Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Kοτσοβολος Sony 500GB C Chassis PS4 Κονσόλα 299€


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ρε συ σιγα

Γιατι ισα ισα τα δινεις και στην τιμη που τα πηρες.καλο γ αυτον που θα το παρει ;)

Ελευθερες αγγελιες εχουμε οτι θελεις βαζεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όλοι περιμένουν τις νέες προσφορές λόγο εκπτώσεων . Οπότε δύσκολα να αγοράσει κάποιος κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσφορες στα γνωστα(public,plaisio) με μια γρηγορη ματια εχουν μπει ηδη,οποτε λογικα δε θα μπει κατι καλυτερο...βασικα εχoυν παει τη κονσολα παλι στα 359(και στο xbox one τα ιδια),οποτε να τη ριξουν παλι στα 299 και με κατι εξτρα μου φαινεται λιγο δυσκολο προς το παρον,οποτε οποιος προλαβε προλαβε...

 

Υ.Γ ψιλοασχετο αλλα ακομα θυμαμαι πριν μερικα χρονια οι μεγαλες αλυσιδες βαζανε την πρωτη μερα των εκπτωσεων παιχνιδια στα 5ευρω και με μεγαλη ποικιλια,μιλαμε στα τελειωματα του ps2 και του xbox original

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρήγγειλα από you στα 339€ πακέτο με Shadow of mordor, νομίζω είναι η καλύτερη τιμή που παίζει....

Στην ουσια βγαινει 309περιπου ευρω η κονσολα. Νομιζω οτι οσοι ηταν να αγορασουν αγορασαν ειτε στα 300ευρω ειτε την προσφορα με 2ρο controller ή ενα παιχνιδι στην μιση τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ζωή συνεχίζεται όμως και πρέπει να αγοράσουμε και οι υπόλοιποι που δεν αγοράσαμε τότε! :P

Εκτως αν περιμενατε να πεσει πχ η κονσολα σκετη στα 250ευρω πραγμα χλωμο εως αδυνατο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεγαμε και πριν 10 μερες.... δυστυχως καποιοι νομιζαν οτι τωρα θα το δινουν 250 στις και καλα εκπτωσεις, και το Πασχα 199 και απο το καλοκαιρι και μετα θα το χαριζουν.

Το 329 με εξτρα χειριστηριο ηταν αψογη τιμη για την εποχη (2 χρονια κυκλοφορει η κονσολα οχι 4-5). Οποιος πραγματικα ηθελε, πηρε. Οσοι θελανε πιο κατω (και το πιστευαν για αμεσα) ή θα πληρωσουν αυτην την ψευδαισθηση τους ή ας κανουν υπομονη κανα 6μηνο, κααααποια στιγμη θα κατσει αντιστοιχη/λιγο καλυτερη προσφορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως αν και ολες οι μεγαλες αλυσιδες γραφουν Εκπτωσεις και λοιπα και λοιπα με μεγαλα γραμματα στα site τους,δεν εχω πετυχει ουτε μια.Ισα ισα που οι τιμες εχουν ανεβει κιολας σε αρκετα πραγματα και απο τα ιδια καταστηματα μαλιστα,βλεπε πχ στου Bloodborne GOTY Edition απο 59.90 στα 67.90 για ps4, Halo MCC για XboxOne απο 19.90 εχει φτασει τωρα στα 45ευρω παρακαλω και παει λεγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox1; ποιος ασχολείται με αυτό;

Το ps4 είναι πολύ μπροστά :)

 

και εγω ετσι ελεγα στην αρχη και μετα απο κανα μηνα λιωσιματος και στις 2 κονσολες το ps4 το πουλησα γιατι καταλαβα οτι τελικα η sony αρχιζει να κατηφοριζει σιγα σιγα ενω το xbox κανει μικρα βηματα ανυψωσης καθε μερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...