Προς το περιεχόμενο

Πως περνάτε τα βράδια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέρες που είναι, αν δε βγω για καμια βόλτα ή κανένα ποτό (~2 φορες τη βδομάδα) κάθομαι και χαζεύω τιποτα καλο στην τηλεόραση ή βλέπω καμία ταινία.

 

Σε ρυθμούς δουλειάς, από Γενάρη πάλι, φυσιολογικά επιστρεφω κατα τις 8 - 8.30 σπιτι, τσιμπαω λιγο βιαστικά, βαζω κανενα πλυντήριο αν προλάβω, παίρνω κανένα φιλο τηλέφωνο και την πεφτω σχετικα νωρίς αφου δω καμια σειρά(8.30 πάλι δουλειά).

 

Εννοείται κάθε φορά περνάω και μια βολτα απο κανα δυο sites, insomnia κυρίως και κανένα ενημερωτικό.

 

Ξενύχτια ΠΣΚ/ όταν έχει πολύ διαβασμα ή δουλειά που έχει μείνει πισω. Επισης οταν με πιανουν οι αϋπνίες μου - αρκετά συχνο φαινομενο μαλλον.

 

Οι υπόλοιποι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα βράδια κοιμάμαι νωρίς λόγο δουλειάς, δηλαδή max 11. Καμιά ταινία /σειρά. Ή κανα αραλίκι / βόλτα με φίλους. Διάβασμα κάνα βιβλίο που και που. Surfing στο PC. Χειμώνα ειδικά είμαι πιο σπιτόγατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται κάθε φορά περνάω και μια βολτα απο κανα δυο sites, insomnia κυρίως και κανένα ενημερωτικό.

 

Μια βόλτα το λέμε τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω τα αναρίθμητα θρεντ που έχεις ανοίξει τελευταία

 

χαχαχα απο το στομα μου το πηρες...

 

εχεις γαμηθει ρε xpapias..ειλικρινα ομως :)

 

Εγω δεν βγαινω , εχω κοψει τους δεσμους με την κοινωνια..οποτε σερφινγκ/ταινιες/σειρες/κανα παιχνιδι μεχρι να με πιασει υπνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο. Να παω να διαβάσω τον οδηγό επιβιωσης στο Λονδίνο, ή ποιο πιστολάκι ειναι καλυτερο στα 20 ευρώ.

 

Καλώς ή κακώς το insomnia είναι παρέα. Ειδικά ενα δεκαπενθημερο που ημουν ψόφιος στο κρεβάτι. Και νομιζω οτι αξιζει κατι καλυτερο απο τα threads των ΚΑΠΗ!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο. Να παω να διαβάσω τον οδηγό επιβιωσης στο Λονδίνο, ή ποιο πιστολάκι ειναι καλυτερο στα 20 ευρώ.

 

Πάντα υπάρχουν οι θερμοσίφωνες. :P  Kαι δεν κάνω πλάκα, αν ρωτήσεις πολλούς θαμώνες του off topic thread θα ξαφνιαστείς με το πόσοι έχουν περάσει βράδια ολόκληρα συντροφιά μαζί τους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι διαβάζεις xpapia?


χαχαχα απο το στομα μου το πηρες...

 

εχεις γαμηθει ρε xpapias..ειλικρινα ομως :)

 

Εγω δεν βγαινω , εχω κοψει τους δεσμους με την κοινωνια..οποτε σερφινγκ/ταινιες/σειρες/κανα παιχνιδι μεχρι να με πιασει υπνος...

 

μην ανοίξει κανείς κανέναν νήμα αμέσω να του την πείτε, έτσι με κάνατε κι εμένα και δεν ξανανοίγω τίποτα

για σας δουλεύουμε ρε! για να περνάτε εσείς την ωρα σας ευχάριστα

 

τι έγινε τωρα πως βγήκε έτσι αυτο το ποστ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...