Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Kοτσοβολος Sony 500GB C Chassis PS4 Κονσόλα 299€


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα διάλεγα το πακέτο με το δεύτερο χειριστήριο στα 329.

 

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-500-GB-2nd-Dualshock.htm

 

Αλλά και πάλι, μεγάλο ρόλο παίζει για ποιο παιχνίδι ενδιαφέρεσαι και σε τι τιμή μπορείς να το βρεις.

ακομα δεν εχουν βγει τα παιχνιδια που θελω. αλλα πρεπει να αγορασω πλεηστεησιο γιατι δεν ειμαι καλα και λεω να κανω τσανελ τη στενοχωρια μου εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βαση αυτα που γραφετε, το πακετο με τα 329 και δευτερο χειριστηριο ειναι η καλυτερη επιλογη για τους πιο πολλους εκτος αν πραγματικα δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να παιξετε κατι διπλο (πραγμα δυσκολο αφου εκει ειναι ενα βασικο ατου μιας κονσολας εναντι του PC).
Αποκει και περα αν ισχυει το 10% επιστροφη της eurobank στην ηλεκτρονικη (που αποτι βλεπω στο site λεει ΚΑΙ χρεωστικες αυτη τη φορα...οσοι θυμουνται τι οανικος ειχε γινει τοτε με το Γερμανο καταλαβαινουν τι λεω) τοτε στα 269€ σκετη η κονσολα απο ηλεκτρονικη ειναι πολυ καλα για οσους εχουβ τετοια καρτα...μπορεις να παρεις το dualshock και αργοτερα αν το θες και να μεινουν και ρεστα.
Τελος εαν υπαρχει περιπτωση να δωσει η ηλεκτρονικη καποιο bundle με παιχνιδι στα 299 (=270) οπως ανεφερε καποιος εκει απλα δεν υπαρχει η τιμη...το σκεφτομαι να παρω και ας πουλησα το δικο μου το καλοκαιρι επειδη δε το χρησιμοποιουσα...

Γενικα συμφωνω με καποιο συμφορουμιτη παραπανω οτι δεν αξιζουν οι προσφορες με bundle παιχνιδια σε σχεση με τις δυο προαναφερθεντες, γιατι τα παιχνιδια μεταχειρησμενα παιζουν αρκετα φτηνα οποτε μπορεις να τα προμηθευτεις ετσι αργοτερα... Εκτος πια και αν ειναι για καποιο παιχνιδι που θες οπωσδηποτε ΑΜΕΣΑ, δηλαδη πχ να αποτελει το βασικο λογο που παιρνεις την κονσολα (κανα metal gear, fifa κλπ) και εχει κρατησει τιμη οποτε εκει απο το να ριξεις καμια 40αρα στο μεταχειρησμενο μπορει να αξιζει το bundle!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βαση αυτα που γραφετε, το πακετο με τα 329 και δευτερο χειριστηριο ειναι η καλυτερη επιλογη για τους πιο πολλους εκτος αν πραγματικα δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να παιξετε κατι διπλο (πραγμα δυσκολο αφου εκει ειναι ενα βασικο ατου μιας κονσολας εναντι του PC).

Αποκει και περα αν ισχυει το 10% επιστροφη της eurobank στην ηλεκτρονικη (που αποτι βλεπω στο site λεει ΚΑΙ χρεωστικες αυτη τη φορα...οσοι θυμουνται τι οανικος ειχε γινει τοτε με το Γερμανο καταλαβαινουν τι λεω) τοτε στα 269€ σκετη η κονσολα απο ηλεκτρονικη ειναι πολυ καλα για οσους εχουβ τετοια καρτα...μπορεις να παρεις το dualshock και αργοτερα αν το θες και να μεινουν και ρεστα.

Τελος εαν υπαρχει περιπτωση να δωσει η ηλεκτρονικη καποιο bundle με παιχνιδι στα 299 (=270) οπως ανεφερε καποιος εκει απλα δεν υπαρχει η τιμη...το σκεφτομαι να παρω και ας πουλησα το δικο μου το καλοκαιρι επειδη δε το χρησιμοποιουσα...

Γενικα συμφωνω με καποιο συμφορουμιτη παραπανω οτι δεν αξιζουν οι προσφορες με bundle παιχνιδια σε σχεση με τις δυο προαναφερθεντες, γιατι τα παιχνιδια μεταχειρησμενα παιζουν αρκετα φτηνα οποτε μπορεις να τα προμηθευτεις ετσι αργοτερα... Εκτος πια και αν ειναι για καποιο παιχνιδι που θες οπωσδηποτε ΑΜΕΣΑ, δηλαδη πχ να αποτελει το βασικο λογο που παιρνεις την κονσολα (κανα metal gear, fifa κλπ) και εχει κρατησει τιμη οποτε εκει απο το να ριξεις καμια 40αρα στο μεταχειρησμενο μπορει να αξιζει το bundle!

Συμπέρασμα : Ζητούμε απο Ηλεκτρονική bundle με 299 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αν και το Mail μου έλεγε 299 μόνο κονσόλα η ηλεκτρονική είχε μαζί και το uncharted

Το κακό?

Το έμαθα σήμερα όταν πήγα για να δω γιατί τώρα δίνουν και δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά

Και μιας και είμαι κάτοχος Eurobank κάρτας θα μου βγει 300 - 10% = 270 και μετά έναν τίτλο 60€ -30€ της δωροεπιταγης=30

Όποτε με 300€ παίρνω και το παιχνίδι που θέλω και αν είναι κάπως πιο φτηνό ίσως και κάτι την γυναίκα :)

 

Πως σας φαίνεται?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αν και το Mail μου έλεγε 299 μόνο κονσόλα η ηλεκτρονική είχε μαζί και το uncharted

Το κακό?

Το έμαθα σήμερα όταν πήγα για να δω γιατί τώρα δίνουν και δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά

Και μιας και είμαι κάτοχος Eurobank κάρτας θα μου βγει 300 - 10% = 270 και μετά έναν τίτλο 60€ -30€ της δωροεπιταγης=30

Όποτε με 300€ παίρνω και το παιχνίδι που θέλω και αν είναι κάπως πιο φτηνό ίσως και κάτι την γυναίκα :)

 

Πως σας φαίνεται?

Μπορεις να μας πεις τι ακριβως παιζει με τη δωροεπιταγη? γιατι online δε βρισκω κατι... Τι ορους εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αν και το Mail μου έλεγε 299 μόνο κονσόλα η ηλεκτρονική είχε μαζί και το uncharted

Το κακό?

Το έμαθα σήμερα όταν πήγα για να δω γιατί τώρα δίνουν και δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά

Και μιας και είμαι κάτοχος Eurobank κάρτας θα μου βγει 300 - 10% = 270 και μετά έναν τίτλο 60€ -30€ της δωροεπιταγης=30

Όποτε με 300€ παίρνω και το παιχνίδι που θέλω και αν είναι κάπως πιο φτηνό ίσως και κάτι την γυναίκα :)

Πως σας φαίνεται?

Η δωροεπιταγή που προκύπτει ; Γιατί στο site δεν βλέπω κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα στο facebook της ηλεκτρονικης οτι λεει για αγορες 301-500ε δινει 30ε δωροεπιταγη....δε λεει λεπτομερειες ομως για το μεχρι ποτε μπορει να εξαργυρωθει κλπ.

Παντως με το PS4 στα 299, πρεπει να αγορασεις και καμια θηκη DVD πχ για να πας 301? :P

 

ΥΓ: Τωρα πλεον εχει και banner στο site τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για τσεκαρε και αυτο οσοι δεν το ξερεται... ps4+παιχνιδι η controller στην μιση τιμη από τον Link.png Site: https://www.germanos.gr/category/ps4-500gb/cat640104/">γερμανο

Με το fallout 4 στα 330€ είναι σούπερ πακέτο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος αν η προσφορα της ηλεκτρονικης 30 ατοκες και 30 ευρω δωρο για 301-499 ευρω μπορει να συνδυαστει με το ps4 στα 299 μαζι με κατι αλλο αξιας 2 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι εγώ το παρήγγειλα από το public το μεσημέρι σήμερα μου έλεγε 1-3 εργάσιμες παράδοση τώρα το βλέπω εξαντλημένο λέτε να το πρόλαβα? Μιλάω για την απλη έκδοση χωρίς τιποτα στα 299€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...