Προς το περιεχόμενο

LG G4 Leather / Germanos - 394€


Spavento

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κλασσική γκρίνια για άλλη μια φορά... τόσο καιρό τόσο έπαιζε σε όλα τα skroutzoμαγαζα, γιατί δεν αγοράζατε απο εκεί ?

Η έννοια της προσφοράς αυτή είναι ρε παιδιά, βάζω χ κομμάτια σε μια τιμή και γειά σας.....

Μάλιστα αυτή τη φορά ήταν ποιο fair προσφορά, γράφει: 

Ισχύει για αγορά σκέτης συσκευής μέχρι 31/12 ή/και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

 

Τα αποθέματα που έχει αποφασίσει ότι θα πουληθούν σε τιμη προσφοράς, δεν εννοεί ούτε τα αποθέματικά της LG Hellas ούτε της Κορέας  

Τα ιδια και με διαφορα παιχνιδια ομως στο Ps4(βλεπε Last of us 17.90,until dawn 17.90 κλπ στις χαμηλοτερες τιμες της αγορας)στο site απο την μερα που αλλαξε η τιμη στην παραπανω ηταν απο την αρχη μη διαθεσιμα και φυσικα δεν υπηρχε ουτε για πλακα stock.

 

οσο για το αλλο που γραφεις περι προηγουμενης τιμης εδω δυστηχως επικρατει το κλασσικο Ελληνικης αντιπροσωπειας>καταστηματα skroutz στο θεμα μελλοντικου service και καλα,αλλα και κλασσικα για να μπει σε αγγελιες ακριβώτερα μολις τελειωνε η εν λογω προσφορα σαν κινητο Ελληνικης αντιπροσωπειας :)

Γελαμε παντως με την αρχικη τιμη των 769ευρω που εμφανιζει στο μαυρο στη Vodafone ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για 394 δε νομιζω οτι μπορει να βρει κανεις καλυτερο κινητο στην Ελληνικη αγορα αυτη τη στιγμη. ουτε κατα τη γνωμη μου παιζει καμια συγκριση με το (υπερτιμημενο) S6

 

επιπλεον, στα σκρουτζομαγαζα ξεκιναει απο 437, συν οτι καποια δε δεχονται καρτες, η χρεωνουν εξτρα για πληρωμη με καρτα. Χιλιες φορες απο καταστημα Vodafone οσο παιζει αυτη η τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτε τηλ καλυτερα στα καταστηματα της περιοχης σας να σας πουν αν εχουν στοκ και αν οχι, εμενα τουλαχιστον μου ειπαν οτι παραγγειλαν πολλα κομματια γιατι θα τρεξει για μερες η προσφορα..τι θα παιξει στη πραξη, δε ξερω..

 

φανταζομαι παντως οτι θα ακολουθησουν και αλλοι ως συνηθως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να παίζει και στα καταστήματα cosmote η προσφορά, νομίζω ότι είδα αυτή τη τιμή σε διαφήμιση πριν λίγο. Θα μου πείτε, germanos = cosmote, σωστά αλλά όποιος το θέλει και ισχύει και εκεί η προσφορά, δε χάνει κάτι να ρωτήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα ενα G4, παρολο που επελεξα καφε μου πηρε στην παραγγελια το μαυρο, δεν εχει δυνατοτητα ατοκων δοσεων...απο εβδομαδα λογικα παραλαμβανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...