Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Kοτσοβολος Sony 500GB C Chassis PS4 Κονσόλα 299€


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Α, ξεχασα να σας πω, περαστικος εξω απο Ηλεκτρονικη χθες βραδυ, ρωτησα και γραφω για τους συμφορουμιτες πληροφοριες για το θεμα "κουπονι" (30αρι που ελεγαν καποιοι στα 300+ψιλα)...

 

1. Η επομενη αγορα δεν ειναι 60 που γραφτηκε εδω, αλλα απο 79 (για την 30αρα - 300-499) και απο 89 (για την 50αρα που ειναι σε αγορα ανω των 500€).

2. Το ps4 της προσφορας ειτε με το παιχνιδι ειτε το σκετο 500αρι, ειναι λεει σε αλλη ειδικη κατηγορια προσφορας και ΔΕΝ συνδιαζεται με το 30αρι κουπονι αν βαλετε και κατι ωστε να πιασετε τα 300. Μονο αν η αγορα γινει σε αλλο ps4 που δεν ειναι σε προσφορα, που ειναι ας πουμε στα 360 κλπ θα βγει δωροεπιταγη. 

 

Οποτε ανθρακες ο θησαυρός που ακουμε τοσες μερες.

 

Ας επιβεβαιωσει και κανενας αλλος ρωτωντας σε καποιο καταστημα τους. Ελπιζω να μην φερει 3η διαφορετικη εκδοχη... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παιδια Ρόδο μια χαρα μου εκαναν και δωροεπιταγη Και όλα απλα δεν το ειχαν Ετοιμοπαράδοτο και πηρα απο τον κωτσοβολο απλα με το star wars και μου πηρεη γυναικα το witcher συνολακι 390 30 παραπανω απο οτι στην ηλεκτρονικη αλλα εκει θα περιμενα και εγω δεν ξερω ποσο :) αφου δεν πηραμε ρην κυριακη με το uncharted 299 πακετο......7 ειχαν λεει και εφυγαν μεχρι το μεσημερι......οποτε μαλλον οτι να ναι ο υπαλληλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mediamarkt που ημουνα πριν λιγο, παιζουν τα εξης bundles :

1) Σκετο 500αρι στα 299 οπως ολοι

2) 500αρι + οποιοδηποτε dualshock (ειχε πολλα μαυρα, ενα ασημι και πολλα παραλλαγης εκει) στα 329 οπως πρωην πλαισιο και τωρα κοτσοβολος.

3) 500αρι + οποιοδηποτε ps4 game απο το μαγαζι στα 339 (οποιο θες το διαλεγεις χωριστα)

4) 500αρι + οποιοδηποτε ps4 game + οποιοδηποτε dualshock στα 369.

 

Δηλαδη με αλλα λογια το 500αρι στα 299 και μπορεις να συνδιασεις με +40 οποιοδηποτε game η με +30 οποιοδηποτε dualshock η και τα δυο μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμενα παιδια Ρόδο μια χαρα μου εκαναν και δωροεπιταγη Και όλα απλα δεν το ειχαν Ετοιμοπαράδοτο και πηρα απο τον κωτσοβολο απλα με το star wars και μου πηρεη γυναικα το witcher συνολακι 390 30 παραπανω απο οτι στην ηλεκτρονικη αλλα εκει θα περιμενα και εγω δεν ξερω ποσο :) αφου δεν πηραμε ρην κυριακη με το uncharted 299 πακετο......7 ειχαν λεει και εφυγαν μεχρι το μεσημερι......οποτε μαλλον οτι να ναι ο υπαλληλος

 

Πως σου εκαναν δωροεπιταγη αφου δεν ειχαν το προιον; Στα λογια; Το συστημα την βγαζει, δεν ειναι χαρτακι που σου δινει καποιος επειδη σε συμπαθει. Σου ειπαν λες και οτι ειναι για 60 ευρω επομενη αγορα που εμενα μου ειπαν 79, ο τυπος χθες τα ηξερε σφαιρα, δεν ψαχνοταν. 

 

Εγω θα σου εδινα 500 ευρω δωροεπιταγη, αλλα, ξερεις, δεν εχω κονσολα.   :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εκανα ηλεκτρονικη παραγγελία σε Ηλεκτρονική προχθες 28/12. Δεν έχει αλλάξει καν το στάτους της παραγγελίας . Ακομα αναμένω ...

Απάντηση μετά από 2 μέρες :

 

Καλησπέρα σας , δυστυχώς ακυρώνουμε την παραγγελία σας λόγω μη διαθεσιμότητας του είδους στον προμηθευτή. Συγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση. Ό,τι χρειαστείτε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας. Ευχαριστούμε

 

Εντωμεταξύ στο site ειναι διαθέσιμο ... Αν βάλω παραγγελία και πληρώσω με πιστωτική θα το βρούνε διαθέσιμο ;

Ασόβαροι τελέιως ... Εγκλωβισμένοι σε παράλληλες προσφορές που δεν μπορούν να ανταποκριθούν ( 10% επιστροφή eurobank , δωροεπιταγή 30 ευρώ , τιμή 299 ps4 ) . Έστειλα και ανάλογο Mail , απάντηση καμμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτοι όπως πάντα...έτσι κάνουν και με τις "προσφορές" τους...πχ έκπτωση 30% σε τιμή καταστήματος, η οποία είναι ήδη στα ύψη και μετά την έκπτωση σου έρχεται σε νορμαλ τιμη internet...γ@μώ τις πρακτικές...τι να πω...μάλλον έχουν φανατικό κοινό που γουστάρει να τους τα ακουμπάει...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση μετά από 2 μέρες :

 

Καλησπέρα σας , δυστυχώς ακυρώνουμε την παραγγελία σας λόγω μη διαθεσιμότητας του είδους στον προμηθευτή. Συγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση. Ό,τι χρειαστείτε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας. Ευχαριστούμε

 

Εντωμεταξύ στο site ειναι διαθέσιμο ... Αν βάλω παραγγελία και πληρώσω με πιστωτική θα το βρούνε διαθέσιμο ;

Ασόβαροι τελέιως ... Εγκλωβισμένοι σε παράλληλες προσφορές που δεν μπορούν να ανταποκριθούν ( 10% επιστροφή eurobank , δωροεπιταγή 30 ευρώ , τιμή 299 ps4 ) . Έστειλα και ανάλογο Mail , απάντηση καμμία.

Σε συνέχεια του παραπάνω , το έβγαλαν από το site ... μπορεί να διαβάζουν insomnia :-)

Ανέντιμο όμως να κάνω παραγγελία 2 μέρες πριν και σήμερα να μου λένε δεν το έχουμε διαθέσιμο γιατί θα το έπαιρνα από άλλο κατάστημα π.χ. Γερμανό που όμως σήμερα δεν το έχει διαθέσιμο.

Αυτή η συμπεριφορά θα φτιάξει αν οι καταναλωτές αρχίζουν και τιμωρούν...Π.χ. εγώ δεν προκειται να αγοράσω ούτε στικάκι απο εκεί. Και επειδή ξέρω ότι τα διαβάζουν εκεί στην Ηλεκτρονική , συγχαρητήρια χάσατε για λόγους συμπεριφοράς έναν πελάτη.

Σε mail που έστειλα για λεπτομέρειες και κάποιες ερωτήσεις ούτε καν απάντησαν. Συγχαρητήρια managers Ηλεκτρονικής , συμπεριφορά μικρομάγαζου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολεισαι και τελειωσε

Εμενα οσα καταστηματα μου κανουν παρομοια και κουτοπονηρα κολπακια ελληναραδικα με ξεχνανε απλα.δεν ξανααγοραζω τιποτα ποτε και οποιος με ρωτησει το μαυριζω το καταστημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη βδομάδα παράγγειλα την κονσόλα από public και την δευτέρα μου ήρθε sms ότι είναι στο κατάστημα και θα μου την κρατήσουν για πέντε μέρες. Πήγα σήμερα να την πάρω και αφού έψαχναν κανένα 10λεπτο μου λένε ότι κατά λάθος δόθηκε σε άλλον και δυστυχώς δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτη αυτή η έκδοση. Το καλύτερο; Θα μπορούσαν να μου δώσουν το πακέτο με το uncharted αφαιρώντας του παιχνίδι αλλά θα έπρεπε να δώσω 30 ευρώ επιπλέον! Δυστυχώς ήμουν με παρέα που με περίμενε και δεν ήθελα να το τραβήξω πολύ και μόλις είδα ότι υπάρχει σε άλλο κατάστημα σχετικά κοντά (είχε εξαντληθεί σε 4 που πήρα τηλέφωνο) πήγα και την πήρα. Πόσο απαράδεκτοι;;;; Όχι μόνο την έδωσαν σε άλλον ήθελαν και 30 ευρώ επιπλέον για να μου κάνουν την "χάρη" να πάρω την άλλη που ήταν σε πακέτο χωρίς το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα λάθος δεν έγινε. Πήγε κάποιος και το χτύπησε στα σίγουρα, ενώ η δική σου η κράτηση ήταν αβέβαιη. Γνωστές λαμογιές οι παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη βδομάδα παράγγειλα την κονσόλα από public και την δευτέρα μου ήρθε sms ότι είναι στο κατάστημα και θα μου την κρατήσουν για πέντε μέρες. Πήγα σήμερα να την πάρω και αφού έψαχναν κανένα 10λεπτο μου λένε ότι κατά λάθος δόθηκε σε άλλον και δυστυχώς δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτη αυτή η έκδοση. Το καλύτερο; Θα μπορούσαν να μου δώσουν το πακέτο με το uncharted αφαιρώντας του παιχνίδι αλλά θα έπρεπε να δώσω 30 ευρώ επιπλέον! Δυστυχώς ήμουν με παρέα που με περίμενε και δεν ήθελα να το τραβήξω πολύ και μόλις είδα ότι υπάρχει σε άλλο κατάστημα σχετικά κοντά (είχε εξαντληθεί σε 4 που πήρα τηλέφωνο) πήγα και την πήρα. Πόσο απαράδεκτοι;;;; Όχι μόνο την έδωσαν σε άλλον ήθελαν και 30 ευρώ επιπλέον για να μου κάνουν την "χάρη" να πάρω την άλλη που ήταν σε πακέτο χωρίς το παιχνίδι. 

Το ξερεις φανταζομαι οτι αυτο που πηγαν να κανουν ειναι παρανομο και μπορουσες να τους πας δικαστικως ετσι? :)

 

Στο bundle του Uncharted,καταραμενο Public,γραφει με μεγαλα γραμματα''Not to be sold separately''. Αν τους εκανες φασαρια για αυτο μη σου πω οτι παιζει να επαιρνες την κονσολα 50ευρω φθηνοτερα ή με το Uncharted δωρο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερεις φανταζομαι οτι αυτο που πηγαν να κανουν ειναι παρανομο και μπορουσες να τους πας δικαστικως ετσι? :)

 

Στο bundle του Uncharted,καταραμενο Public,γραφει με μεγαλα γραμματα''Not to be sold separately''. Αν τους εκανες φασαρια για αυτο μη σου πω οτι παιζει να επαιρνες την κονσολα 50ευρω φθηνοτερα ή με το Uncharted δωρο :)

 

Το γνωρίζω αλλά είναι λίγο τραβηγμένο... Η πλάκα είναι ότι και το πακέτο που σκόπευε να "σπάσει" ήταν παραγγελία κάποιου άλλου. Μιλάμε τραγικά πράγματα... Εάν είχα χρόνο θα πήγαινα να βρω τον υπεύθυνο και το λιγότερο που θα πετύχαινα θα ήταν να πάρω την κονσόλα όπως είναι με το παιχνίδι στα 300 ευρώ και δωρεάν την επέκταση εγγύησης ή καμιά δωροεπιταγή. Δυστυχώς με περιμέναν για ψώνια και διάφορα άλλα και μιας και ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς το άφησα. Τώρα πάντως που το ξαναθυμήθηκα άφησα μια ωραία αξιολόγηση στο skroutz αν και ξέρω πόσο σοβαρά θα την λάβουν υπόψιν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...