Προς το περιεχόμενο

Laptop απο εξωτερικό


panomelene

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα 

Θέλω να πάρω το hp star wars edition laptop αλλα όχι την έκδοση που έφεραν στην Ελλαδα με τα 950 αλλα αυτή που κάνει 699 $ συγκεκριμένα αυτό http://store.hp.com/us/en/pdp/Laptops/star-wars-special-edition-notebook---15-an050nr-%28energy-star%29 

Λοιπόν για να έρθει Ελλάδα απο εξωτερικό πόσο θα μου κοστίσει μαζι με τα μεταφορικά 

Επίσης γίνετε να το πάρω αυτην την περίοδο λογου cc ? Θα το πάρω Χριστούγεννα περίπου ( θα υπάρχουν ακόμα κομμάτια λέτε ετσί; ) 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε απο Ευρώπη δεν γίνεται ; 

όχι απο κάποιο απευθείας σιτε της dell αλλα απο κάπου κατάστημα

 

Από Ευρώπη δεν έχει σίγουρα τελωνείο οπότε καλύτερα να ψάξεις από κει! Πρόσεξε όμως γιατί μπορεί να έχει διαφορετική διάταξη πληκτρολογίου ανάλογα από που θα το πάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προσωπική μου εμπειρία δεν νομίζω ότι θα το βρεις φτηνότερα από την παραπάνω τιμή αυτήν την στιγμή στην Ευρώπη. Είναι το brand name των ημερών το star wars και οι τιμές θα είναι στα ύψη τις επόμενες μέρες μετά τις γιορτές παίζει να δεις την τιμή να πέφτει αλλά και πάλι ρίσκο είναι γιατί δεν ξέρουμε πόσο θα συνεχίσει να παράγει τα συγκεκριμένα συλλεκτικά μοντέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρεις πάντως οτι μπορεί να μην μπορείς να το αγοράσεις λόγω capital controls και αν το κάνεις ομως να ρωτήσεις οτι εισαι οκ με την εγγύηση στην ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω όλο και κάτι θα μείνει σε στοκ αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα ρίξουν την τιμή εδώ στην Ελλάδα 

Πάντως το γλυκοκοιτάζω πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό,μου φαίνεται φοβερό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά 100 ευρώ σε αυτο το λαπτοπ http://www.e-shop.gr/laptop-hp-pavilion-15-an001na-star-wars-special-edition-156-intel-core-i5-6200u-6gb-1tb-win-10-p-PER.901366!!!!!!

 

edit: Προσοχή όμως αυτο έχει 6 gb ram και η gpu 2gb αντί για 4 που έχουν η άλλες μεγάλες αλυσίδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...