Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι ωριμες γυναικες ειναι σαν τα μηλα . αλλα ειναι στο καταλληλο σταδιο για καταναλωση και αλλα ειναι στιφα,αγευστα για πεταμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω συνεβρεθει με 2-3 γυναικες τετοιου τυπου οι δυο ηταν milf αλλα κλασσικες ελληνιδες ξυνες τιποτα ιδιαιτερο στο κρεβατι η αλλη ομως ηταν cougar, αγρια με πολλες ορεξεις ηταν πραγματικα τελεια , αλλα μετα απο μικρο χρονικο διαστημα κουραζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνιέται το μιλφ του ανατολικού μπλοκ;; (και δεν έλεγε και τίποτα)  

 

Όσα ο στορμ τόλμησε να μας εκμυστηρευτεί θα 'ναι για πάντα εκεί στον μικρό μας ssd

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cougar = γυναίκες άνω των 40 με χρήμα, συνήθως μπάζα.

Λόγω του ότι έχουν χρήμα, πληρώνουν για να έχουν αυτό που νομίζουν ότι θέλουν.

 

Milf = Πολλά και διάφορα. Έχει τύχει να γνωρίσω milf και ένα πορνίδιο των 20 Μαΐων δίπλα του να μοιάζει με πατσαβούρα.

Έχω δει και milf να είναι σαν μπουκάλα πετρογκάζ με σεξουαλικότητα 0,00 και να θέλει να πηδηχτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xpapia εσύ πόσο είσαι;

 

δενν μπορώ να πω οτι δε με σοκαρε οτι σε λιγο θα ανήκω στην κατηγορια ώριμης γυναίκας

 

να ξετσεκάρω δηλαδή το κουτάκι "νεαρή γυναίκα";

 

α)πάντως εμπειρικά, η γυναίκα φτάνει το πικ της σεξουαλικά στα 30, στα 33 είναι η καλύτερη περίοδος γονιμοποίησης και άρα ο οργανισμός της το ζητάει απεγνωσμένα.

Β)Μετά απο αυτήν την ηλικία νιώθεις οτι έχεις αφήσει πίσω σου ενοχές και θέλεις επιτέλους να ευχαριστηθείς τον έρωτα χωρίς να σκέφτεσαι οτι δεν στο επιτρέπει η μαμά.

 

το α το έχω διαβάσει ειναι επιστημονικά δεδομένα

το β ειναι δικια εκτίμηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, Κάνε παιδιά και το επόμενο στάδιο ειναι η κατάθλιψη , θα παραμελήσεις τον άντρα σου / σύντροφο σου και όταν βγεις από αυτό θα είναι πλέον αργά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, Κάνε παιδιά και το επόμενο στάδιο ειναι η κατάθλιψη , θα παραμελήσεις τον άντρα σου / σύντροφο σου και όταν βγεις από αυτό θα είναι πλέον αργά.

σόρυ νομιζα οτι μτο θέμα ήταν το σεξ και οχι η οικογένεια

 

το σεξ με τον ιδιο ανθρωπο ο εχεις βαρεθει μεσα σενα χρονο.... οπότε ας μην το πιάσουμε απο κει που λες... αστο πονάει άστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σεξ με τον ιδιο ανθρωπο ο εχεις βαρεθει μεσα σενα χρονο.... οπότε ας μην το πιάσουμε απο κει που λες... αστο πονάει άστο

Αν ειναι μονοτονο και συνεχεια τα ιδια και τα ιδια λες και βλεπεις σε loop την βιντεοκασετα του γαμου σου τοτε ναι κατανταει ρουτινα και βαρετο.Αλλα υπαρχουν τοσα πολλα που τις περισσοτερες φορες ο ενας φοβατε να ανοιχτει στον αλλο μην το παρει καπως κτλ κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δε κοιταω μικροτερους δεν θα πηγαινα ποτε με μικροτερο μονο και μονο για να μη με πει ποτε κανεις κουγκαρ,μιλφ και λοιπες παπαριες. Πλεον ουτε συνομηλικοι μου μ'αρεσουν.Μ'αρεσουν οι ωριμοι αντρες.

Ευχαριστω για τον παραπανω που με θεωρει σιτεμενη αλλα δε μ'ενοχλει καθολου που μεγαλωνω (περασα τα 30)ουτε θελω σεξ απελπισμενα οπως θεωρειτε.

Οσο για τον τυπο που με θεωρει ελλεηνιδα ας με γνωρισει πρωτα και μετα ας πει οτι θελει.το μονο ευκολο να βριζεις καποιον στο ιντερνετ.

Α και η μανα μου στα 56 της ειναι πολυ ωραια με γαματα γονιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...