Προς το περιεχόμενο

Number26: Τραπεζική Startup - Γερμανικός Λογαριασμός και Mastercard

djuan1988

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, tarantules είπε

Δεν με απασχολεί.Το πότε θα μπουν τα χρήματα με ενδιαφέρει.Γνωρίζεις;

24 ωρες;

Εγω για να σου πω ότι υπάρχουν τρόποι να κάνεις την δουλειά σου πιο γρηγορα και ευκολα το έκανα.

Σορρυ που δεν σου άρεσε.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 3,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Φίλε μου μάλλον ο χρόνος σου ΔΕΝ κοστίζει τίποτα ή μάλλον υποτιμάς την αξία του. Για την Ν26 1. ΜΙλάμε για μια τράπεζα στην οποία κάνεις λογαριασμό από το σπίτι σου , την ώρα που θέλεις και

Όχι μην ανοίγεις δεν σου χρειάζεται.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Ukforthemoment είπε

24 ωρες;

Εγω για να σου πω ότι υπάρχουν τρόποι να κάνεις την δουλειά σου πιο γρηγορα και ευκολα το έκανα.

Σορρυ που δεν σου άρεσε.

Φίλε μου δεν έχει να κάνει αν μου άρεσε ή όχι.Η μεταφορά έγινε χτες αν διάβασες.Δεν ΘΑ την κάνω.Οπότε άκυρο αυτό που μου λες για google pay.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 λεπτά πριν, tarantules είπε

Φίλε μου δεν έχει να κάνει αν μου άρεσε ή όχι.Η μεταφορά έγινε χτες αν διάβασες.Δεν ΘΑ την κάνω.Οπότε άκυρο αυτό που μου λες για google pay.

Πόσες ώρες πέρασαν απο τότε που τα έστειλες;Πάντως αν δεν μεσολαβεί ΣουΚου ή αργία στο 24ωρο πηγαίνουν.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Πόσες ώρες πέρασαν απο τότε που τα έστειλες;Πάντως αν δεν μεσολαβεί ΣουΚου ή αργία στο 24ωρο πηγαίνουν.

Από χτες το πρωί.Έχει κλείσει 24ωρο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, tarantules είπε

Από χτες το πρωί.Έχει κλείσει 24ωρο.

Εαν δεν έχεις κάνει κάποιο λάθος, τότε το αργότερο σε 72 ώρες(πολλες φορές η μεταφορά μπορεί να ολοκληρωθεί από 24-48 ώρες) . Για μελλοντικες αποστολές με έμβασμα εάν προτιμάς κάτι πιο γρήγορο, δοκίμασε κάτι άλλο. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
6 λεπτά πριν, V3NDETTA είπε

Εαν δεν έχεις κάνει κάποιο λάθος, τότε το αργότερο σε 72 ώρες(πολλες φορές η μεταφορά μπορεί να ολοκληρωθεί από 24-48 ώρες) . Για μελλοντικες αποστολές με έμβασμα εάν προτιμάς κάτι πιο γρήγορο, δοκίμασε κάτι άλλο. 

Δοκιμαστικά το έκανα απλά να δω πως γίνεται.Λάθος δεν γίνεται γιατί εκτός του αριθμού ΙΒΑΝ ζητάει και όνομα κατόχου η Ν26.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 minutes ago, tarantules said:

Δοκιμαστικά το έκανα απλά να δω πως γίνεται.Λάθος δεν γίνεται γιατί εκτός του αριθμού ΙΒΑΝ ζητάει και όνομα κατόχου η Ν26.

Το όνομα κατόχου το ζητούν μόνο και μόνο σε περίπτωση ελέγχου από τις αρχές, δεν έχει καμία σχέση με το iban. Και όνομα τυχαίο να βάλεις αλλά με σωστό iban το έμβασμα θα φτάσει κανονικά. Είναι όπως όταν παίρνεις τηλέφωνο, δεν έχει σχέση τι όνομα έδωσες στην επαφή αλλά εάν ο αριθμός τηλεφώνου είναι έγκυρος.

Επεξ/σία από Hapatingo
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Άμα διάβαζες τους όρους της Ν26 θα δεις πόσο καιρό κάνουν τα εμβάσματα. Συνήθως 1 με 2 εργάσιμες. Όταν στέλνουμε περιμένουμε. Υπομονή. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
22 ώρες πριν, George! είπε

Να φανταστώ μεταφορά χρημάτων από λογαριασμό Ν26 σε τσεχικο λογαριασμό έχει 0€ προμήθεια;

Κάποιος που να μπορεί να μου απαντήσει σε αυτό γιατί θέλω να κάνω άμεσα την μεταφορά; Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, George! είπε

Κάποιος που να μπορεί να μου απαντήσει σε αυτό γιατί θέλω να κάνω άμεσα την μεταφορά; Ευχαριστώ.

Από την n26 δεν νομίζω να έχεις κάποια χρέωση, ρίξε μια ματιά στον τσεχικο λογαριασμό και δες εάν υπάρχει κάποια χρέωση στο εισερχόμενο έμβασμα. Οι ελληνικές τράπεζες χρεώνουν για εισερχόμενο έμβασμα από ένα ποσό και πάνω. 

6 λεπτά πριν, V3NDETTA είπε

Από την n26 δεν νομίζω να έχεις κάποια χρέωση, ρίξε μια ματιά στον τσεχικο λογαριασμό και δες εάν υπάρχει κάποια χρέωση στο εισερχόμενο έμβασμα. Οι ελληνικές τράπεζες χρεώνουν για εισερχόμενο έμβασμα από ένα ποσό και πάνω. 

Money transfer fee of 0.35 to 2.85 percent, depending on the currency (via TransferWise)

Έχει αλλάξει η πολιτική αποτι φαίνεται, αλλά τελευταία φορά που είχα στείλει δεν με έχει χρεώσει. Ας απαντήσει και κάποιος άλλος. 

Επεξ/σία από V3NDETTA
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 λεπτά πριν, V3NDETTA είπε

Citibank είναι, θα κοιτάξω μήπως καταφέρω να βρω κάτι. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.