Προς το περιεχόμενο

LG G4 Leather / Germanos - 394€


Spavento

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άλλη μια "ανύπαρκτη" προσφορά της Γερμανός.

Υπάρχει όντως το τηλέφωνο (LG G4) σε αυτή την τιμή, αλλά δεν υπάρχει απόθεμα.

Πάρτε στο 8001140000 να σας το επιβεβαιώσουν.

 

Να κάνω κι εγώ μια χριστουγεννιάτικη προσφορά.

Για όποιον ενδιαφέρεται, δίνω 4 (τέσσερα) Iphone 6 plus 128gb (χρυσό χρώμα) στα 400€.

Διαθέσιμα κομμάτια: 0 (μηδέν)

 

Όποιος ενδιαφέρεται, ας στείλει μήνυμα.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να βγαινει προσφορα,να ξεκιναει σημερα πρωτη μερα και ηδη να μην υπαρχει αποθεμα???

 

καταλαβαινω οτι ειναι λιγα κομματια για λογους μαρκετιν-αλλα ποτε προλαβαν και τα πηραν,μηπως δεν υπαρχει αποθεμα μονο στην αθηνα?

 

αυτο θυμαμαι ειχε συμβει και με την περσινη προσφορα ονε με λουμια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να βγαινει προσφορα,να ξεκιναει σημερα πρωτη μερα και ηδη να μην υπαρχει αποθεμα???

 

καταλαβαινω οτι ειναι λιγα κομματια για λογους μαρκετιν-αλλα ποτε προλαβαν και τα πηραν,μηπως δεν υπαρχει αποθεμα μονο στην αθηνα?

 

αυτο θυμαμαι ειχε συμβει και με την περσινη προσφορα ονε με λουμια

 

Το έχει κάνει τέχνη ο germanos, κάθε φορά τα ίδια

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορά που δε τη διαφημίζει πουθενά?....Καλά , κάποιοι υπάλληλοι θα βγάλουν πάλι ένα bonus για τις γιορτές.

 

Υ.Γ. Διαθεσιμότητα για Θεσσαλονίκη 2 κομμάτια στο cosmos που μάλλον δεν θα υπάρχουν και αυτά ( από την εξυπηρέτηση πελατών τους ).

Επεξ/σία από hikesl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά,πήρα ενα κινητο προ μηνα,

και δεν μου το εκαναν doa,

και καλά δεν υπάρχει κοινή λογική

και εγώ έκανα αυτή την ζημιά που ηταν

αδύνατο να την κάνω..

 

αλλα με κακομεταχειρίστηκαν ως πελάτη,με αγνόησαν,με κορόιδεψαν κ στο καταστημα κ στα κεντρικα και τηλεφωνικα κλπ

 

((στην αδελφή μου έγιναν αυτά,που έκανε το λάθος να μην το ανοίξει μπροστά του όπως όλοι πρέπει να κάνουν

γιατι μετα δεν αναγνωριζουν doa))

 

με την συννενοηση  και την καταγγελία εγώ ασχολούμαι όμως...

 

μαύρο στον γερμανό σας προτρέπω,

οχι γιατι με κακομεταχειρίστηκε,

 

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΔΡΩΝΕΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΩΣ Η ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ

ΔΙΩΧΝΕΙ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ,ενώ σε άλλες μεγάλες αλυσίδες,αν το πω αυτο ,ΤΣΑΚΙΖΟΝΤΑΙ να με εξυπηρετησουν.

 

δλδ χτυπάμε μονοπωλιακή συμπεριφορά Γερμανού

 

απλά πληροφόρησα,

πολλά πολλά για κινητά μην μου πείτε,έχω απ΄το 2008 κάθε μήνα νεο κινητο,κάμποσες καταγγελιες,ολες κερδισμενες

και απλά τα λεφτά μας να τα δίνουμε όπου τα τιμάνε με το after sales..

 

σορρυ για το οφτοπικ,ή είναι οντοπικ..?..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια "ανύπαρκτη" προσφορά της Γερμανός.

Υπάρχει όντως το τηλέφωνο (LG G4) σε αυτή την τιμή, αλλά δεν υπάρχει απόθεμα.

Πάρτε στο 8001140000 να σας το επιβεβαιώσουν.

 

Να κάνω κι εγώ μια χριστουγεννιάτικη προσφορά.

Για όποιον ενδιαφέρεται, δίνω 4 (τέσσερα) Iphone 6 plus 128gb (χρυσό χρώμα) στα 400€.

Διαθέσιμα κομμάτια: 0 (μηδέν)

 

Όποιος ενδιαφέρεται, ας στείλει μήνυμα.

Στην διαθεσιμότητα δεν πρέπει να βάλεις εκ των προτέρων 0 κομμάτια, αλλά ότι θα εμφανιστεί (η διαθεσιμότητα) αφού πρώτα κάνετε νέο λογαριασμό και μας δώσετε τα στοιχεία σας. Μετά από αυτό ευχαρίστως πέστους ότι...δεν είναι διαθέσιμο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ανοίγω άλλο θέμα: υποτίθεται ότι υπάρχει και σε προσφορά το LG G4c στα 124 ευρώ. Αν υπάρχει απόθεμα....δηλαδή @@.

 

https://www.germanos.gr/product/lg-g4c-4g/20304238/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύω σε κατάστημα παιδιά. Εχθές το βράδυ το έκανα post εν ώρα εργασίας για να το προλάβουν όσοι ήθελαν. Όταν βγήκε λοιπόν υπήρχαν αρκετά.. Η διαθεσιμοτητα ήταν "υψηλή" και στα δύο χρώματα. Οπότε κομμάτια υπήρχαν αρκετά.. Τώρα το πόσα ήταν αυτά δεν το ξέρω. Σήμερα που ξανά τσέκαρα το συγκεκριμένο, δεν υπήρχε. Για εμένα, κάντε ένα κόπο να καλέσετε σε καταστήματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικός αστείος, αντιεπαγγελματικος και -στα όρια της παρανομίας- Γερμανός. "Καλά να πάθετε" όσοι περιμένατε σοβαρή προσφορά από αυτό το κατάστημα. Το έχουμε πει χιλιάδες φορές ότι Γερμανός και eshop ειναι έννοιες ασυμβατες. Κατά την άποψή μου, αν ένα κατάστημα έχει κάνει κατά καιρούς επανειλημμενες προσφορές με ανύπαρκτο απόθεμα, να μην επιτρέπεται η εμφάνιση τέτοιων θεμάτων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύω σε κατάστημα παιδιά. Εχθές το βράδυ το έκανα post εν ώρα εργασίας για να το προλάβουν όσοι ήθελαν. Όταν βγήκε λοιπόν υπήρχαν αρκετά.. Η διαθεσιμοτητα ήταν "υψηλή" και στα δύο χρώματα. Οπότε κομμάτια υπήρχαν αρκετά.. Τώρα το πόσα ήταν αυτά δεν το ξέρω. Σήμερα που ξανά τσέκαρα το συγκεκριμένο, δεν υπήρχε. Για εμένα, κάντε ένα κόπο να καλέσετε σε καταστήματα..

Αφου δουλευεις σε καταστημα, πες στους προισταμενους σου που βγαζουν τις προσφορες, οτι ειναι αστειοι. Χτες το βραδυ πηρατε το mail για την προσφορα και σημερα ηταν ηδη out of stock. Πραγματικα φταμει στα ορια της καταγγελιας στην γραμμη καταναλωτη ο Γερμανος......

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δουλευεις σε καταστημα, πες στους προισταμενους σου που βγαζουν τις προσφορες, οτι ειναι αστειοι. Χτες το βραδυ πηρατε το mail για την προσφορα και σημερα ηταν ηδη out of stock. Πραγματικα φταμει στα ορια της καταγγελιας στην γραμμη καταναλωτη ο Γερμανος......

Μακάρι οι προϊστάμενοι μου να ήταν αυτοί.. Δεν ζω σε άλλο κόσμο, και όπως πολλοί έτσι και εγώ έχω δει "προσφορές" να μην τους προλαβαίνω. Για αυτό τον λόγο ονομάζονται όμως προσφορές..

Θα ελέγξω πάλι να δω μήπως βρω κάποια ημερομηνία διαθεσιμοτητας ξανά, πριν τις 31/12 όπου και λήγει, ώστε να το προλάβουν και άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...