Προς το περιεχόμενο

Που θα βρώ Razer Mouse Feet για Deathadder


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά γνωρίζει κανείς που μπορώ να αγοράσω τα original mouse feet για Razer Dethadder. Στην επήσημη σελίδα του razerzone χρεώνουν 52 ευρώ έξοδα αποστολής για προιόν 10 ευρώ. Έχω παραγγείλει τα Hotline και τα Tiger Gaming από ebay αλλά η αίσθηση απέχει πολύ από τα original, πιθανότατα λόγο του mousepad που χρησιμοποιώ.

 

Στο Sroutz δεν βρήκα τίποτα, έχει αγοράσει κάποιος από ευρωπαϊκό κατάστημα με λογικό κόστος αποστολής τα συγκεκριμένα mouse feet.

 

By the way όποιος ενδιαφέρεται μακριά από τα Tiger Gaming τα Hotline είναι καλύτερα αλλά απέχουν από τα original.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα hyperglides ειναι τα καλυτερα για εμενα, τα χρησιμοποιώ σε οτι mouse εχω αλλα να ξερεις οτι θα χασεις λιγο dpi και θελουν μια break-in περιοδο για να γινει smooth το glide τους.

 

Τι mousepad χρησιμοποιεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@SpirosKerkyra

Είμαι εκτός εγγύησης. Η zegetron τι είναι, επίσημος μεταπωλητής της razer? Θα τους ζητήσω να μου στείλουν με πληρωμή τότε.

 

@ShooterX

Αυτά δεν τα είχα δει, σκέφτομαι να τα δοκιμάσω.

 

 

@ADHD

 

Το mouspad που έχω είναι το razer destructor 2 που δεν έχει λεία επιφάνεια

 

precision-10.png

 

και από την εξωφρενική γλίστρα που προσφέρουν τα original πήγα στο μάγκωμα που προσφέρουν τα Hotline Games και ακόμα χειρότερα τα Tiger gaming. Ουσιαστικά νιώθω ότι αχρηστεύτηκε το ποντίκι, τόσο χάλια αίσθηση δηλαδή. Τα Hotline παλεύονται μετά από λίγο στρώσιμο αλλά σαν τα original δεν βρήκα.

 

Εκεί στην razer xαπακώνονται δεν εξηγείται αλλιώς

 

 

gallery_184578_1446_9148.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το mousepad π εχεις παντως νομιζω αργα η γρηγορα θα <φαει> οτι mice feet και αν εχεις...Δοκιμασες κανενα αλλο?(cloth?)

 

Είχα το Goliathus αλλά άρχισε να φθείρεται (ξεφτάει), μετά πήγα στο destructor αλλά η ζημιά δεν οφείλετε στο mousepad, εγώ έκανα την μ@****α πήγα να καθαρίσω με καρφίτσα γύρο από τα mouse feet που είχε μαζέψει χνούδι και γρατσούνισμα το ένα.

 

Το ποντίκι το έχω περισσότερα από δύο χρόνια επομένως μια λογική φθορά σε δύο χρόνια την δέχομαι

Επεξ/σία από nickelodeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το mousepad θα σου φαει τα mouse feet ευκολα, τα hyperglides ειναι pure teflon και πιο παχια απο τα κανονικα οποτε λογικα θα κρατησουν και περισσοτερο, για το glide τους μονο σε softpad μπορω να σου πω οτι ειναι φοβερο σε hardpad δεν τα εχω δοκιμασει ομως.

 

Ενας στο overclock λεει οτι δεν ειναι για hardpads αλλα μπορεις να δοκιμασεις, 8ε πανε με μεταφορικα η να τα παρεις και να κανεις switch σε καποιο καλο softpad.

 

 

They're great as long as you don't use them on a fast-wearing hard pad. The amazing glide vanishes quickly if you do. Cloth pads are the way to go. I use a Deathadder with Hyperglides on my Zowie G-TF SpawN pad and the combination is amazing.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...