Προς το περιεχόμενο

aerocool 800


WOLFMAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε όλους.


θέλω να σας παρουσιάσω τη προσπάθεια μου για ελληνικά review σε hardware και ότι άλλο πέφτει γενικά στα χέρια μου μέσα από τη δουλειά,


τα βίντεο δεν έχουν υποστεί καποια επεξεργασία γιατί ήθελα να είναι έτσι ακριβώς raw.


εδώ παρουσιάζω το 



aerocool 800

είναι η πρώτη δουλειά μου οπότε συγχωρήστε με για τυχόν λάθη


 


 



  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα να πω μπράβο για την προσπάθεια και το θάρρος να κάνεις reviews. Τα είδα όλα ( ωραίο hardware btw ) τα βίντεο αν και δεν ήξερα σε ποιό να σχολιάσω.

Ισως θα μπορούσες να ανοίξεις ένα θέμα, μέσα στο οποίο θα συγκεντρώσεις όλα σου τα reviews ( και αυτά που ίσως κάνεις στο μέλλον). Πιστεύω θα είναι ποιό όμορφο να έχουν την δική τους ενότητα τα review σου αλλά και πιο λειτουργικό και για τους συμφορουμίτες.

Επίσης προσωπικά δεν μου αρέσει να έχει μουσική το βίντεο όταν μιλάει κάποιος ( μια χαρά ακούγεσαι απλά αυτό είναι πιο πολύ μια προσωπική προτίμηση ).

Τέλος πάντων, για πρώτη προσπάθεια ήταν πολύ καλό και είναι ωραίο να γίνονται τέτοιες κινήσεις και ιδιαίτερα σε προϊόντα που μπορεί να ενδιαφέρουν και πολλούς από εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα να πω μπράβο για την προσπάθεια και το θάρρος να κάνεις reviews. Τα είδα όλα ( ωραίο hardware btw ) τα βίντεο αν και δεν ήξερα σε ποιό να σχολιάσω.

Ισως θα μπορούσες να ανοίξεις ένα θέμα, μέσα στο οποίο θα συγκεντρώσεις όλα σου τα reviews ( και αυτά που ίσως κάνεις στο μέλλον). Πιστεύω θα είναι ποιό όμορφο να έχουν την δική τους ενότητα τα review σου αλλά και πιο λειτουργικό και για τους συμφορουμίτες.

Επίσης προσωπικά δεν μου αρέσει να έχει μουσική το βίντεο όταν μιλάει κάποιος ( μια χαρά ακούγεσαι απλά αυτό είναι πιο πολύ μια προσωπική προτίμηση ).

Τέλος πάντων, για πρώτη προσπάθεια ήταν πολύ καλό και είναι ωραίο να γίνονται τέτοιες κινήσεις και ιδιαίτερα σε προϊόντα που μπορεί να ενδιαφέρουν και πολλούς από εμάς.

σε ευχαριστώ για της παρατήρησης.

καλό θα ήταν να έχω καποιο section για αυτές της παρουσίασης αλλά δυστυχώς δεν  υπάρχουν πελάτες τώρα τελευταία που να ζητάνε build pc,βέβαια ότι πέφτει στα χέρια μου θα κοιτάω να το παρουσιάζω όσο καλύτερα μπορώ.

για τη μουσική δεν θα φέρω αντίρρηση και εμένα κάπου κάπου μου σπάει νεύρα, αλλά την έβαλα σαν χαλάκι από πίσω χαμηλά.

Μπράβο ωραίο το βίντεο. Προσπάθησε να μη τραβάς με τόσο δυνατό φόντο μόνο.

να σε καλά, ναι αυτό με το φόντο το παρατήρησα όταν έφτιαχνα τα βίντεο θα διορθωθεί στα επόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω. Το κουτί πάνω χωράει radiator cooler master nepton 240 σε push ή pull? (υποθέτω push/pull οχι).

 

Ή κάποιο αντίστοιχο corsair 240?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το 1000 δεν το εχω πιασει στα χερια μου ,ουτε το εχω δει απο κοντα.

βλεπωντας ομως καποιες φωτογραφιες και της διαστασης που δινει η εταιρια ειναι πιο μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το 800 είναι αρκετά ποιοτικό για την τιμή του έτσι?

ναι ,εμενα μου αρεσε αρκετα και για τα λεφτα του ειναι απο τα καλυτερα που εχω συνταντηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...