Προς το περιεχόμενο

Turbo-X LED TV TXV-4330D 43" Full HD 279€


chios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ όσο έχω καταλάβει με τα προϊόντα turboX το πρόβλημα δεν είναι στην ποιότητα εικόνας, δλδ αν πας να τη δεις θα πεις "ε μια χαρά είναι, φθηνή είναι άλλωστε, τι περιμένω να δω".

το πραγματικό πρόβλημα είναι ότι τείνουν να χαλάνε 2-3 μήνες αφού λήξει η εγγύηση. Αλλά και να μην έχει λήξει ποιος θέλει πήγαινε έλα, και 1 εβδομάδα χωρίς τηλεόραση κλπ. Δεν είναι ο κανόνας, πάντα στατιστικά μιλαμε, ποτέ δεν είσαι 100% σιγουρος, αλλα η πιθανότητα αυξάνει με τις φθηνές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

http://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/tileoraseis/Turbo-X-LED-TV-TXV-4330D-43-Full-HD.htm

Την είδα σήμερα σε διαφήμιση δεν ξέρω αν την έβαλα σωστά αλλά μου φαίνεται καλή τιμή.

Το θέμα είναι αξίζει για ταινίες;

Ποσο την ειχαν δηλαδη πριν 1 μηνα, πριν 1 βδομαδα κλπ;

 

Για να καταλαβουμε αν πραγματι ειναι προσφορα ρωταω. Γιατι μεχρι τωρα δεν εχω βρει σε ολο το θεμα μια πληροφορια σχετικα με το αν εχουμε προσφορα πραγματι ή απλα πρεπει να παει το θεμα στην ενοτητα των τηλεορασεων. Οποιος ξερει απαντα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο την ειχαν δηλαδη πριν 1 μηνα, πριν 1 βδομαδα κλπ;

 

Για να καταλαβουμε αν πραγματι ειναι προσφορα ρωταω. Γιατι μεχρι τωρα δεν εχω βρει σε ολο το θεμα μια πληροφορια σχετικα με το αν εχουμε προσφορα πραγματι ή απλα πρεπει να παει το θεμα στην ενοτητα των τηλεορασεων. Οποιος ξερει απαντα. :)

 

γω ξέρω ότι το σουκού πριν 10 μέρες έκανα μια ψαχτική για φίλη που ήθελε περίπου 40άρα και με ρώτησε να πάρει αυτή ή άλλη;

 

 

Για την ιστορία, καταλήξαμε εδώ που μάλλον είναι προσφορά αλλά ξέχασα να την περάσω στο φόρουμ

 

πιθανή προσφορά;

σκρουτζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η ειδηση ειναι οτι το πλαισιο δεν ειναι πλεον ουτε στο σκρουτζ ουτε στο bestprice για να δω ποσο την ειχαν παλιοτερα. Δεν φαινεται καποιος να γνωριζει λοιπον, πιθανολογω οτι τοσο την εχουν μονιμα, ετσι το θεμα μεταφερεται στις τηλεορασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παιδιά την είχε παρει κανείς? Πλέον την έχει 269 και ειμαι ανάμεσα σε αυτη και την F&U. Προορίζεται αποκλειστικά για digea (απλα κανάλια) και θέλω κάτι φθηνο, μιας και για ταινίες θα υπαρχει προβολεας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα την πηρα. Σεταρεται πανευκολα .Με την nova στα hd ειναι πολυ καλη.Απο ηχο μην περιμενετε πολλα.Γενικα best value for money.Με το μενου να ειναι πανευκολο δεν προβληματιζεστε.Χρωματα ζωηρα .Παρτε και ενα ζευγαρι ηχεια εχτρα για καλυτερο ηχο και εισαι ο.κ.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος για τα χρηματα που εδωσα 269 ευρω.Οσο για αντοχη στο χρονο βλεπουμε.Εχω δει και top μαρκες να τα παιζουν σε ενα χρονο


Και μην ξεχναμε οτι για ιδια τεχνικα σε επωνυμες παμε πανω απο 500 ευρω!!!!!!


Παραδειγμα μια blusky κρατησε 15 χρονια.Ενα κλιματοστικοFUNAI 18αρι το εχω 20 χρονια ΔΕΝ εκανα ποτε συντηρηση και παγωνει 40 τ.μ.  σε χρονο dt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Turbo-X 32άρες σε κατάστημα εστίασης να παίζουν το μενού non-stop εδώ και 2+ χρόνια δεν έχουν παρουσιάσει κανένα θέμα. Όχι ότι είναι σοβαρό δείγμα, απλά το αναφέρω, για να μην λέμε κιόλας ότι ΟΛΕΣ είναι για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος!!!! Εχω ενα λαπτοπ turbox απλο χωρις αυτονομη καρτα γραφικων και παιζω online flight simulator 5 χρονια τωρα και του δινω και μια εξτρα οθονη 22αρα Κανενα προβλημα.


Και τελικα λες.Διαθετω 250 ευρω τι παιρνω? Η παγιδα του αντε ακομα 30 ειναι για να μας τα παιρνουν.Δειτε την ιδια turbox σε smart.40 ευρω διαφορα αντε και το πληκτρολογιο αλλα 35.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω πραγματικά με αυτους που αναπαράγουν τα περι σαπιων προϊόντων turbox. Εχουν αγορασει οι ιδιοι και τους χαλασαν ή απλά αναπαράγουν φήμες;

Πριν 2,5χρονια αγορασα την 39" παιζει άψογα ακομη.

Πριν 2 χρονια αγορασα αλλη μια 39αοζει αψογα ακομη.

Πριν εναν χρονκ αγορασα 32" παοζει αψογα ακομη.

 

Οταν δινουμε την γνωμη μας για ενα προϊόν καλα ειναι

α) να μιλαμε με βαση δικη μας εμπειρία ή φιλου μας και οχι φήμες

β) να συγκρίνουμε ομοειδη πράγματα και οχι μια τηλεόραση των 250€ με μια των διπλασιων χρηματων.

 

Στα χρήματα τα της ειναι το καλύτερο vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ποσοτητα (των δυνατοτητων της σ αυτη περιπτωση) πρεπει να συναδει και με τη ποιοτητα, πως μπορει (αν μπορει ) να τα αναπαραγει - υποστηριξει στη πραγματικοτητα αυτα που αναφερει. Γι αυτο αλλωστε υπαρχουν 43αρες σαν αυτη με 279€ και αλλες με τα "ιδια" χαρακτηριστικα που μπορει να φτανουν το χιλιαρικο...αρα καπου αλλου ειναι η διαφορα... Το "αψογα" που λες ειναι καθαρα υποκειμενικο, και συνηθως το λεμε οταν δεν εχουμε μετρο συγκρισης ειτε για να δικαιολογισουμε και να πεισουμε τους αλλους οτι καναμε καλη επιλογη (γενικα μιλαω οχι επι προσωπικου, πχ μια βολτα στην ενοτητα των κινητων το αποδεικνυει περιτρανα) . Εγω απλα θα ελεγα για ενα εξοχικου που βλεπεις τηλεοραση μια στις τοσες ναι μονο γι αυτο αξιζουν, η για εντελως απλη χρηση εφοσον δεν το επιτρεπουν τα οικονομικα για κατι επωνυμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αψογα είναι μια αξιολογηση στην κλιμακα που αφορα τα προιοντα αυτης της κατηγορίας τιμης. Εχω κ 48" samsung κ αλλη μια 48" sony...προφανώς κ δεν το συγκρίνω με αυτες αλλα δεν συγκρίνονται κ σε θεμα τιμης. Θεωρω πως αυτος που ασχολείται με αυτα τα μοντελα ειναι ο μεσος χρήστης και όχιεκείνος που θέλει την υπεραριστη τηλεόραση καθως αυτος θα ασχολουνταν με hi end προϊόντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...