Προς το περιεχόμενο

αγορα δευτερης συσκευης μεχρι 100 ευρω


Gio96

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Παιδιά ενδιαφέρομαι για αγορά μιας δεύτερης συσκευής για απλή χρήση (μικρή χρήση browser Facebook και τηλέφωνα )την θέλω επειδή μ'αρέσει να αλλάζω συχνά τηλέφωνα και θέλω να έχω μια σταθερή για τα ενδιάμεσα διάστημα τα θέλω να έχει compact μέγεθος ταβάνι τα 100 ευρώ !τι λέτε για MOTO G FIRST GEN μεταχειρισμένο η ένα απλό I phone 4 τι αλλο προτείνετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμ ξέρεις τι φίλε θέλω κάτι αλαγκαριστο πχ stock Android και νομίζω κινέζος με 100 θα τ κάνει όλα αλλά όχι πολύ καλά εγώ θέλω κάτι να κάνει λίγα άλλα να τ κάνει σωστά πχ MOTO g που ανέφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμ ξέρεις τι φίλε θέλω κάτι αλαγκαριστο πχ stock Android και νομίζω κινέζος με 100 θα τ κάνει όλα αλλά όχι πολύ καλά εγώ θέλω κάτι να κάνει λίγα άλλα να τ κάνει σωστά πχ MOTO g που ανέφερα

Τσεκαρε το Meizu m2 η xiaomi redmi 2 pro (ελαχιστα πιο πανω και θα τα κανει ολα αυτα που ειπες και κλτρα απο τα Ελληνικα 100ευρα κινητα)

 

Αμα θες με 100 ευρω +/- κατι για καινουριο Ελλαδα ξεχνα το!

Μεταχειρισμενο Moto g ειναι αρκετα παλιο και δν θα ειναι σε καλη κατασταση αμα βρεις καποιο σχετικα καινουριο (λιγοτερο απο 6 μηνες ισως ναι να το σκεφτεις) 

Iphone 4 απλα οχι μν το σκεφτεσαι καν για το δικο σου καλο!

 

Δες κανενα lumia 640 στα 100 αμα ειναι μεταχειρισμενο παντα ειναι η κλτρη επιλογη πιστευω!

Και σαν 2ο λγκα δν θα παιζεις και παιχνιδια (γτ το store των windows δν εχει κ πολλα ειναι η αληθεια και ειναι λιγο λειψο)!

Εχει πολυ καλη μπαταρια /οθονη/καμερα τρεχει βουτιρο θα εχει αναβαθμισεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lumia 535 στα λεφτα σου, η lumia 640 αν ανεβεις.αλαγκαριστο και android δεν πανε μαζι! Η τελοσπαντων,θα χεις περισσοτερα κολληματα απο windows η ios. android θα προτεινα σαν κυρια συσκευη, αφου εχει τα παντα απο εφαρμογες και επισης δεν το βαριεσαια αφου τιυ αλλαζεις εμφανιση οποτε και οπως θες. Αφου ομως εχεις, παρε ενα windows phone να ξεχασεις τι θα πει reboot!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...