Προς το περιεχόμενο

tablet γνωμη


panimania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ntoubroutza, on 21 Dec 2015 - 8:15 PM, said:

Τελικά μόλις πέρασα από vodafone.Πρόσφατα άνοιξε δίπλα από το σπίτι :P

Στο θέμα μας.

 

Το πρώτο είναι Vodafone Smart Tab 3G 7'' από 79 στα 59 και το δεύτερο είναι το Alcatel Pixi 3 8'' από 99 στα 69.

 

Αξίζουν?Δεν πολυκατέχω από tablets.Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα?

 

 

Χωρις να ξερω πολλα οι οθονες tft που εχουν ειναι κατωτερες απο τις ips.Στο Πλαισιο που ειχα δει και τις δυο οι ips ηταν καλυτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να ξερω πολλα οι οθονες tft που εχουν ειναι κατωτερες απο τις ips.Στο Πλαισιο που ειχα δει και τις δυο οι ips ηταν καλυτερες.

Επειδή εγώ δεν έχω ιδέα.Να πάω για παράδειγμα στο alcatel ή να δώσω 99 για το lenovo που έχει ο γερμανός? (Στο site το είδα)

Επίσης υπάρχει κι αυτό στα 99  Mls iQTab Ultra 3G στον γερμανό.Κάπου διάβασα τέλος αυτή η προσφορά αλλά θα πάρω αύριο να ρωτήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ntoubroutza, on 21 Dec 2015 - 8:39 PM, said:Ntoubroutza, on 21 Dec 2015 - 8:39 PM, said:

Επειδή εγώ δεν έχω ιδέα.Να πάω για παράδειγμα στο alcatel ή να δώσω 99 για το lenovo που έχει ο γερμανός? (Στο site το είδα)

Επίσης υπάρχει κι αυτό στα 99  Mls iQTab Ultra 3G στον γερμανό.Κάπου διάβασα τέλος αυτή η προσφορά αλλά θα πάρω αύριο να ρωτήσω.

 

Αυτο φαινεται πολυ πιο καλο αν το εχει μονο 99 ευρω γιατι στο skroutz 

 

https://www.skroutz.gr/s/6562003/MLS-iQTab-Ultra-3G-8-32GB.html?keyphrase=Mls+iQTab+Ultra+3G

 

 

 Εχει  και την φωνητικη πληκτρολογηση που με εντυπωσιασε σε αυτο που πηρα και destinator για πλοηγηση. Ειδα οτι εχει και καλη οθονη .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο φαινεται πολυ πιο καλο αν το εχει μονο 99 ευρω γιατι στο skroutz 

 

https://www.skroutz.gr/s/6562003/MLS-iQTab-Ultra-3G-8-32GB.html?keyphrase=Mls+iQTab+Ultra+3G

 

 

 Εχει  και την φωνητικη πληκτρολογηση που με εντυπωσιασε σε αυτο που πηρα και destinator για πλοηγηση. Ειδα οτι εχει και καλη οθονη .

Ναι 230 είναι η αρχική.Ο γερμανός και η cosmote το βγάλανε 99 απο 230.Στην cosmote δεν υπάρχει,στον γερμανό μου βγάζει διαθέσιμο.Θα μάθω αν υπάρχει αύριο το πρωί.Αν και είδα κι ένα lenovo με 99 στον γερμανό. Lenovo A8-50 8'' 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ntoubroutza, on 21 Dec 2015 - 10:04 PM, said:

Ναι 230 είναι η αρχική.Ο γερμανός και η cosmote το βγάλανε 99 απο 230.Στην cosmote δεν υπάρχει,στον γερμανό μου βγάζει διαθέσιμο.Θα μάθω αν υπάρχει αύριο το πρωί.Αν και είδα κι ένα lenovo με 99 στον γερμανό. Lenovo A8-50 8'' 

 

 

Αν δεν εχει κρυφους ορους για υποχρεωτικη συνδεση με internet μια χαρα ειναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ntoubroutza, on 21 Dec 2015 - 10:22 PM, said:

Για το lenovo λες?

 

Οχι για το MLS γιατι μου φανηκε πολυ φτηνο σε σχεση με skroutz.Μηπως το δινει υποχρεωτικα με συνδεση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι για το MLS γιατι μου φανηκε πολυ φτηνο σε σχεση με skroutz.Μηπως το δινει υποχρεωτικα με συνδεση .

Καλημέρα.Όχι απλά προσφορά ήταν.

Σε 4 καταστήματα γερμανός στην ανατολική Θεσ/νικη δεν υπάρχει.Υπάρχει το MLS Ocean στα 99 αλλά δεν έχω διαβάσει τα καλύτερα.Λέω να πάω στο lenovo επίσης στα 99

Επεξ/σία από Ntoubroutza
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν κατοχος του lenovo εχω μεινει πολύ ευχαριστημένος

οσο για το mls κραταω τις επιφυλάξεις μου -  εχουν ακουστει πολλα για τα mls

 

Κι εγω ειχα ακουσει διαφορα αλλα πιστευω από προσωπικη εμπειρια ότι είναι μια "τιμια αγορα" σε σχεση με την τιμη του και εχει και καποια μοναδικα χαρακτηριστικα οσους ενδιαφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν κατοχος του lenovo εχω μεινει πολύ ευχαριστημένος

οσο για το mls κραταω τις επιφυλάξεις μου -  εχουν ακουστει πολλα για τα mls

Διαβασα τα χειρότερα για το mls ocean στην ίδια τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορες λενοβο παρά μλς γτ λένε τα μλς ότι είναι ελληνικά αλλά ειναι made in turkey ase p χαλανε και εύκολα γ αυτό πάρε ή λενοβο ή το σαμσουγκ galaxy tab3 τ111 π είναι και τετραπιρινο και μόλις 113 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορες λενοβο παρά μλς γτ λένε τα μλς ότι είναι ελληνικά αλλά ειναι made in turkey ase p χαλανε και εύκολα γ αυτό πάρε ή λενοβο ή το σαμσουγκ galaxy tab3 τ111 π είναι και τετραπιρινο και μόλις 113 ευρώ!

πήρα το lenovo.Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος.99 ευρώ με θήκη/βάση από γερμανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...