Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Kοτσοβολος Sony 500GB C Chassis PS4 Κονσόλα 299€


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωριστά να τα πάρεις, κονσόλα+1τ δίσκο+-παιχνίδια οικονομικότερα βγαίνει.υπάρχουν και μεταχειρισμένα και από αγγελίες εδώ.Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν εκτός από την ανανεωμένη έκδοση C Chassis κυκλοφορεί ακόμα και η απλή;

 

Ρωτάω γιατί στο πλαίσιο δεν αναφέρει τίποτα για C Chassis και θέλω να το παραγγείλω από εκεί...

 

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-500-GB-2nd-Dualshock.htm

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν εκτός από την ανανεωμένη έκδοση C Chassis κυκλοφορεί ακόμα και η απλή;

 

Ρωτάω γιατί στο πλαίσιο δεν αναφέρει τίποτα για C Chassis και θέλω να το παραγγείλω από εκεί...

 

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-500-GB-2nd-Dualshock.htm

Στείλε τους ένα mail και λογικά θα σε πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μην τρελαίνεστε με την C Chassis μιας και ΔΕΝ έχει τρελή διαφορά με την προηγούμενη έκδοση!

Εννοείτε είναι ευπρόσδεκτες οι μικρές αλλαγές, αλλά αν κάποιος θέλει να δει κάτι ριζικά αλλαγμένο, καλό θα είναι να περιμένει 1-2χρόνια που ίσως βγει κάποιο slim μοντέλο!

Μπορείτε να δείτε παρακάτω, 2 σελίδες με μια αναλυτική ματιά στα νέα χαρακτηριστικά! (στα Ελληνικά) ---> http://www.enternity.gr/Article/Games/Reviews/PlayStation-4-CUH-1200-%C2%ABC-Chassis%C2%BB-review/33090.html?page=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μαγκες την θεωρω μια χαρα προσφορα

-ειναι καλυτερο/αναβαθμισμενο μοντελο απο το αρχικο

-εξω παιζει στα 320 περιπου/αρα για ελλαδα καπιτολ εισαι οκ

-το παιρνεις σκετο 299 και η κατεβαζεις τα παιχνιδια που εσυ θελεις η τα αγοραζεις ξεχωριστα/προσωπικα εγω ειμαι αδιαφορος με οτι bundle εχει κυκλοφορησει ως τωρα,δεν μου αρεσουν τα σπορ ουτε τα last of us/uncharted που τα ειχα στο ps3,με βολευει απο την στιγμη που θελω το witcher 3 και δεν προκειται να βγει bundle

-στην τελικη μιλαμε για ps4,ξερετε τι πωλησεις κανει???εχετε δει σε ριβιου με το xbox one ποιο θεωρειτε καλυτερο???δηλαδη ποσο να πεσει ακομα??επιπλεον δειτε τιμες στο πσ3 μετα απο τοσα χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 329 του Πλαισιου για κονσολα 500gb και δευτερο dualshock ειναι η καλυτερη προσφορα πιστευω!

Γιατι τα παιχνιδια bundle ειναι σχετικη η αξια τους και το ποσο σε ενδιαφερουν, αλλα με +30€ στην ηδη καλη τιμη των 299 για την κονσολα, να παιρνεις και το δευτερο χειριστηριο που οι πιο πολλοι το θελουν....ε ειναι πολυ καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει κάποια στιγμή αυτή η καραμέλα με το σκουτζ να σταματήσει. Τα περισσότερα μικρομάγαζα πετυχαίνουν χαμηλότερες τιμές , κάνοντας παραεισαγωγες παιχνιδιών και περιφερειακών και σχεδόν πάντα έχουν κρυφές χρεώσεις ώσπου να φτάσει στα χέρια του καταναλωτή.  Ακόμα γελάω με γνωστό μαγαζί του σκρουτζ που είχα παραγγείλει ενα παιχνιδι για ps2 σε "καλή" τιμή. Μέτα από 20 μέρες αναμονή για να έρθει από το εξωτερικό, με ενημέρωσαν με ένα απλό mail πως το παιχνίδι που έχω παραγγείλει έχει αδυναμία παράδοσης καθώς δεν το βρίσκουν. Εν τω μεταξύ όμως τα λεφτά τα είχαν κρατήσει από την κάρτα μου για την παραγγελία και τους έψαχνα 1 εβδομάδα για να βρούμε τρόπο να μου τα επιστρέψουν . Φυσικά δεν λέω πως όλα τα σκρουτζομαγαζα είναι έτσι   Αν μπεις πάντως στην σελίδα του καταστήματος που είδες στο Skroutz θα καταλάβεις πως η τιμή είναι για αγορά μέσω web που έχει επιβάρυνση άλλα 5 ευρώ για να σου έρθει σπίτι και από το κατάστημα  αν το πάρεις κοστίζει 49 ευρώ. Το φυσικό τους κατάστημα είναι στο Μενίδι και αμφιβάλω αν έχουν στοκ παιχνιδιού πάνω από 3-4 κομμάτια. Πολλοί από τους μικρομαγαζάτορες κάνουν το γνωστό κόλπο να παραγγέλνουν το παιχνίδι από το εξωτερικό , αφού τους το έχεις παραγγείλει εσύ με αποτέλεσμα να κάνει πολλές φόρες να φτάσει σε εσένα μέχρι και πάνω από 2 εβδομάδες.  Επιπλέον δεν νομίζω κάποιος από διαφορετική περιοχή από το Μενίδι που είναι το κατάστημα να σπεύσει να το αγοράσει καθώς το κόστος μετακίνησης θα είναι τέτοιο που θα ακυρώνει την όποια "προσφορά"  Έτσι οι "τσιμπημένες" τιμές των μεγάλων αλυσίδων στο τέλος δεν είναι και τόσο "τσιμπημένες" καθώς από ένα τέτοιο μεγάλο  κατάστημα έχει ο καθένας στην γειτονιά του, έχουν την εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπειας  και φυσικά έχουν πληθώρα ετοιμοπαράδοτων προϊόντων την ίδια μέρα που τα θέλεις...   

Ενταξυ εσυ να αγοραζεις μονο απο αλυσιδες που τα εχουν 60ευρω :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

-εξω παιζει στα 320 περιπου/αρα για ελλαδα καπιτολ εισαι οκ

...

 

Αυτο δεν ισχυει, εχω δωσει απο την προηγουμενη βδομαδα στο αλλο θεμα με το you, συνδεσμους στους οποιους το νεο μοντελο (αυτο του θεματος) ειχε παντου εξω 299€ και σε 1-2 μαγαζια ειχε 279ευρω.

 

Δεν την λες και τελεια οταν εξω ξεκινα απο 279€ 
 
 
και ειναι σχεδον στανταρ το 299
 

 

Τωρα μαλιστα το εχουν (το νεο μοντελο) στα 269€ αν δειτε τα λινκς!

http://www.mediamarkt.de/de/product/_playstation-4-konsole-500gb-schwarz-neu-cuh-1216a-ps4-konsolen-2023678.html

 

post-83099-0-25835200-1451136906_thumb.png

 

 

http://www.amazon.de/dp/B010TNVS1W

 

post-83099-0-17676600-1451136899_thumb.png

 

Και οπως ειχα πει και πιθανολογουσα, ετσι και εγινε, το εβαλαν ολοι στα 299 Ελλαδα:

 

 

Χμ, το οποιο πιθανον να ηταν και νωριτερα απο του you αφου συνηθως απο ο,τι εχω δει αργει καποιες ωρες να πιασει τιμες το σκρουτζ. Εκει (σκρουτζ) εχει το 299 του Κωτσοβ. Μηπως ειναι προωθητικη της sony hellas και σε λιγο (ωρες; ) δουμε το 299 παντου;
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξυ εσυ να αγοραζεις μονο απο αλυσιδες που τα εχουν 60ευρω :)

Ειπε οτι δεν το βρισκει και αναφερε 1 μαγαζι που μπορει να το βρει σε αλλα 10 τουλαχιστον σε αυτην την τιμη(π. κεντρο αθηνα κλπ κλπ)Φιλε η δουλευεις για αυτους ή......εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχουν εδω τετοια ατομα που "κραζουν" το σκρουτζ στις προσφορες-ευκαιριες δεν ειμαστε?

sorry για το off topic

ps:Χρονια πολλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπε οτι δεν το βρισκει και αναφερε 1 μαγαζι που μπορει να το βρει σε αλλα 10 τουλαχιστον σε αυτην την τιμη(π. κεντρο αθηνα κλπ κλπ)Φιλε η δουλευεις για αυτους ή......εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχουν εδω τετοια ατομα που "κραζουν" το σκρουτζ στις προσφορες-ευκαιριες δεν ειμαστε?

sorry για το off topic

ps:Χρονια πολλα!

Φίλε μου δεν είναι όλη η Ελλάδα στην Αθήνα, επίσης σου παρέθεσα τους λόγους που θα προτιμήσει κάποιος να ψωνίσει ένα προϊόν λίγο ακριβότερα από τις τιμές που δίνει το σκρούτζ . Δεν σε ανάγκασε κανείς να ψωνίσεις από εκεί. Εσύ εσπευσες να σχολιάσεις πρώτος την τιμή που παρέθεσα για το pes 2016. Και για να το κλείσουμε το θέμα οι μεγάλες αλυσίδες πουλάνε 500 κομμάτια πανελλαδικά, τα μικρομάγαζα του σκρουτζ ζήτημα να δίνουν 10. Όποιος έχει μυαλό καταλαβαίνει και τους λόγους... Χρόνια πολλά  

Ενταξυ εσυ να αγοραζεις μονο απο αλυσιδες που τα εχουν 60ευρω :)

Άσε ρε φίλε να κάνω κουμάντο εγώ στο δικό μου πορτοφόλι...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nikangel...

 

Τι διαφορά έχει 1 cd απο κατάστημα του Σκρούτζ με κάποιο απο μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων?

 

Οταν βγαίνει καινούριο με τιμή στο Σκρουτζ 50-55 και στα μεγάλα καταστήματα 69€ τότε θα το αγοράσω από τον 1ο.Αργότερα ή τιμή του Σκρουτζομάγαζου θα πέσει και άλλο ενω το μεγάλο κατάστημα θα αργήσει να ρίξει την τιμή.Οσο κάνει στο μεγάλο κατάστημα μεταχειρισμένο,έχει στο Σκρούτζ καινούριο.

 

Στο κάθε παιχνίδι κερδίζεις 15-20.Στα 5 παιχνίδια 75-100€.

 

Εχω αγοράσει παιχνίδια απο κατάστημα που συμμετέχει στο Σκρούτζ πιο φθηνά,αλλά πήγα ο ίδιος και το πήρα γιατί δεν ήθελα να πληρώσω μεταφορικά για 15-20 χμ πήγαινε έλα.

 

Για όσους δεν μένουν Αθήνα και με τα μεταφορικά τους έρχεται η ίδια τιμή λογικό είναι να τα παίρνουν από κάποιο μεγάλο κατάστημα.

 

Τα μεγάλα καταστήματα τα τιμούμε όταν βάζουν πραγματικές προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν είναι όλη η Ελλάδα στην Αθήνα, επίσης σου παρέθεσα τους λόγους που θα προτιμήσει κάποιος να ψωνίσει ένα προϊόν λίγο ακριβότερα από τις τιμές που δίνει το σκρούτζ . Δεν σε ανάγκασε κανείς να ψωνίσεις από εκεί. Εσύ εσπευσες να σχολιάσεις πρώτος την τιμή που παρέθεσα για το pes 2016. Και για να το κλείσουμε το θέμα οι μεγάλες αλυσίδες πουλάνε 500 κομμάτια πανελλαδικά, τα μικρομάγαζα του σκρουτζ ζήτημα να δίνουν 10. Όποιος έχει μυαλό καταλαβαίνει και τους λόγους... Χρόνια πολλά  

Άσε ρε φίλε να κάνω κουμάντο εγώ στο δικό μου πορτοφόλι...  

 

 Φυσικά θα κάνεις κουμάντο στο δικό σου πορτοφόλι αλλά μην γράφεις ανακρίβειες και παρασύρεις κάποιον. Το προιον ενος σκρουτζομαγαζου εφοσον συγκαταλεγεται στα αξιοπιστα δεν διαφερει σε τιποτα απο εκεινο μιας μεγαλοαλυσιδας. Τωρα αν εσυ αντιμετωπισες μια περιπτωση με μεταχειρισμενο, θα μπορουσες να αντιμετωπισεις ακριβως την ιδια και με τα used του public που πολλες φορες πουλανε promo. Εγω απο προσωπικη εμπειρια ειχα πολυ καλυτερη εξυπηρετηση απο μικρα καταστηματα παρα απο τα μεγαλα.

 

Τωρα γιατι ο ενας πουλαει 500 και ο αλλος 10, εγω που εχω το μυαλο θα σου απαντησω. Ο ενας εχει ενα δικτυο καταστηματων σε ολη την Ελλαδα και τριπλασιο μπατζετ απο τον μικρο-επαγγελματια που εχει ενα καταστηματακι σε μια συνοικα της Αθηνας. Αυτο δεν ηθελες να πεις και εσυ ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τις γιορτες πιστευετε οτι θα παραμεινει η τιμη αυτη των 299 ευρω γενικα στο Ps4 η θα ξανα ανεβει?

θα γινει ο,τι γινεται καθε χρονο φιλε..θα ανεβει λιγο η τιμη ξανα περιπου κανα 329ευρω και απο απριλιο θα πεσει λιγο πιο χαμηλα η τιμη απο ο,τι τωρα περιπου κανα 279ευρω και του χρονου τα χριστουγεννα θα εχει παει σιγουρα στα 249 σκετη κονσολα. το 2019 δεκεμβρη βγαινει το PS5...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...