σωστό driver και όλα είναι καλά τώρα. Ευχαριστώ πολύ πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...