Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπική μου άποψη.Οι ώριμες γυναίκες εκτιμούν τα πάντα στο αντίθετο φύλλο και όχι μόνο.Ακόμα και εάν κάποιος έχει κάποιο πρόβλημα θα τον στηρίξει κτλ.

Επίσης περισσότερες ώριμες γυναίκες θα δεις παρά ώριμους άνδρες.

Αυτό το στοιχείο της ωριμότητας φαίνεται από τις μικρές ηλικίες δηλαδή 16-18 χρονών.

Δεν παύει όμως να υπάρχουν αυτές που σου δίνουν την αίσθηση ωριμότητας που την πραγματικότητα δεν είναι ώριμες μόνο χαζοχαρούμενες είναι και σκέφτονται πονηρά και ενδιαφέρονται δήθεν να είναι κοντά στον άλλον με σκοπό  την εξαπάτηση είτε οικονομικά είτε με κάποιον άλλον τρόπο.

 

Γενικά μια ώριμη θα το καταλάβεις από το ντύσιμο της και από την τρόπο που θα σου συμπεριφερθεί. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

imo, αυτές που ειναι σε αυτες τις ηλικίες και ειναι ακομα εμφανισιμες, δεν τις έχει πάρει το ποτάμι, ειναι πιο δύσκολες περιπτώσεις απο τις 20 - 25 :P

 

Από ποιά άποψη το λες; Συνήθως το αντίθετο ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης οι ώριμες (κότες) έχουνε το ζουμί. Μην ειναι πολύ ώριμες μόνο και το ζουμί ειναι ληγμένο

Εχουνε παντως οι milf μια άλλη αίγλη. Εμένα μου βγάζουν κάτι πολύ ελκυστικό. Τώρα βεβαια τα καλύτερα παραδείγματα είναι από "ταινίες", σε θέμα εμφάνισης λεω. Διότι εγώ προσωπικά σπάνια να δω τούμπανο milf.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιά άποψη το λες; Συνήθως το αντίθετο ισχύει...

 

σε αυτές τις ηλικίες ομορφες παραμένουν λίγες, αυτές που έχουν καλά genetics και αυτές που το παλευουν με γυμναστήρια, κτλ. οπότε ειναι πιο picky απο τις 20άρες που ειναι ομορφες λόγω ηλικίας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτές τις ηλικίες ομορφες παραμένουν λίγες, αυτές που έχουν καλά genetics και αυτές που το παλευουν με γυμναστήρια, κτλ. οπότε ειναι πιο picky απο τις 20άρες που ειναι ομορφες λόγω ηλικίας :P

 

Δεν ισχύει, εκτός αν μιλάς για celebrities...

 

Βιολογικά μιλώντας το "peak" της γυναίκας είναι στα 24. Δεν μπορεί λοιπόν κάποια π.χ. στα 44 να έχει τις ίδιες απαιτήσεις με όταν ήταν 24, κι ας έχει καλά genetics. Η ικανότητα σύλληψης και η ποιότητα των ωαρίων δεν παραμένει ίδια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πει παντως σε προηγούμενο νήμα οτι μετά από κάποια ηλικία η γυναίκα που δεν είναι πλέον "γόνιμη" έχει λιγότερες πιθανότητες να σπιτωθεί. Και παρεξηγήθηκα. Πάντως βιολογικά αν και ισχύει αυτό, μερικές που είναι εμφανισιακά θεες δεν παίζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μιλφαρα τούμπανο όμως παραμένει ελλεηνίδα οπότε δύσκολα να σε κοιτάξει... Ενώ έξω δεν ισχύει αυτό...

 

Έξω γίνεται χαμός με MILFs, cougars, swingers κλπ.

 

Εδώ είναι Ελλάντα, δηλαδή ένα μείγμα δυτικής και ανατολίτικης χώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως έβλεπα στο gym μέχρι πέρσι μια milf, ωραία δεν λέω. Οχι καμιά σούπερ ουαου. Καλός χαρακτήρας , μιλάγαμε συχνά κλπ. Είχαμε κάνει ωραίες συζητήσεις. Και ηταν και κάνα δυο άλλες κοπέλες κοντά στην ηλικία μου, επίσης ωραίες, που είχανε ένα υφακι 1000 καρδιναλίων. Δεν ξέρω αν ηταν γενικό το φαινόμενο για να μην φανώ απόλυτος, ή μεμονωμένα περιστατικά, απλά το αναφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στην Ελλάδα είμαστε λίγο «συντηρητική» χώρα. Σπανίζουν τα αιλουροειδή:

 

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/6822759/Attractive-teacher-had-sex-TEN-times-with-male-student-17-on-Africa-school-trip-court-papers-reveal.html

Το κακο που ειναι? σοβαρα τωρα. Αυτη το γουσταρε, αυτος το γουσταρε. ΤΕΛΟΣ. ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.

 

 btw, απλος τοποθετω τη γνωμη μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δείχνει πρώτα η θείτσα στη μικρή πως γίνεται και μετά να δοκιμάζει και η άλλη. Ταινίες δε βλέπεις;

Tέτοιες μίξεις δε μου προκαλούν το ενδιαφέρον. Αντιθετα προτιμώ όπου δεν μπλέκουν οι ηλικίες (πχ milfs only).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...