Προς το περιεχόμενο

Τι καφέ πίνετε?


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ο πρωτος καφες της ημερας ειναι φραπε αν και τωρα που κανει κρυο ειναι νες. Ο δευτερος καφες της ημερας ειναι καπουτσινο φρεντο. 

Σκετοι και στις δυο φασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χρονια εχει που μου περνάει από το μυαλο να παρω κατι συσκευες με usb που σου κρατάνε ζεστο τον καφε, αλλα δεν έτυχε ακόμα.

 

Eιχα εγω μια τετοια συσκευη και ηταν μουφα. Μαλλον θελει πλαστικο κυπελο μιας χρησης για να μπορεσει να ζεστανει.

Φραπε.

 

Και τωρα στο καταχειμωνο φραπε? και με παγακια μεσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικο και το καλοκαιρι βρε αθεοφοβε?

 

Ο φραπέ το χειμώνα, πώς και δε σού κάνει εντύπωση;  B)

 

Θέμα γευστικής προτίμησης και, σε μεγάλο βαθμό, συνήθειας είναι. Τραβάει δυο δεκαετίες αυτό το βιολί... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σε πηγαίνει σερπαντίνα;

 

O φραπές με πήγαινε με γάλα. Χωρίς είναι ΟΚ, απλά δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ. :lol: Ο καπουτσίνος όχι, είναι πολύ ελαφρύς.

Καλυτερα να πειτε και ποσο καφε βαζετε στη ζαχαρη σας.... εεε, πόση ζαχαρη βαζετε στο καφε σας εννοω.

 

Γαλακτομπούρεκο φάση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να πειτε και ποσο καφε βαζετε στη ζαχαρη σας.... εεε, πόση ζαχαρη βαζετε στο καφε σας εννοω.

 

Μέχρι πριν από τρία χρόνια, ήμουν πιστός στο τονισμένο: Μαχαιροπήρουνο ήθελα για τον καφέ, όχι καλαμάκι...

 

Εδώ και τρία χρόνια όμως, είμαι στον εντελώς σκέτο. Γενικά έχω τσακωθεί με τη ζάχαρη, όχι μόνο στον καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν πινω συχνα, αλλα οταν ειναι να πιω πινω φραπε. Αρκει να τον φτιαξω πετυχημενο, αλλιως τον πεταω και φτου ξανα απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν πινω συχνα, αλλα οταν ειναι να πιω πινω φραπε. Αρκει να τον φτιαξω πετυχημενο, αλλιως τον πεταω και φτου ξανα απο την αρχη.

σε δουλεια να βρισκεσαι δηλαδη!!

εγω μετριο προς σκετο τους πινω τους καφεδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...