Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ΡΡ αγορασα το nova launcher πριν απο λιγες ημερες. Χωρις balance, τραβηξε τα χρηματα απευθειας απο την καρτα. Αρα, λογικα θα επρεπε να μην εχεις προβλημα @epsilon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως βάζω σαν τρόπο πληρωμής το PayPal;

Στο κέντρο πληρωμών της google, στους τρόπους πληρωμής, όταν πατάω προσθήκη τρόπου πληρωμής, μου βγάζει επιλογή μόνο για κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως βάζω σαν τρόπο πληρωμής το PayPal;

Στο κέντρο πληρωμών της google, στους τρόπους πληρωμής, όταν πατάω προσθήκη τρόπου πληρωμής, μου βγάζει επιλογή μόνο για κάρτα.

δεν ανοιγεις κανα θεμα καλυτερα ; Αντε μια ερωτηση οκ ...αλλα εδω γινεται τσατ , μεχρι 1 ερωτηση ειναι καλα μετα δεν λεει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ανοιγεις κανα θεμα καλυτερα ; Αντε μια ερωτηση οκ ...αλλα εδω γινεται τσατ , μεχρι 1 ερωτηση ειναι καλα μετα δεν λεει .

Μάλλον μπερδεύτηκες και έκανες παράθεση την δικιά μου ερώτηση. Δεν είχα συμμετοχή στο προηγούμενο τσατ που αναφέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δωρεαν το Hitman GO, Lara Croft GO και Deus Ex GO μεσω amazon underground

https://twitter.com/SquareEnixMtl/status/818466720599908352

Κατέβασα το amazon underground αλλα δεν μου τα βγάζει δωρεάν. Θέλει αλλαγή περιοχής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα αμερική τώρα τα βρίσκω τα παιχνίδια αλλά μου λέει να κάνω update σε underground για να μπορέσω να τα κατεβάσω δωρεάν και ενώ έκανα την πρώτη φορά το update, συνεχίζει να μου λέει το ίδιο πράγμα και να μην με αφήνει να τα κατεβάσω. Καμμία ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έμενα το ίδιο κάνει. Παρολα αυτα για να μην χάσεις την προσφορά μπορείς να το αγοράσεις απο το amazon μέσω browser. Θελει όμως να αλλάξεις την χώρα σου από Ελλάδα σε Αμερικη.

https://www.amazon.com/mn/dcw/myx.html/ref=kinw_myk_redirect#/home/settings/payment

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έμενα το ίδιο κάνει. Παρολα αυτα για να μην χάσεις την προσφορά μπορείς να το αγοράσεις απο το amazon μέσω browser. Θελει όμως να αλλάξεις την χώρα σου από Ελλάδα σε Αμερικη.

https://www.amazon.com/mn/dcw/myx.html/ref=kinw_myk_redirect#/home/settings/payment

Είσαι ωραίος! Τα κατάφερα και μετά μέσα από την εφαρμογή μπορείς και τις βρίσκεις και τις κατεβάζεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι δεν μου εμφανιζει τιποτα στις εφαρμογες και τα παιχνιδια παρα μονο την κεντρικη σελιδα (all apps&games). Οταν ομως παταω π.χ must have apps, μου λεει this app bundle is currently unavailable. και αυτο μου το κανει σε ολα.   Στο undergoround apps δεν φαινεται κανενα app.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...