Προς το περιεχόμενο

Δώρο για Μηχανολόγο Μηχ. ????


gazvista

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις κάποιος να δώσει κάποια ιδέα για ξεχωριστό δώρο για φοιτητή Μηχανολόγο μηχ?

Κάτι σχετικό με το αντικείμενο του, επειδή δεν έχω ιδέα τι να αγοράσω. Είναι πωρωμένος με την σχολή του, αλλά εγώ δεν ξέρω και πολλα.

Μόνο μην προτείνετε μηχανικά μολύβια, ήδη έχει μια ντουζίνα. Ψάχνω κάτι διαφορετικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν φοιτητής μηχανολ. μηχανικός, δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να σου προτείνω. Αν εχεις το budget παρ'του κανα tablet ή ακόμη καλύτερα λάπτοπ. Αν είναι νέος φοιτητής και ψαρωμένος πάρ'του κανά παχύμετρο βερνιέρου μπορεί να το χρησιμοποιήσει και στο μέλλον. Κατα τα άλλα δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι πιο συγκεκριμένο για μηχ μηχ. ,ότι θα έπαιρνες σε έναν οποιονδήποτε νέο φοιτητή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός από τους κατασκευαστικούς υπάρχουν και οι ενεργειακοί μηχανολόγοι, αν θα γίνει τέτοιος και έχεις το χρήμα  πάρτου μια θερμοκάμερα για κινητό να παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργάζομαι σαν μηχανολόγος μηχανικός και η συμβουλή μου ειναι να πάρεις κάτι φοιτητικό. Δεν χρειάζεται να είναι κάτι σχετικό με την σχολή του. Στο budget αυτό βρίσκεις κάποιο gadget πχ. Έστω κάτι που θα του χρησιμεύσει σαν φοιτητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...