Προς το περιεχόμενο

Smartphone για το στρατό.


Merdock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να αγοράσω ένα νέο κινητό για να το έχω στη θητεία μου στο στρατό.

 

Απαιτήσεις είναι η αγορά από Ελλάδα γιατί το θέλω αυτή την εβδομάδα, μέχρι 200€, οθόνη μέχρι 5", σχετικά καλή μπαταρία, άνετο browsing και από εκεί και πέρα αν έχει και σχετικά καλή κάμερα και τρέχει άνετα κανά παιχνιδάκι δε με χαλάει.

 

Ίσως κοιτάξω και εδώ τις αγγελίες μήπως βρω κάτι ακριβότερο σε καλή τιμή οπότε αν θέλετε προτείνετε και κάτι πιο ακριβό που παίζει σε αυτή τη τιμή μεταχειρισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Motorola moto g 3 και απο μπαταρία θα μείνεις ευχαριστημένος και από κάμερα και άνετο στο browsing (δεν κολλάει) από παιχνίδια όμως μην περιμένεις να παίξεις τα πολύ βαριά, αλλά γενικά κάνει την δουλειά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε ενα με αποσπωμενη μπαταρια + ακομα μια μπαταρια γιατι μεσα μπορει να μην προλαβαινεις να το φορτιζεις οταν εχεις πχ υπηρεσια 4-6 ή τις μπριζες τις εχουν πιασει οι αλλοι.... + να προσεχεις να χει πολλες μπαντες για να χει καλο σημα.... το λουμια που ειπαν πιο πανω ειναι λουκουμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο android galaxy j5 και από windows lumia 640 όπως ανέφεραν οι προλαλαλησαντες. Μεταξύ αυτών των δυο το galaxy j5 υπερτερεί σε κάθε τομέα με απίστευτη διαχείριση μπαταρίας και καλύτερη οθόνη έλεω amoled (αν και αυτό είναι κάτι υποκειμενικό). Κατά τα άλλα επιλέγεις λειτουργικό και τιμή.

 

Το moto g3 μην το δεις σε περίπτωση που θες να πάρεις extra μπαταρία μιας και δεν είναι απόσπωμενη ή δεν έχεις φορτιστή καθώς δεν περιλαμβάνει στην συσκευασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Huawei P8 Lite τι γνώμη έχετε; Έχω ακούσει καλά λόγια.

Καλο ειναι γενικα αλλα ακουγονται ομως παραπονα οτι η μπαταρια του δεν βγαζει ουτε μερα οποτε δεν νομιζω να σε βολεψει στο στρατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως στο στρατό την έβγαλα με αυτό: http://www.skroutz.gr/s/4122066/Nokia-106.htmlέχει και ράδιο. Κομπλέ. 1.5-2 μέρες περίπου άντεχε η μπαταρία με μερικές κλήσεις + ράδιο . Θα σου πρότεινα να μην πάρεις smartphone στο στρατό. Μπορεί να τη γλιτώσεις και να μη στο κατασχέσουν αλλά μπορεί να μη τη γλιτώσεις από τους μακρυχέρηδες.

Επεξ/σία από SpirosKerkyra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moto g 3rd gen ειναι και αδιάβροχο! οπότε δεν σε νοιάζει να το έχεις μαζί έξω σε περίπολα ή σκοπιές ενώ θα βρέχει. η μπαταρία κρατάει πολυυυυ ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...