Προς το περιεχόμενο

hoverboards / electroboards


alxlightning

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα φερουν συντομα πλαισιο και παμπλικ ειδα. Και χθες μια κοπελα στο συνταγμα μοιραζε φυλλαδια για ενα σουσαδικο πανω σε ενα τετοιο. Και ζηλεψα.
Τι αποψη εχετε? Ειναι ακριβα? Ειναι επικινδυνα? Ειναι βολικα? Γενικα πως σας φαινονται?
Νομιζω θελω παρα πολυ ενα τετοιο αλλα δεν ξερω ποσο ευκολο/δυσκολο ειναι στο χειρισμο του και αν εν τελει αξιζει το 500αρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μάλλον εννοείς αυτό:

http://www.plaisio.gr/games/thlekateuthinomena-drones/ilektrika-patinia/Plaisio-2Wheel-Electroboard-6-5-Blue.htm

 

προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου, καλυτερα να δωσεις το 1/3 - 2/5 των χρηματων και να παρεις επαγγελματικά rollerblades που θα τα χρησιμοποιεις και σε περισσοτερους χώρους. Και εννοείται πως είναι επικίνδυνο όπως και οτιδηποτε έχει ρόδες και σε βάει βόλτα. Αλλά η ταχυτητα του ειναι περιορισμενη οπότε..

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζαμπα λεφτα για ελλαδα. να ησουν σε καποια αλλη χωρα που υπαρχουν υποδομες να το χρησιμοποιησεις να πω οκ

ειναι παρανομα ηδη σε πολλες πολεις?!

ευτυχως εδω δε θα μου πει κανενας τιποτα χιχιχι

 

μάλλον εννοείς αυτό:

http://www.plaisio.gr/games/thlekateuthinomena-drones/ilektrika-patinia/Plaisio-2Wheel-Electroboard-6-5-Blue.htm

 

προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου, καλυτερα να δωσεις το 1/3 - 2/5 των χρηματων και να παρεις επαγγελματικά rollerblades που θα τα χρησιμοποιεις και σε περισσοτερους χώρους. Και εννοείται πως είναι επικίνδυνο όπως και οτιδηποτε έχει ρόδες και σε βάει βόλτα. Αλλά η ταχυτητα του ειναι περιορισμενη οπότε..

δεν καταλαβαινω πως συγκρινεις ρολερζ με αυτο. Τα ρολερζ ειναι αβολα και θελουν σκιλ για να τα χρησιμοποιεις. Εγω το θελω για να μετακινουμαι χωρις να περπαταω αλλα να μην κουβαλαω μαζι μου ποδηλατο και να μη χρειαζεται να μαθω να κανω σκεητ γιατι ειμαι ο πιο ατσουμπαλος ανθρωπος στον κοσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ανεβεις πανω σε αυτο το πραγμα (εντυπωσιακο και θελω και γω ενα) και θα καβαλησεις πεζοδρομιο (?) ή ακομη χειροτερα δρομο(?)? πιθανοτητες ατυχηματος 100% μιας και εισαι ατσουμπαλος οπως λες.

να το παρεις για βολτες στην παραλια της θεσσαλονικης να πω οκ. αλλα μεχρι εκει.

 

οποτε επιμενω οτι ειναι ενα ακομη αχρηστο ακριβο gadget για την ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ανεβεις πανω σε αυτο το πραγμα (εντυπωσιακο και θελω και γω ενα) και θα καβαλησεις πεζοδρομιο (?) ή ακομη χειροτερα δρομο(?)? πιθανοτητες ατυχηματος 100% μιας και εισαι ατσουμπαλος οπως λες.

να το παρεις για βολτες στην παραλια της θεσσαλονικης να πω οκ. αλλα μεχρι εκει.

 

οποτε επιμενω οτι ειναι ενα ακομη αχρηστο ακριβο gadget για την ελλαδα

για πεζοδρομιο το σκεφτομαι. Δε μπορω να κανω Συνταγμα-Μαβιλη?

Νταξει, δε θα το προτιμησω για μεταφορικο αν παω σε μπαχαλα εξαρχεια, κατανοητο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...