Προς το περιεχόμενο

Αναγνωριση κλησεων στο εξωτερικο- τα χαλια μας


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω και vodafone καβατζα. Το πρόγραμμα μου μου επιτρέπει να χρησιμοποιώ χρονο ομιλιας και Mb με 3ε το μήνα.

ωραιος. εδω στην κοσμοτε (αν καταλαβα καλα) για να χρησιμοποιησεις λεπτα και δεδομενα ξεκιναει απο 5 ευρω τη μερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τις κλήσεις σε μήνυμα νομίζω ότι κρατάει τις 10 τελευταίες κλήσεις, οπότε αν στο διάστημα που θα λείπεις σου κάνουν πάνω από 10 κλήσεις τότες δεν θα εμφανιστούν όλες στο μήνυμα. Καλύτερα να βάλεις την sim σε ένα άλλο κινητό και να το αφήσεις Ελλάδα, ενεργοποιημένο προφανώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τις κλήσεις σε μήνυμα νομίζω ότι κρατάει τις 10 τελευταίες κλήσεις, οπότε αν στο διάστημα που θα λείπεις σου κάνουν πάνω από 10 κλήσεις τότες δεν θα εμφανιστούν όλες στο μήνυμα. Καλύτερα να βάλεις την sim σε ένα άλλο κινητό και να το αφήσεις Ελλάδα, ενεργοποιημένο προφανώς.

μη μου λες τετοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmote whatsup εδω το ιδιο προβλημα ειχα πριν λιγες μερες εξω.πρωτη φορα μ συνεβει παλαιοτερα ειχα αναγνωρηση αν θυμαμαι καλα.

 

οτι να ναι πραγματικα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη μου λες τετοια...

Δεν είμαι σίγουρος για τον ακριβή αριθμό κλήσεων που κρατάει (μπορεί να μην είναι και 10), αλλά είμαι σίγουρος ότι είναι πολύ περιορισμένος. Αν λαμβάνεις πολλές κλήσεις και θεωρείς ότι κάποιες μπορεί να είναι σημαντικές, εγώ στην θέση σου δεν θα το διακινδύνευα. Καλύτερα βρες ένα πρόχειρο κινητό, και άστο ανοιχτό και μόνιμα στην πρίζα ή δώστο σε κάποιο έμπιστο πρόσωπο για να το προσέχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα παει...ειμαι ηδη Γαλλια και εχω την σιμ μαζι μου εκτος κινητου. Απλα ειπα σε ολους τους γνωστους κλπ να μην αρχισουν τα τηλεφωνα...το μονο που μπορουσα να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα παει...ειμαι ηδη Γαλλια και εχω την σιμ μαζι μου εκτος κινητου. Απλα ειπα σε ολους τους γνωστους κλπ να μην αρχισουν τα τηλεφωνα...το μονο που μπορουσα να κανω.

 

Αν και για δουλεια πηγες αλλα και παλι καλα να περασεις! Οτι ειναι να γινει πλεον θα γινει και αφου δεν περναει απο το χερι σου ξεχνα το εντελως και κοιτα να το διασκεδασεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ενημερωτικα δεν ειανι μονο της ελλαδας χαλια ειναι γενικοτερα της καρτοκινητης. Εσθονικο καρτα σε αλλη χωρα δεν πιανει καν σημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωτικα δεν ειανι μονο της ελλαδας χαλια ειναι γενικοτερα της καρτοκινητης. Εσθονικο καρτα σε αλλη χωρα δεν πιανει καν σημα

Πρέπει να είναι ανάλογα με τις εταιρείες. Εγώ με vodafone και wind είχα και σήμα και αναγνώριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρέπει να είναι ανάλογα με τις εταιρείες. Εγώ με vodafone και wind είχα και σήμα και αναγνώριση

σιγουρα παιζει ρολο και η εταιρεια αλλα πχ σε συμβολαιο το εχεις με ολες τις εταιρειες οταν ειναι καρτοκινητο παιζει θεμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα παιζει ρολο και η εταιρεια αλλα πχ σε συμβολαιο το εχεις με ολες τις εταιρειες οταν ειναι καρτοκινητο παιζει θεμα

Σε συμβόλαιο όντως έχουν όλες.

Σε καρτοκινητο όμως, μόνο με Cosmote παίζει αυτό το θέμα, μην το γενικευουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε συμβόλαιο όντως έχουν όλες.

Σε καρτοκινητο όμως, μόνο με Cosmote παίζει αυτό το θέμα, μην το γενικευουμε.

δεν ξερω αν παιζει μονο στη Κοσμοτε η οχι εγω απλα ειπα οτι συμβαινει και σε αλλες εταιρειες  εκτος ελλαδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν παιζει μονο στη Κοσμοτε η οχι εγω απλα ειπα οτι συμβαινει και σε αλλες εταιρειες εκτος ελλαδας

Ξερουμε ολοι όσοι το γράφουμε, αν παλι δεν αρκεί, ένα τηλ στα αντίστοιχα customer services θα σου σβήσει και τα τελευταία ίχνη ενδοιασμων περί του τι πραγματικά συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...