Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft ετοιμάζει το Lumia 650


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγες μέρες μετά την διαρροή του Lumia 850, μαθαίνουμε ότι η Microsoft σκοπεύει να κυκλοφορήσει ένα ακόμη smartphone σύντομα, το Lumia 650.

Από το render που διέρρευσε καταλαβαίνουμε ότι δεν θα διαθέτει capacitive buttons και ότι το ηχείο θα βρίσκεται στην πρόσοψη. Σύμφωνα με φήμες, θα διαθέτει οθόνη με διαγώνιο 5,0 ιντσών ανάλυσης 720 x 1280 pixels.

 

Για την ώρα, δεν υπάρχουν πληροφορίες για κάποια “XL” έκδοση (π.χ Lumia 650XL) ωστόσο δεν αποκλείεται η Microsoft να παρουσιάσει ένα ακόμη μοντέλο, αν σκεφτούμε ότι το εγχείρημα two-sizes-per model έχει λειτουργήσει –και συνεχίζει να λειτουργεί (Lumia 950, Lumia 950XL).

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μάλιστα!

πρέπει ολες οι εταιρίες σιγα σιγά να βάλουν σωστά τον ήχο (μπροστά) και να μπορείς να χρησιμοποιείς την συσκευή ακόμα και όταν φορτίζει με ευκολία!

όχι όπως τώρα που τον βάζουν κάτω και μας τα σπάει!

Όμορφη η συσκευή όμως και αν το xl θα είναι FHD τότε θα το δω πιο ζεστά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΣΧΕΤΟ αλλα

με το service τι γίνετε ρε παιδιά.

έχω ένα microsoft 535 που χάλασε και έχω χάσει

και την απόδειξη. που να το πάω? nokia care?

το δέχονται χωρίς απόδειξη?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΣΧΕΤΟ αλλα

με το service τι γίνετε ρε παιδιά.

έχω ένα microsoft 535 που χάλασε και έχω χάσει

και την απόδειξη. που να το πάω? nokia care?

το δέχονται χωρίς απόδειξη?

Όπου θες. Αλλα καλύτερα νοκια care. Έχουν αρκετά καλο service
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα πήρα το 640 μου,έλεος ρε ms :P

Μια χαρά είναι και το 640.

Χθες περασα και τα 10 σε 535, 640 και 640 XL και αξίζει πολύ αν το ψήνεις.

Ακόμα δεν έχω συναντήσει κάποιο bug η loading screen

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και το 640.

Χθες περασα και τα 10 σε 535, 640 και 640 XL και αξίζει πολύ αν το ψήνεις.

Ακόμα δεν έχω συναντήσει κάποιο bug η loading screen

πάρα πολυ καλό και η κάμερα του απίστευτη του 640,ούτε Lag ούτε το παραμικρό πρόβλημα,τα 10 τι καλύτερο κάνουν εσύ που το δούλεψες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρα πολυ καλό και η κάμερα του απίστευτη του 640,ούτε Lag ούτε το παραμικρό πρόβλημα,τα 10 τι καλύτερο κάνουν εσύ που το δούλεψες?

Τα πάντα. Θα πάθεις πλάκα.

Καλύτερο action center, Cortana , weather, store, people app, groove music, pictures, OneNote, OneDrive κλπ

 

Όλες οι εφαρμογές έχουν ανεβεί πολλα σκαλια πιο πάνω και σε design και σε λειτουργικότητα.

 

πληκτρολόγιο με ελληνικό swipe (η οπως το λένε :P )

 

Ομορφότερη η κάμερα

 

Πολύ ομορφότερο το στυλ του background και της lock screen και της glance screen

 

Καλυτερες ρυθμισεις

 

Είναι άπειρα, μπορώ να κάθομαι εδώ όλο το βράδυ και να σου γράφω.

 

Αυτη τη φορα έδωσαν προσοχή και στη παραμικρή λεπτομέρεια

 

Για μενα αξίζει να τα βάλεις. Θα είναι λες και πήρες νέο κινητό.

 

Ακομα δεν έχω αντιμετωπίσει ουτε ενα lag/bug.

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ φτωχο κατα τι γνωμη μου το windows store λειπουν αρκετες εφαρμογες μια "διασημη" πχ εφαρμογη που λειπει ειναι το snapchat!..αν αποφασισουν να εμπλουτισουν  το store της τοτε γυρναω πολυ ευχαριστως σε wiindows phone! κατα τα αλλα υπεροχα κινητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ φτωχο κατα τι γνωμη μου το windows store λειπουν αρκετες εφαρμογες μια "διασημη" πχ εφαρμογη που λειπει ειναι το snapchat!..αν αποφασισουν να εμπλουτισουν το store της τοτε γυρναω πολυ ευχαριστως σε wiindows phone! κατα τα αλλα υπεροχα κινητα!

Καθόλου φτωχό κατα την δικια μου άποψη. Έχει ότι χρειάζεται ο κάθε απλος χρηστης.

 

Όσο για το σναπτσατ δεν είναι τίποτα παρα μια μόδα. Πριν από αυτό ήταν το κικ, πριν από αυτό το σκαιπ και πριν και από αυτό το msn.

 

Εύχομαι να κλείσει το σναπτσατ και εύχομαι όσοι το χρησιμοποιούν να μην ξαναψηφίσουν. Γιατί αν δεν είσαι το πολύ 16 και το χρησιμοποιείς (όχι εσύ, γενικα μιλάω) πάει να πει ότι εχεις βλαβη στον εγκέφαλο και την εχεις κάνει λάστιχο.

 

 

Και ξανά επανέρχομαι στο store. Έχεις Lumia και το βρίσκεις φτωχο; Αν ναι, αλλαξε τη χωρα στο κινητό σου από ελλαδα σε αμερικη. Και κατεβασε windows central app και myappfree.

 

Αν δεν εχεις lumia τοτε είσαι απλα ένας παπαγάλος των φόρουμ.

 

Ναι έχει λιγοτερες επιλογες. Αλλα έχει.

 

Και επίσης έχει φανταστικες 3d party

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ φτωχο κατα τι γνωμη μου το windows store λειπουν αρκετες εφαρμογες μια "διασημη" πχ εφαρμογη που λειπει ειναι το snapchat!..αν αποφασισουν να εμπλουτισουν  το store της τοτε γυρναω πολυ ευχαριστως σε wiindows phone! κατα τα αλλα υπεροχα κινητα!

http://snapchat-download.net/snapchat-alternative-apps-for-windows-phone/

 

Όλα υπάρχουν αν ψάξεις. Απλά πολλές εφαμογές έχουν άλλα ονόματα. Αν θέλεις απλά να γίνει η δουλειά σου, βρίσκεις άνετα τρόπο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...