Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ειμαι συνδρομητης,τι ακριβως θελεις να μαθεις??

Εχει αρκετα καναλια να χαζεψεις,παρα πολλες σειρες,ταινιες free αλλα και με πληρωμη.

Πήρα τον εξοπλισμό και το εψαξα.

Να σε ρωτησω σε καποια κανάλια έχει υποτιτλους σε καποια οχι/.? τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν έχει σε κανάλια που ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ δεν υπαρχουν υπότιτλοι, δηλαδή H2 Fine Living Food Network BBC Earth κτλ; Γιατί αν έννοεις αυτο είναι λογικό. Η εννοεις σε κανάλια που υπάρχουν υπότιτλοι History Discovery Channel Nat Geo κτλ. Επίσης η ποιότητα είναι SD απο οτι γνωρίζω σωστα; Παλιά που είχα πάρει τηλ μου λένε δεν δίνουν με οπτική ίνα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αυτό. Δινανε μόνο ADSL οποτε δεν άξιζε γτ σου στερούσε περιπου 5mbps bandwidth οποτε αν συγχρονιζες πχ στα 6mbps down είχες θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για τα κανάλια δεν έχει λογο ύπαρξης οντως. Ουτε για της ταινίας μιας και τις νοικιαζεις δεν είναι free. Επίσης δεν έχει δικά του κανάλια πχ cosmote nova cyta. Οπότε το πακέτο αυτό δεν στέκει τα βρίσκει κανεις αυτά και πολύ περισσότερα σε HD με υπότιτλους σε πολύ χαμηλότερη τιμη.

Καλά για το νετφλιξ θα διαφωνησω μιας και διανυω την δοκιμαστική περίοδο του ενος μήνα δεν με πείθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον δεν τον ενδιαφερουν τα αθλητικα,μια χαρα ειναι το πακετακι στα 5 ευρω που το δινουν,

βεβαιως εχει και free ταινιες αλλα και παρα πολλες σειρες free.

Κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλυτερο απο τα αντιστοιχα start pack του οτε k της νοβα...

Το μονο που του λειπει ειναι τα eurosport και να υποτιτλησει περισσοτερα καναλια

Δεν αξιζει να σκας 30αρια καθε μηνα για συνδρομητικη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που δίνει η βονταφον τα πιανεις και μόνος σου δεν χρειάζεται συνδρομή.

Ποια πιανεις???εισαι σιγουρος??αν εννοεις μεσω kodi φεξε μου και γλιστρισα...10 ωρες buffering

 

Πιασε μου αν μπορεις τα discovery,nat geo ,travel,tlc κτλ χωρις συνδρομη και με Ελληνικους υποτιτλους...

 

Μην λεμε οτι θελουμε....

Και στο κατω κατω ο καθενας μπορει να μπει στο σαιτ της καθε συνδρομητικης και να δει τι προσφερουν

και αποφασιζει μονος του,εγω μπορω να κρινω γιατι ειχα και νοβα και οτε και vodafone,

εσυ ειχες καποια συνδρομη ???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεμε ο,τι θέλουμε.

Ποιο άλλο θες;


Η Vodafone εν τω μεταξύ παλιά χρέωνε και κάθε κανάλι του πακέτου Discovery +1€ και επίσης μερικά κανάλια ενήλικου περιεχομένου +7€, και δεν τα είχε και όλα μόνο μερικά. Δεν δίνει IPTV με οπτική ίνα, δεν δίνει υπότιτλους, είναι όλα SD, τι συζητάμε τώρα, καλύτερα να το καταργήσει, δεν είναι τυχαίο που δεν έχει κανείς, και βάζουν όλοι Nova-OTE.


Στην ερώτησή σου είχα παλιά NOVA, αλλά λόγω κόστους την σταμάτησα την συνδρομή. Όσο κράτησε όμως είδα πολύ πράμα, δηλαδή ευρωλίγκες και σούπερ λίγκες. Και από ξένα πακέτα βλέπεις βέβαια ευρωλίγκα, αλλά πώς να το κάνουμε δεν είναι το ίδιο, αν δεν έχεις έναν συρίγο να περιγράφει... Και του ΟΤΕ το πακέτο έχει πάρει πολλά δικαιώματα έχει γίνει σούπερ, αλλά μάλλον αν είχα επιλογή πάλι Νόβα θα έβαζα.

post-374281-0-64973500-1491655618_thumb.jpg

post-374281-0-48866600-1491655643_thumb.jpg

post-374281-0-16144600-1491655659_thumb.jpg

post-374281-0-80613400-1491655674_thumb.jpg

post-374281-0-84167700-1491655693_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ενταξει...μεσω θειου,ξερω και εγω να πιανω πολλα καναλια....

Σταματω εδω δεν το συνεχιζω αλλο γιατι δεν αξιζει να κανω διαλογο με καποιον που

οταν του λες οτι το α ειναι α και αυτος να σου λεει πως ειναι β...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καναλια που ανεφερα προηγουμενος δεν ειναι ελευθερα,ειναι συνδρομητικα !!!Προφανως για να τα εχει καποιος πρεπει να εχει η οτε η νοβα η vf tv η cyta και να πληρωνει γι αυτα..και πανω απ ολα να ειναι νομιμος !!!! 

 

Αυτα !!!Τελος απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...